Palangos koncertų salė

Palangos koncertų salė Žiūrėti galeriją

PALANGOS KONCERTŲ SALĖ – renginiai ištisus metus

 

Tai jau daug metų Palangos kurorto centre veikiantis objektas. Koncertų salė Palangoje žinoma jau kelioms kartoms. Prieš rekonstrukciją tai buvo Vasaros  koncertų estrada, veikianti tik vasaros sezonu. Joje vyksta įvairūs koncertai, kultūriniai renginiai, festivaliai, spektakliai ir kita. 2015 metais buvo atidaryta rekonstruota ir atnaujinta Palangos koncertų salė,

Atsinaujinusioje ir veiklą 2015 metais, prieš pat Kalėdas ir Naujuosius metus, pradėjusioje salėje telpa susėsti iki 2200 žmonių. Transformavus salę atsiranda 3000 stovimų vietų. Palangos koncertų salę galima pritaikyti ir mažesniems renginiams, kuriuose gali susėsti 500-800 žiūrovų.

Salėje gali vykti įvairaus lygio renginiai, nes joje įdiegtos šiuolaikinės, pažangios apšvietimo, garso, elektroakustinė ir kitos sistemos.

Istorija

 

1907 metai F. Tiškevičiaus vasaros teatras

Palangos grafas Feliksas Tiškevičius, šalia „Kurhauzo“ pastato Vasaros teatrą, talpinantį 600 žiūrovų. Po metų teatras sudegė ir buvo atsatytas mažesnis, talpinantis tik 150 žmonių.

1939 metai Vasaros estrada

Palangos miesto architektas V. Lvovas suprojektuoja ir pasatato pirmąją Vasaros estradą.

1971 metai Naujoji Vasaros estrada

Duris atveria atnaujinta Palangos Vasaros estrada, tokia ji išliko iki 2013 metų, kuomet buvo pradėta paskutinioji jos rekonstrukcija į Palangos Koncertų salę.

Palangos Koncertų salė 2015 metai

Gruodžio mėnesį iškilmingai atidaroma nauja, moderni Palangos koncertų salė.

Renginiai

 

Palangos koncertų salėje vyksta įvairiausias renginiai, nuo nedidelių spektaklių iki grandiozinių koncert, taip pat rengiamos ir įvairios konferencijos. Salėje vyksta žinomų TV šou, tokių kaip Lietuvos balsas. Vaikai koncertai – filmavimai.

Naujausią informaciją apie vykstančius renginius, rasite paspaudę šią nuorodą

Parašykite komentarą