PrieJuros.LT » Renginiai » Palanga » Palangos kurorto šventė „Myliu Palangą“ 2017 gegužės 26-28

Palangos kurorto šventė „Myliu Palangą“ 2017 gegužės 26-28

Palanga pasitinka vasarą su nauja legenda

Palangos kurorto šventė, kurios metu pažymima vasaros pradžia, kviečia prisiminti istoriją ir patirti naujų įspūdžių prie jūros.

Vasaros sezono pradžios šventė, įvyksianti Gegužės 26 - 28 d., žada sportinių veiklų, koncertų, parodų, daugybę pragogų ir vaikams, ir suaugusiems.

Šventės programą padiktavo pasirinkta data

Gegužės paskutinį savaitgalį kurorte vyks net 2 festivaliai – pučiamųjų muzikos festivalis „Amber wind“ bei sporto festivalis „Sportas visiems“. Tačiau tuo nuspręsta neapsiriboti, prisiminus, kad lygiai prieš 140 metų grafas Juozapas Tiškevičius II „patiesė pamatus“ Palangos kurortui, tokiam koks jis atrodo šiandien. Tuo metu buvo pradėti Kurhauzo statybos darbai, suplanuotas parkas, Jono Basanavičiaus gatvė, sukurta miesto vizija.

Šventės simbolis - grafas Juozapas Tiškevičius

Šventės organizatorius - Palangos kultūros ir jaunimo centras nusprendė žaismingai priminti ne tik istorinę datą, bet ir miesto legendą - grafą J. Tiškevičių II, kuris tapo šių metų kurorto šventės simboliu. Atgaivinti prisiminimus apie Palangos grafus paskatino ne tik istorinė data, bet ir iškilmingas rekonstruotos Grafų Tiškevičių alėjos atidarymas gegužės 26 d. ir taip pat visus metus veikiantis interaktyvus turas - „Tiškevičių bulvaras“.

Įdomios veiklos ras kiekvienas

Palangos kurorto šventėje net 3 dienas vyks tradicinis kermošius „Palangos Juzė“ - galėsite įsigyti tautodailės ir kulinarinio paveldo gaminių, taip pat menininkų darbų. Šventės svečių lauks ir nuotaikingi etnografiniai bei Palangos kolektyvų koncertai, sportinės veiklos, tarptautiniai renginiai, vyks vaikų ir jaunimo pramogos, senjorų popietė, muzikinio fontano sezono atidarymas.

Šeštadienio vakare scenoje pasirodys muzikinės laidos „Lietuvos balsas“ dalyviai, gyvo garso programą pristatys Linas Adomaitis su grupe.

Ir, žinoma, vakarą užbaigs šventiniai fejerverkai.
 

Išsirinkite, kur apsistoti šventės metu - Poilsis ir nakvynė Palangoje...

PrieJuros.LT pristato video reportažą - akimirkos iš Palangos kurorto šventės 2016, vykusios gegužės 20-22 dienomis

Palangos kurorto šventė „Myliu Palangą“ 2017 gegužės 26-28 Palangos kurorto šventė „Myliu Palangą“ 2017 gegužės 26-28 Palangos kurorto šventė „Myliu Palangą“ 2017 gegužės 26-28

Kontaktai, informacija

Adresas Palangos miesto aikštės, skverai, gatvės, Palanga
Telefonai +370 460 48547
El. paštaspalangoskc@gmail.com
Data, laikas 2017-05-26
Atnaujinta 2017 gegužės mėn. 17 d.
Patikima nuoma
+370 460 48547
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Poilsio kompleksas PapėjeSvečių namai Aštuoni
PrieJuros.LT © 2005-2017 Visos teisės saugomos
"PrieJūros.LT" yra registruotas prekinis ženklas.
Įsiminti