Duris atvėrė atsinaujinęs Palangos turizmo informacijos centras

Atsinaujinęs Palangos turizmo informacijos centras Žiūrėti galeriją

Palangos turizmo informacijos centras atsinaujino ir šių metų vasario mėnesį pakvietė į svečius. Modernus, erdvus ir atnaujintas Palangos turizmo informacijos centras atvėrė duris tiek miesto gyventojams, tiek jo svečiams. Anksčiau stovėjęs turizmo centras buvo sujungtas su Palangos autobusų stotimi, pritaikant jį šiuolaikiniams poreikiams ir įtraukiant modernias technologijas. Centras buvo sukurtas įgyvendinant 2014 – 2020 m. Europos kaimynystės bendradarbiavimo „Gintaro pakrantė“ projektą, finansuojamą Europos Sąjungos.

Suformuotos keturios naujos erdvės

Palangos turizmo informacijos centras atsinaujino jame buvo suformuotos naujos erdvės, tokios kaip administracija, lankytojų aptarnavimo zona, lankytojų poilsio erdvė su vaiku kambarėliu bei interaktyvioji patalpa.  Poilsio zonoje miesto svečiams siūloma įsigyti Palangą menančių suvenyrų ar pailsėti ant minkštasuolių belaukiant kelionių autobusais. Keliautojų patogumui įrengtas bevielis internetas bei vaikų kambarėlis. Tuo tarpu greta esančioje lankytojų aptarnavimo erdvėje yra įrengtos patogios ir modernios darbo vietos, kurių sienos yra papuoštos gintarais šviečiančiu Palangos logotipu.

Atsižvelgta ir į darbuotojų patogumus – įrengta jiems skirta poilsio zona. Tuo tarpu administracinėje zonoje sprendžiami visi svarbūs administraciniai klausimai.

Interaktyvioji zona

Daugiausiai dėmesio sulaukia interaktyvioji zona, stebinanti išmaniomis technologijomis. Interaktyvi fotografijų paroda ir virtualiomis 3D technologijomis suprojektuoti filmukai supažindins lankytojus su miesto istorija, o foto būdelė kvies įsiamžinti pasirinktame kurorto fone.

Miesto turistams ir gyventojams yra galimybė iš anksto užsisakyti edukacinę programą “Palanga vakar ir šiandien”, pasakojančią apie svarbiausius Palangos miesto istorinius laikotarpius, akcentuojant senosios Palangos istoriją, Šventosios gyvenviečių kūrimąsi bei garsiųjų grafų Tiškevičių indėlį ir kultūrą suniokujusį sovietmietį. 3D edukacinis filmas transliuos 10 virtualios realybės klipų, po kurio žiūrovai turės galimybę išbandyti savo žinias viktorinoje ir laimėti Palangos turizmo informacijos centro įsteigtų šaunių prizų.

Pritaikytas judėjimo negalią turintiems lankytojams

Palangos turizmo informacijos centras atsinaujino ir nuo šiol yra pritaikytas judėjimo negalią turintiems lankytojams – įrengti specialūs įėjimai vežimėliams bei praplatintos durys. Be to, neįgaliesiems pritaikytos pažemintos darbo vietos ir sanitariniai mazgai.

“Gintaro pakrantė” projektas, finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis

Siekiant puoselėti kurorto paveldą bei visuomenės susidomėjimą ne tik sezono metu, Europos Sąjungos fondų lėšomis kurtas “Gintaro pakrantė” projektas sparčiai įgyvendinamas, siūlant miesto gyventojams bei svečiams naujas pramogas.

Palangos turizmo informacijos centras yra tik dalis būsimų projektų. Norintys gali dalyvauti edukacinėse programose – sudėliotas “Gintaro kelio” maršrutas ir išleistas Keliautojo vadovas. Taip pat, sukurtas 40 minučių trukmės edukacinis filmas “Gintaro maršrutai” ir siekiant ekologiškumo, įrengtos Eco sun stotelės.

Parašykite komentarą