Ilgalaikė nuoma pajūryje: Klaipėda, Palanga, Nida...

Ilgalaikė nuoma kiekvienais metais tampa vis aktualesnė, nepaisant to, jog Lietuvoje didžioji dalis gyventojų turi nuosavą būstą, tačiau kiekvienais metais vis didesnė dalis žmonių renkasi ilgalaikę nuomą. Tai lemia įvairios priežastys, pastaraisiais metais išaugusi nekilnojamojo turto kaina ir galimybė laisvai (neprisirišant prie konkretaus būsto) keisti gyvenamąją vietą ar aplinką bei kitos aplinkybės. Tokios nuomos populiarumas Klaipėdoje išauga artėjant mokslo metams, o kurorto miesteliuose, Palangoje, Nidoje, Pervalkoje ir kitose, pasibaigus poilsiavimo sezonui. Praleisti žiemą pajūrio kurortuose renkasi žmonės, kurie vertina rudens ir žiemos ramybę prie jūros. Tuo tarpu Klaipėdoje ilgalaikės nuomos populiarumas rudenį išauga, nes čia atvyksta studijuojantys įvairiose Klaipėdos mokslo įstaigose.

Portale PrieJūros.LT lankytojai dažniausiai ieško trumpalaikio apgyvendinimo poilsiui Lietuvos ir Latvijos pajūryje ir tikrai randa, nes siūlome didžiausią apgyvendinimo nuomos paslaugų pasirinkimą pajūryje.

Žmogui iškyla problema, kai jis nusprendžia išsinuomoti būstą ilgam laikui Lietuvos pajūrio miestuose ar kurortuose, nes didžioji dalis būstų nuomojama poilsiui, tačiau PrieJūros.LT kataloge galima rasti ir skelbimų apie ilgalaikę butų nuomą Klaipėdoje, Palangoje ar Kuršių Nerijoje. Iš visų PrieJūros.LT kataloge esančių nuomos skelbimų, kurių yra apie 4000, net 500 siūlo ir ilgalaikę nuomą Palangoje ar Klaipėdoje.

Ilgalaikė butų nuoma Klaipėdoje, kaip ir ilgalaikė butų nuoma Palangoje ar apskritai ilgalaikė nuoma – tai dažnas klausimas su kuriuo į mūsų portalą kreipiasi lankytojai. Ilgalaikė nuoma Lietuvos pajūryje itin išpopuliarėjo karantino metu, kuomet nuotolinis darbas tapo daugelio kasdienybe. Nors ir šiek tiek sumažėjusia apimtimi, bet nuotolinis darbas išliko ir po karantino. Tokio darbo privalumas, jog tai leidžia suderinti darbą ir aplinkos pakeitimą, o viena iš populiariausių vietų nuotoliniam darbui tapęs Lietuvos pajūris, kuriame darbą biure į darbą prie jūros iškeitę darbuotojai aktyviai ieško ilgalaikės nuomos pasiūlymų pajūrio miestuose (Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje, Pervalkoje ir kt.).

Dabar visą informaciją apie ilgalaikę butų, namų, kotedžų, kambarių ir kitų patalpų nuomą Palangoje, Klaipėdoje ar Kuršių Nerijoje galite rasti specialiame PrieJūros.LT katalogo skyrelyje „Ilgalaikė nuoma pajūryje“.

Ilgalaikė nuoma – be tarpininkų

 
Būsto administravimas Palangoje, Kunigiškėse, Šventojoje Būsto administravimas Palangoje, Kunigiškėse, Šventojoje

Šventoji, Monciškė, Kunigiškiai, Palanga

 Violetos namai. Kambarių nuoma Violetos namai. Kambarių nuoma

Gintaro g. 21, Palanga

 Pokylių salė su pirtimi tik 24 km nuo Klaipėdos, 6 km nuo Gargždų, gražiame vienkiemyje Pokylių salė su pirtimi tik 24 km nuo Klaipėdos, 6 km nuo Gargždų, gražiame vienkiemyje

Gandrų g. 2, Ežaičių k, Vėžaičių sen., Klaipėdos apskritis

 Vila Junda Pervalkoje Vila Junda Pervalkoje

Pervalkos g. 29, Pervalka

 Apartamentų, butų nuoma Palangoje, netoli jūros bei centro Apartamentų, butų nuoma Palangoje, netoli jūros bei centro

S. Neries g., Žvejų g., Vytauto g., , Palanga

 Butukai Juodkrantėje Pas Jūratę Butukai Juodkrantėje "Pas Jūratę"

Kalno g. 4–2, Juodkrantė

 Viski Vila Palangoje, Kunigiškiuose Viski Vila Palangoje, Kunigiškiuose

Paliepgirių kel. 7B, Palanga

 Svečių namelis - Jūsų ramiam poilsiui! Svečių namelis - Jūsų ramiam poilsiui!

Žvelsėnų g 11, Utrių km., Klaipėda

 Kotedžo nuoma Nidoje Akvilė Kotedžo nuoma Nidoje "Akvilė"

Purvynės g. 143–13, Nida

 Kotedžo nuoma Šventojoje (iki 10 asmenų) Kotedžo nuoma Šventojoje (iki 10 asmenų)

Mokyklos g. 41A–7, Šventoji

 Viešbutis Palangoje Info hotel Viešbutis Palangoje "Info hotel"

Kretingos g. 52, Palanga

 Sodyba PAMARIO BURĖ prie marių: svečių namai, pirtis, restoranas Sodyba "PAMARIO BURĖ" prie marių: svečių namai, pirtis, restoranas

Svencelės g. 54, Svencelės k., Klaipėdos apskritis

 Apartamentai Poilsis Šventojoje Apartamentai "Poilsis Šventojoje"

Pylimo g. 52, Šventoji

1 2 3 4 5 6