Juodkrantė - Neringa tiesiogiai

Tiesioginė online transliacija iš Juodkrantės – puiki pramoga, suteikianti unikalią galimybę stebėti Kuršių nerijos gamtos grožį gyvai iš savo namų ar bet kokios kitos vietos telefono ar kompiuterio ekrane. Jei norite pamatyti tai, kas vyksta Juodkrantėje šiuo metu, galite virtualiai nusikelti į smėlėtus Lietuvos paplūdimius – dabar turite galimybę mėgautis tiesiogine, visą parą vykstančia online transliacija iš Juodkrantės.

Viename gražiausių Lietuvos kampelių – Neringoje – įrengta kamera kviečia stebėti pajūrio gyvenimą gyvai per atstumą. Nepriklausomai nuo to, ar norima išvysti saulėlydžius virš Kuršių marių, ar tiesiog pasigrožėti ramybe alsuojančiais miškais.

Vaizdo kamera transliuojanti iš Juodkrantės tiesiogiai yra puikus būdas pajusti Kuršių nerijos atmosferą neišėjus iš namų. Ši online kamera leidžia bet kuriuo paros metu stebėti, kaip keičiasi gamtos peizažai ar oro sąlygos Neringoje.

Pajūryje apsilankyti planuojantys turistai gali įvertinti koks realiai oras jų laukia atvykus į Kuršių neriją ir taip geriau pasiruošti kelionei. O tie, kas dar tik svajoja apie poilsį prie jūros, dabar turi galimybę virtualiai nusikelti į nuostabiuosius Lietuvos paplūdimius, tokiu būdu trumpam pabėgdami nuo kasdienių rūpesčių.

Tiesioginio vaizdo kamera Juodkrantėje - tai žvilgsnis į vieną gražiausių ir unikaliausių Lietuvos vietų. Tad norint pabėgti nuo monotoniškos ar varginančios rutinos, verta įsijungti tiesioginę transliaciją iš Neringos ir taip pasinerti į lietuviškos gamtos stebuklus.

Transliaciją pristato PrieJūros.LT ir Kas Vyksta Neringoje