Gruodžio mėnesio renginiai Palangoje ir Šventojoje

Renginiai Palangoje ir Šventojoje: 2022 gruodžio mėnesio apžvalga Žiūrėti galeriją

Gruodis Palangoje pasižymi didesniu kiekiu miesto svečių ir poilsiautojų. Dauguma svečių aplankyti populiariausią Lietuvos pajūrio kurortą žiemą traukia ne tik pasigrožėti žiemiškai jūros vaizdais, bet ir aplankyti bei sudalyvauti kurorte vykstančiuose renginiuose, kurių gruodžio mėnesį kiekvienais metais gausu. Tad kelkimės į Lietuvos pajūrio sostine dažnai tituluojamą Lietuvos kurortą ir apžvelkime kokie numatomi 2022 Gruodžio mėnesio renginiai Palangoje ir Šventojoje.

Gruodžio 2 d.

  • Andriaus Mamontovo akustinis koncertas

Vieta: Muzikos klubas “Vandenis”

Laikas: 20 val.

Kaina: 40 Eur

Andrius Mamontovas kviečia pasitikti žiemą jaukiai su akustine muzika kultūros ir muzikos centre – Palangos viename populiariausių taškų – “Vandenyje”

  • Eglutės įžiebimo šventė Palangoje 2022 🎄

Vieta: Prie Palangos kurhauzo (J. Basanavičiaus ir Vytauto g. sankirta)

Laikas: 18 val.

2022 metų eglės įžiebimo šventėje gruodžio 2 d. 18 val. miesto gyventojus ir svečius džiugins muzikinis-meninis Palangos kamerinio choro pasveikinimas susirinkusiems, stebins specialūs ugnies ir lazerių efektai.

„Šventės organizavimui, kaip jau tapę įprasta, pasitelkėme profesionalius režisierius, todėl visų susirinkusiųjų lauks tikrai išskirtinė šventė. Eglė – visus metus žaliuojantis medis, simbolizuoja šviesą ir viltį, todėl šiemet žiebdami Kalėdinę elgeę kviesime visus uždegti taikos ir meilės žiburėlius širdyse ir apmąstysime baigiantį apsisukti metų ratą.“, – pasakoja Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė.

Eglės įžiebimas bus tiesiogiai transliuojamas internetu skirtingose Facebook puslapiuose (Palangos kultūros ir jaunimo centro ir Palangos miesto savivaldybės).

Gruodžio  3 d. 

  • Eglutės įžiebimo šventė Šventojoje 2022 🎄

Vieta: Šventosios pėsčiųjų aikštė

Laikas: 18 val.

Žibintas visada asocijuojasi su įkvepiančia šviesa, gėriu ir šiluma. Būtent toks yra šių metų Kalėdų Šventojoje simbolis. Miesto savivaldybė kviečia kiekvieną įžiebti gražiausią Šventosios eglutę, o kartu ir savąjį žibintą, kuris pripildys meile, ramybe ir jaukumu. Muzikinė programa, įspūdingi fejerverkai leis džiaugsmingai ir smagiai sutikti gražiausią metų mėnesį ir artėjančias šventes. Susirinkusiųjų Šventosios pėsčiųjų aikštėje šeštadienį 18 valandą lauks Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos moksleivių pasirodymai, kuriuos kartu atliks aktorė Evelina Šimelionė, bus galima grožėtis Kalėdinėmis meninėmis šviesų instaliacijomis.

  • Imany koncertas

Vieta: Palangos koncertų salė

Laikas: 19 val.

Svaiginančio balso, gilaus tembro savininkė Imany pristatys savo naują šou Palangoje. Senieji Donna Summer, Hozier, Bob Marley, “Riohead” bei jos pačios kūriniai užburs klausytojus meile ir jaukumu.

Gruodžio 10 d.

  • Martynas Kavaliauskas “Latino Christmas”

Vieta: Palangos koncertų salė

Laikas: 18 val.

Martynas Kavaliauskas kviečia visus į šventinę programą ispanišku ritmu – klasika tapę ispaniški hitai su lietuviškų dainų interpretacijomis skambės Klaipėdos koncertų salėje.

“Siekiame, kad šis šou degtų ir spinduliuotų ta užburiančia pietietiška dvasia ir aistra. Aistra gyventi, mylėti, švęsti bei dalintis pozityvia energija.” – Martynas Kavaliauskas.

Gruodžio 17 d.

  • R.Difartas ir A.Difartė: ”Grįžtu namo Kalėdoms”

Vieta: Palangos Kurhauzo koncertų salė

Laikas: 19 val.

Tradiciškai šeimyninis duetas sugrįžta gruodžio mėnesį dovanoti šviesų švenčių laukimo džiaugsmą ir sugrįžti Kalėdoms namo.

Gruodžio 25 d.

  • Kalėdinis Donato Montvydo koncertas

Vieta: Restoranas Pineta Palangoje
Laikas: 20 val.

Donatas Montvydas kviečia praleisti Kalėdų vakarą jaukiai su pamiltais didžiausiais hitais. Vokalistas stebins muzikos vingiais, o restorano Pineta šefai kvies pasimėgauti Europietiškos virtuvės šedevrais.

Gruodžio 26 d.

  • Mantas “Misija Kalėdos”

Vieta: Palangos koncertų salė
Laikas: 19 val.

Mantas Jankavičius kviečia klausytojus į misiją – Kalėdos, jūsų mieste. Koncerto metu Mantas visus stebins hitais tapusiais džiazu nudažytais Kalėdiniais kūriniais bei kitais šedevrais ir gera nuotaika.

Šiais metais pamilti Lietuvos pajūrio kurortai – Palanga ir Šventoji kviečia visus gyventojus ir miestų svečius į gruodžio mėnesio renginius, kurių bus apstu. Įvairios šventės, spektakliai ir koncertai neleis nuobodžiauti – priešingai, kviečia sutikti gražiausias metų šventes ypatingai, linksmai ir jaukiai. 2022 Gruodžio mėnesio renginiai Palangoje ir Šventojoje tiks ir išrankiausiems svečiams.

Gruodžio 31 d.

  • Naujametinis Piazzollos džiazas

Vieta: Palangos Kurhauzas
Laikas: 19 val.

Naujuosius metus Palangos Kurhauzas kviečia sutikti argentinietiško tango ritmu ir jausmų kupinu džiazu alsuojančiame koncerte.  Svečių lauks styginių instrumentų kvarteto „Mettis” programa, kurią specialiai šiam vakarui parengs saksofono virtuozas ir kompozitorius Kęstutis Vaiginis. Renginį ves charizmatiškoji Jomantė Šležaitė-Paušktė.

Programoje išgirsite Kęstučio Vaiginio originalios kompozicijos aranžuotos styginių kvartetui, bei džiazo grandų tokių kaip Chick’as Corea, Waynas Shorteris, John’as Coltranas, Dukas Ellingtonas, Herbie Hancock’as bei kitų žymiausių kompozitorių ir atlikėjų kūriniai aranžuoti styginių kvartetui ir saksofonui. Klausytojai koncerto metu mėgausis ne tik Chicko Corea „Ispanija“ ar rytietiškos melodijos „Misirlou“ aranžuote (iš garso takelio Quentino Tarantino filmui „Pulp Fiction“), kurios versiją kvartetui sukūrė prancūzų styginis kvartetas „Quatuor Ébène“, bet ir John’o Coltrano ir Wayne Shorterio baladėmis. Koncerto antrojoje dalyje skambės argentinietiško tango muzikos revoliucionieriaus Astor Piazzolla kūriniai nuspalvinti džiazo improvizacijomis.

Parašykite komentarą