Ką veikti Klaipėdoje?

Ką veikti Klaipėdoje Žiūrėti galeriją

Prie banguojančios Baltijos jūros ir neužšąlančių marių yra įsikūręs Klaipėdos miestas. Jis pasižymi ne tik stipria pramonine galia, bet ir rekreacija. Taigi, ką veikti Klaipėdoje? Klaipėdoje išvystyti dviračių takai, veikia SPA zona, įsikūręs delfinariumas, Zoo sodas ir vienintelis Rytų Europoje esantis laikrodžių muziejus.

Jūrų muziejus ir delfinariumas Klaipėdoje

Respublikinis Jūrų muziejus įsikūręs pačiame Kuršių nerijos pusiasalio gale. Muziejus saugo ir tiria Baltijos jūros gamtos ir gyvūnijos įvairovę. Restauruoja ir renka eksponatus, atspindinčius Lietuvos laivybos istoriją. Po Jūros muziejaus stogu įrengtas modernus pažintinis centras, didžiulis akvariumas ir delfinariumas.

Vos patekus į muziejaus teritoriją, lauko baseinuose jus pasitiks jūrų liūtai, ruoniai, pingvinai ir inkarų ekspozicija. Po pačia tvirtove rasite laivybos istorijos segmentus. Jei turėsite kantrybės, visame muziejuje rasite apie 88 tūkstančius eksponatų. Neabejingi liksite ir naujai pastatytam akvariumui su akriline arka. Per ją matosi visas povandeninis gyvenimas. Negana to, Klaipėdos Jūrų muziejus turi Kurėnų laivą – veikiantį eksponatą, kuriuo vasarą  vykdomos etnokultūrinės ekspedicijos.

Delfinariumas

Jūrų muziejaus perlas ir širdis – delfinariumas. Nuolatos vykstantys pasirodymai yra tik maža delfino dienos dalis. Jūrų muziejus yra įkūręs delfinų terapijos centrą ir gydo įvairių sutrikimų turinčius vaikus. Šie žinduoliai – nepaprasti gyvūnai, todėl jais rūpinasi tik specialistai su aukštuoju išsilavinimu, patirtimi ir žiniomis.

 • Kaina: Akvariumas ir muziejus: suaugusiems – 8-12 Eur; vaikams, moksleiviams, senjorams – 4-6 Eur; vaikams iki 5 m. – nemokamai. Delfinų pasirodymas: suaugusiems – 8-14 Eur; vaikams, moksleiviams, senjorams – 4-9 Eur; vaikams iki 4 m. – 1 Eur.
 • Darbo laikas: Muziejus: V – VII / 10:30 – 17:30; pasirodymai: V – VII / tikrinti internetinėje svetainėje.
 • Tel.: +370 659 61 497
 • El. paštas: ljm@muziejus.lt
 • Adresas: Smiltynės g. 3, LT 93100 Klaipėda

Dino parkas ir Radailių dvaras

Ką veikti Klaipėdoje su vaikais ? Turbūt retas negirdėjęs apie Dino parką, kuris yra Radailių dvare. Tai nuostabi vieta šeimai, porai ar pabuvimui vienam. Didžiuliame 4 hektarų plote kiekvienas ras tai, ko ieško. Čia ir nuostabi aplinka, lauko ar plaukiojanti terasa, restoranas, prabangūs apartamentai nakvynei ir pramogos.

Dino parkas

Dino parkas – tai riaumojančių ir judančių 52 dinozaurų namai. Jei manėte, kad dinozaurai išnyko – jūs klystate. Jie visi apsigyveno netoli Klaipėdos ir laukia kiekvieno išdykėlio. Parkas pilnas aktyvių pramogų: karstyklių, batutų, įrengtas veidrodžių labirintas, elektromobilių trasa ir net 5D kinas! Dinozaurų parkas siūlo edukacijas visai klasei.  Galėsite daugiau sužinoti apie dinozaurus, gyvūnus, elektrą ar pasigaminti kažką įdomaus.

Apverstas namas

Kadaise šioje vietoje stovėjo paprastas namelis, tačiau po dinozaurų antplūdžio namas apvirto ir tapo kliūčių ir netikėtų pojūčių vieta. Užėjus į vidų gali net galva apsisukti, kai stovėsite ant lubų ir kabėsite virš stalo. Šis apsilankymas privers permąstyti gravitacijos dėsnius.

 • Kaina: Suaugusiems – 6 Eur; vaikams – 4.5 Eur; vaikams iki 2 m – nemokamai.
 • Darbo laikas: atsidaro nuo balandžio mėnesio
 • Tel.: +370 685 11764
 • El. paštas: dino@dino.lt
 • Adresas: Pušyno g. 9, Radailių km. Klaipėdos raj.
 • Daugiau informacijos internetinėje svetainėje

SPA erdvė

Radailių dvaro SPA erdvė pritaikyta visai šeimai – čia yra net trijų skirtingų gylių baseinų. Sūkurinė vonia „išburbuliuos“ kiekvieną kūno centimetrą ir visiškai atsipalaidavę galėsite leisti laiką pirtyse ar poilsio zonoje su arbata rankose. Norintiems visiškai užmiršti gyvenimo rutinos rūpesčius,  Radailių dvaras pasiūlys jums veido ir kūno masažus.

 •  Kaina: Suaugusiems – nuo 15 Eur; vaikams (7- 16 m.) – nuo 10 Eur; vaikams (3-6 m.) – nuo 8 Eur.
 • Darbo laikas: VII – IV / 9:00 – 21:00; V – VI / 9:00 – 22:00
 • Tel.: +370 699 83199
 • El. paštas: info@radailiudvaras.lt
 • Adresas: Pušyno g. 9, Radailių km. Klaipėdos raj.
 • Naujausia informacija oficialioje interneto svetainėje

Klaipėdos senamiestis

Atsakymas į klausimą ką veikti Klaipėdoje, neįsivaizduojamas be senamiesčio. Klaipėdos miestas yra nepaprastai taisyklingas miestas ir turi nuostabų senamiestį. Gatvės išdėstytos labai lygiai, o pavadinimai atėjo iš amatininkų gildijų. Senamiesčio pažiba – Senoji perkėla, kurią būtina bent apžiūrėti. Čia taip pat stovi Parodų rūmai, Dramos teatras, kuriame kadaise dirbo Ričardas Vagneris. Senamiestyje įsikūrusios Turgaus ir Teatro aikštės, Etnokultūros centras,

muziejai. Viena iš Klaipėdos senamiesčio pasididžiavimų yra didžiulė Arkos skulptūra, pastatyta minint Klaipėdos krašto prijungimą prie Lietuvos.

Pilies muziejus

Kadaise Vokiečių ordinas pastatė pilį, dabartinį pilies muziejų, prie pat Dangės upės žiočių. Ši pilis tapo lietuvių ir vokiečių kovos objektu, tad buvo dažnai deginama, griaunama ir kitaip naikinama. Antroje XIX amžiaus pusėje pilis beveik sunyko, o jos plytos buvo panaudotos statyti kietiems miesto pastatams. Likusiose Mėmelburgu vadintos pilies patalpose pasakojama Klaipėdos miesto istorija. Muziejaus pasididžiavimas – brangakmeniais inkrustuotas žiedas ir Karlo poternoje esanti Klaipėdos kasdienybės ir švenčių ekspozicija. Muziejus pristato ir naujas ekspozicijas: „Muziejus 39/35“ ir „Archeologija“. Pastaroji kupina hologramų, LED ekranų, projektorių ir interaktyvių terminalų.

 • Kaina: Suaugusiems – 4,4 Eur; vaikams, studentams, senjorams – 2,2 Eur.
 • Darbo laikas: II – VI /  10:00 – 18:00.
 • Tel.: +370 601 17 617
 • Adresas: Priešpilio g. 2, 91240 Klaipėda
 • Išsami ir atnaujinta informacija rasite muziejaus interneto svetainėje
Ką veikti Klaipėdoje
Pilies muziejus

Anikės skulptūra

Klaipėdos miesto senamiestyje įkurta Teatro aikštė. Joje kiekvieną praeivį pasitinka Klaipėdos simbolis – Anikės skulptūra – fontanas. Fontanas pastatytas Klaipėdos universiteto profesoriaus ir poeto Simono Dacho garbei. Manoma, kad viršuje stovinti Anikė atspindėjo vieną iš jo herojų. Pasakojama, kad poetas buvo pakviestas į Anikės vestuves, kuriose ją įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio ir parašė jai meilės operetę. „Taravos Anikė“ skambėjo ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje , Šveicarijoje, Austrijoje.

Adresas: Teatro aikštė, Klaipėda

Olando kepurė

Tarp Girulių ir Karklės stūkso Olando kepurė, siekianti apie 24,4 metrus. Tai gamtos paveldo objektas atsiradęs dar prieš 12-15 tūkstančių metų. Kopą suformavo kadaise slenkantys ledynai. Nors Olando kepurė stūkso tūkstančius metų, Baltijos jūros bangos nuolat ardo šį grožį ir formuoja nuošliaužas.

Tai ne paprasta kopa. Ji apaugusi pušynais, labai gerai išsiskiria iš aplink esančios smėlio paklodės, tad nuo seno tapo žvejų ir jūreiviu orientyru. Tai labai aukštas skardis nuo kurio atsiveria Baltijos jūros grožis ir didybė.

Klaipėdos baseinas

Klaipėdos baseinas – tai vandens ir sporto centras, kurio tikslas yra suteikti aukštos kokybės paslaugas miesto gyventojams ir turistams. Atvykę galėsite sportuoti sporto salėje, išbandyti pirčių zoną, atsivėsinti ledo kambaryje arba šalto vandens baseine. Klaipėdos baseinų kompleksas išsiskiria savo nardymo šachta ir iššūkiu taku. Takas sukurtas iš pripučiamų batutų ir lipynių, tad bus smagu vaikams ir suaugusiems. Ką veikti Klaipėdoje kai lyja?  Ogi apsilankyti Klaipėdos baseino pramogų ir sporto oazėje!

 • Kaina: Vienkartinis apsilankymas: suaugusiems – nuo 9 Eur; vaikams – nuo 5 Eur.
 • Darbo laikas: I – IV / 6:00 – 22:00; V / 6:00 – 21:00; VI – VII / 8:00 – 21:00.
 • Tel.: +370 630 93111
 • El. paštas: info@klaipedosbaseinas.lt
 • Adresas: Dubysos g. 12,  Klaipėda, Lietuva, LT-93231
 • Visada išsamią ir atnaujintą informaciją rasite Klaipėdos baseino interneto svetainėje.

Meridianas

Laivas Meridianas atkeliavo iš Suomijos Turku miesto laivų statyklos kaip vienas iš 48 tokio tipo laivų. Jie buvo skirti Tarybų Sąjungai kaip karo nuostolių atlyginimas. Laive kadaise praktikuodavosi jūreivystės mokslų studentai, o nuo 2013 metų Meridianas stovi prie Dangės upės krantinės ir yra vienas iš Klaipėdos miesto simbolių. Laive rengiamos edukacijos, demonstruojama įranga ir konstrukcija. Meridiane įrengtas restoranas.

 • Darbo laikas: I – IV /  11:00 – 23:00; V / 11:00 – 00:00; VI / 12:00 – 00:00; VII – nedirba.
 • Tel.: +370 611 59010
 • El. paštas: g.gudavicius@bega.lt
 • Adresas: Kurpių g., Klaipėda

Klaipėdos zoologijos sodas

Klaipėdos zoologijos sodas – tai nykstančių gyvūnų namai. Šis sodas pasižymi įvairiomis gelbėjimo misijomis, tad turi ne vieną egzotinį gyvūną. Visame zoologijos sode rasite per 150 rūšių gyvūnų, paukščių ir roplių. Didžiausias pasididžiavimas yra itin reti baltieji tigrai. Klaipėdoje gyvena beždžionės, meškos, vilkai ir paslaptingosios lūšys. Paukščių mėgėjams patiks pelėdos, apuokai, pelikanai, vanagai ir ereliai. Mėgstantys kanopinius gyvūnėlius atras stirnas, lamas, gražuolius ponius ir bulius. Klaipėdos zoologijos sodas yra puiki vieta pabėgti nuo miesto ir prisiliesti prie gyvosios gamtos.

 • Kaina: Suaugusiems – nuo 10 Eur; vaikams, moksleiviams, senjorams – 7 Eur; vaikams (3-7m.) – 4 Eur.
 • Darbo laikas: Nuo balandžio 25d. iki spalio 31d. / I – VII / 10:00 – 22:00; nuo lapkričio 1d. iki balandžio 25 d. / VI – VII / 10:00 – 17:00.
 • Tel.: +37067364706
 • El. paštas:  edvardas@zoosodas.com
 • Adresas: Jonušų k., Durpyno g. 52, Klaipėdos raj., Lietuva
 • Klaipėdos zoologijos sodas internete 

Dviračių nuoma ir takai Klaipėdoje

Norint pamatyti kuo daugiau objektų Klaipėdoje geriausia yra sėsti ant dviračių. Pati Klaipėda puikiai tam pritaikyta. Dviračių takai nuves jus į bet kurią norimą vietą.

 • Vienas mėgstamiausių turistų takas yra Smiltynė – Nida. Persikėlus su keltu riedate sutvarkytais dviračiu takais, gėritės gamta. Pirma kelionės dalis bus mišku, o atvažiavus iki Juodkrantės keliausite per Kuršių Nerijos miestelius iki pat Nidos. Nepamirškite, kad kiekvienas iš jų turi nuostabių vietų – aplankykite jas. Tako ilgis: 50 km
 • Jei neturite labai daug laiko, bet norite pamatyti jūrą, jums puikiai tiks maršrutas einantis link Melnragės ir Girulių. Išjudate nuo Klaipėdos radijo ir televizijos bokšto, pravažiuojate ligotų vaikų poilsio namus ir mėgaujatės Girulių mišku. Aplankote artilerijos bateriją ir palikus sekretą prie Klaipėdos švyturio pasiekiate Melnragę. Nepamirškite skirti laiko maudynėms ir saulės vonioms. Tako ilgis: 7,5 km
 • Jei mėgstate šurmulį dviračiu galite apvažiuoti centrinę miesto dalį. Pradėkite prie burlaivio Meridianas, važiuokite link Klaipėdos elektrinės ir kirskite Dangę geležinkelio tiltu. Įsukus į Klaipėdos skulptūrų parką nepamirškite suskaičiuoti laiko Laikrodžių muziejuje ir užbaikite kelionę prie Biržos tilto. Tako ilgis: 8 km
 • Norint pamatyti šiaurinę miesto dalį teks paminti ilgiau. Nuo Klaipėdos universiteto judėkite link I ir II pasaulinio karo vokiečių kapinių, pravažiuokite Klaipėdos radijo ir televizijos stotį ir pasiekite Girulių mišką. Atsidursite prie Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios. Sukite link Lietuvos kino studijos komplekso, pravažiuokite Klaipėdos universiteto Botanikos sodą ir maršrutą baikite prie Vynerio promenados. Tako ilgis: 20 km.
 • Pietinė Klaipėdos dalis nėra tokia populiari, bet ne mažiau įdomi. Maršrutas prasideda prie Baltijos gyvenamojo rajono, eina link Draugystės parko ir tęsiasi iki Gedminų dvaro. Pakeliui aplankomas Sąjūdžio parkas, Naujasis turgus. Maršrutas baigiamas prie Žvejų kultūros rūmų. Tako ilgis: 9,5 km. 

Dviračių nuoma Klaipėdoje:

Pavadinimas: Du ratai

 • Kaina: Diena nuo 9 Eur; para – nuo 11 Eur
 • Darbo laikas: Nuo birželio 19 d. iki rugpjūčio 29 d. / I – VII / 9:00 – 20:00; nuo gegužės 1 d. iki birželio 18d. / I – V / 9:00 – 18:00 , VI – VII / 9:00 – 19:00; kitu metu / pagal susitarimą.
 • Tel.: +370 615 22032
 • El. paštas: klaipeda@velonuoma.lt
 • Adresas: Naujoji Uosto g. 3, Klaipėda
 • https://www.duratai.com/

 Pavadinimas: Ve dviračių nuoma

 • Kaina: Valanda – 3 Eur ; Diena – 10 Eur; para – 12 Eur
 • Tel.: +370 672 58629
 • El. paštas: info@stipinas.lt
 • Adresas: Liepojos g. 1, Klaipėda 92289, Lietuva (vasaros estrada); Taikos pr. 61, Klaipėda 91182, Lietuva (PC Akropolis).
 • https://www.vedviraciunuoma.lt/ 

Pavadinimas: Baltic Bike Travel

 • Kaina: Diena – nuo 16 Eur; Para – nuo 14 Eur
 • Darbo laikas: Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d./ I – V / 9:00 – 19:00 , VI – VII / 9:00 – 21:00; nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. / I – V / 9:00 – 18:00 , VI – VII / 9:00 – 19:00; nuo spalio 1 d. iki Balandžio 31 d. / pagal susitarimą.
 • Tel.: +370 46 300145
 • El. paštas: velonuoma@bbtravel.lt
 • Adresas: Naujoji Uosto g. 3, Klaipėda 
 • https://www.bbtravel.lt/lt/

Pavadinimas: Klaipėda To

 • Kaina: Valanda – 2,5 Eur; diena – 25 Eur;
 • Tel.: +370 610 09188
 • Adresas: Turgaus g. 2, Klaipėda, Lietuva

Jūros šventė

Jūros šventė – tai jau tradicija tapusi Klaipėdos miesto šventė, vykstanti kiekvienų metų liepos paskutinį savaitgalį. Šventė pirmą kartą surengta dar 1934 metais, kai pats Smetona paskelbė jos pradžią. Ji dažniausiai vyksta Smiltynėje, Dangės upės krantinėje ir Mėmelio miesto teritorijoje. Pramogos, koncertai, amatininkų erdvės ir lauko restoranėliai yra neatsiejama šventės dalis. Jūros šventė išskirtinė tuo, kad viskas susiję su jūros tematika, o vakare įteikiami jūrų kapitono Liudviko Stulpino medaliai ir garbės apdovanojimai nusipelniusiems asmenims.

Laikrodžių muziejus

Tūkstantis tiksėjimų Klaipėdos laikrodžių muziejuje, gausybė apvalių, keturkampių, pailgų, didelių ir mažų laikrodžių ir laikrodukų gali apsukti galvą. Muziejus jums parodys pačius seniausius ir naujausius laikrodžius. Galėsite kyštelėti nosį į laikrodininko dirbtuves. Pavargę nuo rodyklių tiksėjimo galėsite pasivaikščioti po Saulės laikrodžio parką.

 • Kaina: Suaugusiems – 5 Eur; vaikams, studentams, senjorams – 2,5 Eur; gido paslaugos – nuo 20 Eur.
 • Darbo laikas: II – VI / 12:00 – 18:00; VII / 12:00 – 17:00.
 • Tel.: +370 46 410 413
 • El. paštas: laikrodziu.muziejus@lndm.lt
 • Adresas: Liepų g. 12, LT-92114, Klaipėda
 • Laikrodžių muziejaus interneto svetainė

Memel nord (Kukuliškių baterija)

Kukuliškių baterija arba Memel nord apsaugos baterija yra visai netoli Olando kepurės – Giruliuose. Tai dar vienas atsakymas, ką veikti Klaipėdoje, kai oras mus nuvilia. Tai bunkeris, kuriame slepiasi Klaipėdos istorija. Kadaise čia buvo antriniai ugnies kontrolės postai, amunicijų sandėliai, o tik atkūrus nepriklausomybę – asocialių asmenų bendrabučiai.

 • Kaina: 1 eur
 • Darbo laikas: I – VII / 12:00 – 20:00
 • Tel.: +370 630 20 263
 • Adresas: Pamario g., Kukuliškių k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos molas

Klaipėdos molas arba Klaipėdos uosto vartai – tai dar viena vieta, kurioje būtina apsilankyti, ypač vakare, saulei leidžiantis. Pagrindinė šiaurinio ir pietinio molo paskirtis yra apsaugoti uostą nuo sąnašų, ledonešio ir bangavimo. Pats molas pastatytas iš didelių akmenų, o vėliau sutvirtintas ir metalo gabalais, tad stovi tvirtai ir savo darbą atlieka gerai. Vakarais ir rytais čia galima stebėti išplaukiančius ar sugrįžtančius laivus.

Zoo muziejus ir elnynas „Gamtos perle“

„Gamtos perlas“ – tai viešbutis, restoranas, zoo parkas ir elnynas vienoje vietoje. Tai nepaprasta vieta poilsiui, skaniam maistui ar prisilietimui prie gyvosios gamtos. Atvykę dažniausiai traukia pamatyti raguotųjų elnių ir briedžių, pamaitinti draugiškų danielių ir bent akies krašteliu pažvelgti į laukinį vilkų gyvenimą. Stumbrai, meškutė Laima ir šernai paliks ne ką mažesnį įspūdį. Paukščių mėgėjai atras nemažą sparnuočių gausą. Užsukę į Zoo muziejų rasite plėšriųjų paukščių, baltąją mešką, raganosį ir peliuką. Didysis penketas ir dar daugiau – „Gamtos perlo“ Zoo muziejuje.

Kai pasisemsite įspūdžių ir įsitikinsite, kad visi kanopiniai augintiniai sotūs, nepamirškite pasistiprinti patys. „Juodojo pipiro“ restorane jūsų laukia nuostabus maistas, didelės erdvės ir vaikų žaidimų aikštelė. Jei po sočios vakarienė nebenorėsite niekur važiuoti, „Gamtos perlas“ gali pasiūlyti ir nakvynę. Kaip nuostabu atsibusti gamtos apsuptyje!

Klaipėdos paplūdimiai

Klaipėda – nuostabus miestas, tačiau įprastai čia atvažiavusieji nori pasimėgauti vandens ir saulės voniomis. Klaipėda turi net 5 paplūdimius, tad kas kartą galėsit keliauti vis į skirtingą.

 • Pirmosios Melnragės paplūdimys atveria nuostabius vaizdus į jūrą, Klaipėdos švyturį, čia stovi skulptūra „Pasivaikščiojimas su žuvimi“. Paplūdimys pilnai įrengtas maudimuisi ir deginimuisi. Pėsčiųjų takas jus atves iki didžiulių vaikų žaidimų aikštelių ir gultų.
 • Antrasis Melnragės paplūdimys puikiai tiks tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį. Paplūdimyje įrengti sporto treniruokliai, tinklinio, krepšinio, vaikų žaidimų aikštelės. Šis paplūdimys atokesnis, todėl ir ramesnis, pritaikytas negalią turintiems žmonėms.
 • Girulių paplūdimys ypatingas tuo, kad turi medinę apžvalgos aikštelę, kurioje galite stebėti besileidžiančią saulę. Čia taip pat veikia kavinės, yra persirengimo kabinos ir gelbėjimo stotis.
 • Karklės paplūdimiai dar vadinami laukiniais. Jie remiasi į didžiulius šlaitus apaugusius pušimis, o smėliukas nuklotas akmenukais. Tai paplūdimiai, esantys toliau nuo pagrindinio miesto ir turistų šurmulio, todėl atvykę galite mėgautis ramybe.
 • Persikėlus keltu jus pasitiks ir du Smiltynės paplūdimiai. Pirmas paplūdimys turi mėlynos vėliavos vardą (skiriamas atitinkant aukštus ekologijos reikalavimus), įrengtos vaikų žaidimų, krepšinio, tinklinio aikštelės, veikia viešųjų paslaugų stotelė, yra bevielis internetas. Antras Smiltynės paplūdimys mažesnis ir ramesnis, o ir visai šalia Klaipėdos centro.

Iškylos pramoginiais laivais ir žvejyba

Iškylos pramoginiais laivais
Iškylos pramoginiais laivais

Ką veikti Klaipėdoje, kai aplink tiek daug vandens? Plaukti, plaukti ir dar kartą plaukti! Jachtos, žvejybiniai laivai, kateris ar net senovinis burlaivis gali tapti jūsų švenčių vieta. Išplaukti galite iš Klaipėdos, Nidos, Drevernos, Mingės, Rusnės, Uostadvario ar net Ventės. Tad jei pavargote važiuoti mašina, laivas bus ir pramoga, ir transporto priemonė.

Pramoginė žvejyba Baltijos jūroje ir  Kuršių mariose

Norintiems ne tik ramiai pasėdėti, bet ir užmesti meškerę siūloma pramoginė žvejyba. Ji vyksta visus metus. Skirtingu metu gaudomos skirtingos žuvys. Pavasarį ir vasarą gaudysite ešerius, lydekas, starkius Nemuno deltoje ar Kuršių mariose, o žiemą galėsite išplaukti į Baltijos jūrą ir velkiuoti lašišas.

Mažosios Lietuvos istorijos muziejus

Mažosios Lietuvos muziejus įsikūręs viename seniausiame Baroko stiliaus name. Muziejus byloja apie Klaipėdos krašto priešistorę, Vokiečių ordino įsiveržimą ir jų gyvenimą. Labai didelę dalį muziejuje užima lietuvių tradicinė kultūra.

Klaipėdos skulptūrų parkas

Ką veikti klaipėdoje gryname ore, atsakymas – Klaipėdos skulptūrų parkas – tai galerija po atviru dangumi ir skaudžių atminimų vieta. Jis buvo pastatytas ant buvusių senųjų kapinių, po to kai sovietai jas sulygino su žeme. Parke stūkso 116 skulptūrų. Skulptūros skirtos XIX amžiaus pabaigos ir XX amžiaus pradžios įvykiams. Vaikščiodami rasite 1923 metų sukilimo memorialą, II pasaulinio karo ir negrįžusių iš jūros atminimo vietas. 750-o Klaipėdos krašto jubiliejaus proga buvo grąžintas ir pirkliui, Memelio filantropui L.J. Vyneriui skirtas paminklas.

 Jėgos aitvarai ir kaitavimas

Esate aktyvių ar net ekstremalių pramogų mėgėjas ir nesugalvojate ką veikti Klaipėdoje ? Gal norite laisvai skrieti jūros pakrante? Tai galite padaryti pasikinkę vėją jėgos aitvarais. Jei nemėgstate vandens, tai galite daryti ir su specialiomis riedlentėmis, o žiemą su slidėmis. Svarbiausias dalykas šioje vietoje – vėjas. Nors kaitavimas kažkada buvo labai ekstremalus ir pavojingas sportas, dabar įranga yra saugi ir pritaikyta net ir nepatyrusiam vėjo gaudytojui.

Ką veikti Klaipėdoje
Kaitavimas Baltijos jūroje

Pavadinimas: Kiteguru

Pavadinimas: Kaitavimas

 • Kaina: Nuo 50 Eur
 • Tel.: +370 611 07887, +370 671 82866
 • El. paštas: info@pusk.lt
 • Adresas: Palanga, Šventoji, Nida, Juodkrantė, Svencelė, Dreverna.
 • https://www.kaitavimas.lt/

 

Tikimės, kad mūsų pateiktas veiklų ir lankytinų vietų sąrašas Jums padės atsakyti į klausimą Ką veikti Klaipėdoje. Be visų straipsnyje pristatytų veiklų, Klaipėdoje rasite ir daugiau papildomų įdomybių ir lankytinų vietų. PrieJūros.LT linki smagių viešnagių Klaipėdoje !

Straipsnio komentarai (3)

 1. Kar kar parką paminėkite. Molas uždarytas

 2. Kur nieko įdomaus jaunimui ? Klaipėdoje ???

 3. Labai blogai padaryta, nieko įdomaus jaunimui.

Parašykite komentarą