Birželio mėnesio renginiai Palangoje ir Šventojoje 2024

Vasaros pradžia Palangoje ir Šventojoje – tai magiškas laikas, kai šis populiarus kurortas atgyja ir užlieja lankytojus šiluma bei gyvybe. Birželis atneša šiltesnius orus, ilgesnes dienas ir kvapą gniaužiančius saulėlydžius prie Baltijos jūros. Pajūrio gatvės ir takai prisipildo žmonių šurmulio, džiaugsmo ir juoko, nes birželio mėnesio renginiai Palangoje ir Šventojoje pritraukia vietinius ir turistus. Jūros … Skaityti toliau „Birželio mėnesio renginiai Palangoje ir Šventojoje 2024”

Laivas „Raketa“ Kaunas – Nida

Laivas „Raketa“ Kaunas – Nida yra vienas iš įdomiausių ir patraukliausių maršrutų Lietuvos vidaus vandenyse, jungiantis Nemuno upės krantus su Kuršių mariomis. „Raketos“ istorija prasidėjo dar Sovietų Sąjungos laikais, kada novatoriški laivai buvo naudojami kaip greita ir patogi tarpmiestinė transporto priemonė. Atgavus nepriklausomybę, šis maršrutas buvo atkurtas ir tapo populiaria turistų atrakcija. Nostalgiška praeitis ir … Skaityti toliau „Laivas „Raketa“ Kaunas – Nida”

Palangos dviračių takai

Dviračių takai Palangoje yra neatskiriama miesto dalis. Palanga – dviračių mylėtojų kurortas. Ne vienas vaikystėje mynė dviratį įvairiomis Palangos miesto vietomis. Dviračiais buvo važinėjama po parką, ar įveikiami ilgesni atstumai nuo miesto centro iki tuomet veikusio „Lino“ baseino (Vanagupės g.). Tiesa nuo 2019 vasaros draudžiama važinėti dviračiu ar paspirtuku J. Basanavičiaus gatvėje, Birutės parke bei … Skaityti toliau „Palangos dviračių takai”

Renginiai Klaipėdoje – balandžio mėnesį

Balandžio mėnesio renginiai Klaipėdoje atneša pavasario ženklus, prabudus po žiemos šaltukų. Šio miesto gatvės, įsikūrusios ties Baltijos jūros pakrante, lėtai, bet įgauna gyvybės. Balandis paprastai yra laikas, kai vietiniai gyventojai ir turistai pripildo kavinukių ir restoranų lauko terasas, norėdami mėgautis pavasario saule ir jūros garsais. Klaipėda taip pat pradeda ruoštis Velykoms – šį mėnesį miestas … Skaityti toliau „Renginiai Klaipėdoje – balandžio mėnesį”

Pavasarėjanti palanga kviečia turiningam laisvalaikiui

Šiemet turiningas laisvalaikis Palangoje ir Šventojoje pavasarį džiugins renginių gausa. Velykų šventė įsilies į jubiliejinį renginių ciklą „Palangos dienos“, veiklų galės atrasti ir aktyvesnio laisvalaikio mėgėjai, ir šeimos su vaikais. Margučių alėja šiemet stebins išskirtiniais etnografinių regionų raštais, žygis „Gintaro kelias“ ir akcija „Riedam“ kvies į trasą Palanga-Šventoji, atvykusieji su šeimomis galės sudalyvauti nemokamose Velykinėse … Skaityti toliau „Pavasarėjanti palanga kviečia turiningam laisvalaikiui”

Dabar geras laikas užsisakyti poilsį Palangoje vasarą

Vasaros atostogos Palangoje prie jūros neabejotinai vilioja smėlėtais paplūdimiais, gaiviu vėju ir smagaus poilsio bei nuotykių galimybėmis. Artėjant šiltajam metų sezonui, laikas planuoti ir užsisakyti atostogas Palangoje yra būtent dabar. Lietuvos pajūris, garsėjantis savo grožiu ir poilsio galimybėmis, vasaros mėnesiais paprastai pritraukia didelį kiekį lankytojų, o butai ir namai poilsiui Palangoje rezervuojami labai greitai. Iš … Skaityti toliau „Dabar geras laikas užsisakyti poilsį Palangoje vasarą”

2024-ieji Neringoje – Švyturių metai!

2024 Neringoje Švyturių metai, trimis švyturiais pasipuošusi Neringa artėjančius metais atiduoda duoklę savo švyturiams. Neringos miesto Savivaldybė ragina gyventojus ir kurorto lankytojus dar didesnį dėmesį skirti šiems navigaciniams simboliams, atspindintiems ir viso regiono istoriją. Minima 150 metų Nidos švyturio įžiebimo sukaktis „Neringa – ne tik išskirtinių kraštovaizdžių, bet ir švyturių kraštas. Neringos bendruomenės, kurorto įstaigų, … Skaityti toliau „2024-ieji Neringoje – Švyturių metai!”

2024 metų Trijų Karalių šventė Palangoje

Tradicinis renginys Palangoje Trijų Karalių šventė Palangoje 2024 yra tradicinis kalėdinio laikotarpio pabaigos renginys. Sausio šeštą dieną Palangos miesto gyventojai ir miesto svečiai galės susirinkti prie miesto šventinės eglės ir atsisveikinti su praėjusiais metais. Trys Karaliai taip pat dalyvaus šiame renginyje laimins susirinkusiuosius ir linkės visiems puikių 2024 metų. Šv. Mišios, eisena, koncertas ir dovanos … Skaityti toliau „2024 metų Trijų Karalių šventė Palangoje”

Visą gruodžio mėnesį – Nidos Kalėdų miestelis

Kiekvieną savaitgalį visą gruodžio mėnesį, o ir tarpšventiniu laikotarpiu kiekvieną dieną – jūsų lauks jaukus ir šildantis Nidos Kalėdų miestelis. Čia turėsite galimybę ragauti tradicinės žuvienės, skanių vafliukų, paruoštų kibinų, kuriuos paruoš Neringos gyventojai ir kitų patiekalų. Nidos Kalėdų miestelis šaltą dieną Jus šildys karšta arbata, kava, karštu vynu ir draugiškomis žmonių šypsenomis. Nidos Kalėdiniame … Skaityti toliau „Visą gruodžio mėnesį – Nidos Kalėdų miestelis”

Kurhauzo gyventojai į Palangą atnešė Kalėdų magiją

Kalėdų magija Palangoje. Miesto širdyje, kultūros centro, žinomo Kurhauzo vardu, rengiamos gražiausios metų šventės. Tarp muzikos, teatro ir kūrybiškumo yra gerai žinomas Kurhauzo nykštukas, supažindinantis vaikus su magiškuoju teatro pasauliu. Tačiau šis nykštukas turi daug brolių ir seserų, kurie kaip tikri elfai nuolat skleidžia džiaugsmą Palangos gyventojų tarpe. Šiemet atrodo, kad Kalėdų Senelis su savo … Skaityti toliau „Kurhauzo gyventojai į Palangą atnešė Kalėdų magiją”

586-ojo Neringos miesto gimtadienio programa

586-ojo Neringos miesto gimtadienio programa Nidoje, Preiloje, Juokdrantėje, Pervalkoje. Gimtadienio renginiai visame Neringos mieste. Lapkričio 4 d., šeštadienis 10.30 val. Ekskursija su gidu „Nuo Nidden iki Nidos“. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ Neringos miesto gimtadienio proga kviečia į nemokamą ekskursiją. Pradžia – prie turizmo informacijos centro Nidoje (Naglių g. 18E, Neringa) Būtina išankstinė registracija: … Skaityti toliau „586-ojo Neringos miesto gimtadienio programa”

Festivalis „Sveika, Neringa!” 2023

Juodkrantėje įvyks tradicinis renginys Festivalis „Sveika Neringa!” . Renginio data rugsėjo 16, kuomet visas pasaulis palaiko tvarios gamtos idėjas per „World Cleanup Day“ iniciatyvas. Kiekvienais metais ši pasaulinė tvarkymosi akcija skatina festivalio „Sveika Neringa!“ organizatorius . Vėl kviečiami savanoriai prižiūrėti Kuršių nerijos kraštovaizdį. Festivalio programa apims aktyvų laisvalaikį, viešas diskusijas ir nemokamus koncertus. Festivalis „Sveika … Skaityti toliau „Festivalis „Sveika, Neringa!” 2023″

Vietinė rinkliava (pagalvės mokestis) – Palangos savivaldybės informacija

Vietinė rinkliava Palangoje (pagalvės mokestis). Nuo 2023 metų liepos 10 dienos, Palangos savivaldybės sprendimu, vietinė rinkliava, vadinamasis „Pagalvės mokestis” padidėja iki 2 eur poilsiautojui parai. Vietinė rinkliava už naudojimąsi palangos miesto viešąja ir poilsio infrastruktūra: Kas tai ir kaip ją sumokėti? Vietinė rinkliava už naudojimąsi Palangos miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra yra renkama jau … Skaityti toliau „Vietinė rinkliava (pagalvės mokestis) – Palangos savivaldybės informacija”

Juodkrantės kurorto dienos 2023 (liepos 6-9 dienomis)

Juodkrantės kurorto dienose – naujos sveikatingumo, meno ir pramoginės veiklos  Šių metų liepos 6–9 d. Juodkrantėje jau penktąjį kartą vyks festivalis „Juodkrantės kurorto dienos 2023“, kurio plati programa net keturias dienas lankytojus kvies patirti  begalę puikių įspūdžių. Teatras, muzika, sveikatingumo programos, edukacijos ir žinomų atlikėjų koncertai – tai jau tradicija tapusios ir visų laukiamos veiklos … Skaityti toliau „Juodkrantės kurorto dienos 2023 (liepos 6-9 dienomis)”

„La Mer“ retro festivalis Šventojoje jau šį savaitgalį (Birželio 16)

Jau antrus metus iš eilės į Šventąją sugrįžta retro muzikos festivalis „LA MER“. Didelio pasisekimo sulaukęs renginys šiemet bus dar spalvingesnis, kupinas originalios muzikos, meno ir šokių. Retro muzika, suvienijusi ansamblius Pernai atsinaujinęs Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis retro ansamblis ,,Eldija“ padiktavo šio festivalio idėją ir sėkmingai tęsia užsimezgusią gražią kūrybinę partnerystę kartu … Skaityti toliau „„La Mer“ retro festivalis Šventojoje jau šį savaitgalį (Birželio 16)”

Šimtmečio giraitės sodinimas Neringoje

Šimtametė tradicija Šimtmečio giraitės sodinimas Neringoje Kovo 25-ąją. Neringa kviečia savo gyventojus ir kurorto svečius prie Juodkrantės. Kviečiama su tikslu prisidėti prie šimtametės tradicijos – formuojant Kuršių nerijos kraštovaizdį, dalyvaujant unikalioje Šimtmečio giraitės sodinimo talkoje. Šia iniciatyva siekiama pažymėti Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmetį ir padėkoti Kuršių nerijos apželdintojams bei miškininkams už jų pastangas … Skaityti toliau „Šimtmečio giraitės sodinimas Neringoje”

Palangos 770 metų minėjimo programa

Palangos dienų savaitė kovo 30 d. – balandžio 5 d. Palangos 770 metų minėjimo program programa Jau kovo 30 dieną prasidedanti Palangos dienų savaitė kviečia aplankyti gausybę renginių – parodos, sporto varžybos, 3D kinas, žygiai ir daugybė kitų pramogų. PrieJūros.LT pateikiama Palangos miesto savivaldybės parengta Palangos 770 metų minėjimo program programa: Kovo 30 d. (ketvirtadienis) 10.00 … Skaityti toliau „Palangos 770 metų minėjimo programa”

Šlovės tako įrengimas Nidoje

Šlovės tako įrengimas Nidoje. Darbai, skirti sugrąžinti į miestą Šlovės taką, kuriame jau daug metų įamžinamos Lietuvos populiariosios muzikos žvaigždės, prasidėjo. Takas buvo įkurtas 1998 paminint Lietuvoje tuo metu itin populiarų muzikos festivalį „Benai, plaukiam į Nidą“, kuris skelbdavo vasaros sezono pradžią Neringoje. Šlovės taką atidarė maestro Vytautas Kernagis – „Benas”, tapęs festivalio simboliu. Daugiau … Skaityti toliau „Šlovės tako įrengimas Nidoje”

Kuršių nerijos dviračių takas

Įspūdingiausias dviračių maršrutas Lietuvoje Kuršių nerijos dviračių takas yra pats įspūdingiausias dviračių maršrutas Lietuvoje. Jis tęsiasi miškais ir jaukiomis gyvenvietėmis siaurame ilgame sausumos ruože tarp Kuršių marių ir Baltijos jūros. Net jeigu nesate didelis dviračių entuziastas, šis dviračių takas jus tikrai sužavės, o patirti įspūdžiai ir neapsakomo grožio gamtos vaizdai ilgam pasiliks atmintyje. Tako ruožas, … Skaityti toliau „Kuršių nerijos dviračių takas”

Duris atvėrė atsinaujinęs Palangos turizmo informacijos centras

Palangos turizmo informacijos centras atsinaujino ir šių metų vasario mėnesį pakvietė į svečius. Modernus, erdvus ir atnaujintas Palangos turizmo informacijos centras atvėrė duris tiek miesto gyventojams, tiek jo svečiams. Anksčiau stovėjęs turizmo centras buvo sujungtas su Palangos autobusų stotimi, pritaikant jį šiuolaikiniams poreikiams ir įtraukiant modernias technologijas. Centras buvo sukurtas įgyvendinant 2014 – 2020 m. … Skaityti toliau „Duris atvėrė atsinaujinęs Palangos turizmo informacijos centras”