Gruodžio mėnesio šventiniai renginiai Klaipėdoje

Klaipėdos senamiestis Žiūrėti galeriją

Gruodis nuo seno vadinamas šventiniu mėnesiu – artėjančios Kalėdos, Naujieji metai bei balta sniego pasaka atneša džiaugsmą į kiekvieną miestą. Kartu su džiaugsmu organizuojami įvairūs renginiai, koncertai, mugės. Šį kartą persikelkime sutikti žiemos pasaką su į Lietuvos uostamiestį. Gruodžio mėnesio renginiai Klaipėdoje.

Gruodžio 2 d.

 • Spektaklis Misterija “Dievai ir žmonės”

Vieta: Žvejų rūmai

Laikas: 18 val.

Ansamblis “Lietuva” paruošęs šokio ir muzikos spektaklį, kuriame moderniai pateikiama Baltų kultūra. Šiuolaikiškos muzikos archajiški garsai kartu su senovinėmis sutartinėmis atskleis mūsų protėvių ritualus, tikėjimą, meilę, kasdienius džiaugsmus ir vargus.

Gruodžio  9 d.

 • Agotos Bričkutės tapybos paroda „Laisvųjų asociacijų kalba“

Vieta: Klaipėdos “Rūtų” galerija

Laikas: 17:30 val.

Agota Bričkutė, gimusi 1993 m. Klaipėdoje ir apsigynusi savo Menotyros bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitetė, šiandien skaičiuoja jau daugiau nei 10 dalyvavimų asmeninėse bei grupinėse parodose.

Agota, kurdama ir gyvendama Klaipėdoje, teptuką lavina piešdama peizažo žanrą. Kūrėja nurodo, kad ją įkvepia E. Munko bei M. K. Čiurlionio tapyba.  Siurrealistinio stiliaus šalininkė kviečia Klaipėdos gyventojus ir miesto svečius pasigrožėti ir išjausti pasaulį tarp sapno ir realybės.

Gruodžio 10 d.

 • Kalėdų eglutės įžiebimo šventė

Vieta: Teatro aikštė

Laikas: 18 val.

Gruodžio mėnesio renginiai Klaipėdoje neapsieitų be Kalėdų eglutės įžiebimo. Klaipėdos savivaldybė kviečia visus sutikti žiemos pasaką kartu su įspūdingu šviesų ir skambios muzikos šou. Eglutės įžiebimo šventės siužetas yra laikomas paslaptyje, tad kiekvienas apsilankęs bus maloniai nustebintas Kalėdiniu skambiu renginiu.

Gruodžio 15 d.

 • G&G Sindikatas koncertas Klaipėdoje

Vieta: Švyturys BHouse

Laikas: 21 val.

Lietuvos hiphopo dievais vadinama grupė “G&G Sindikatas” kviečia pajudėti ritmu ir paskanduoti kartu klasika tapusius hitus, kurių žodžius mintimai moka kas antras lietuvis.

Gruodžio 16 d.

 • Merūnas “Atvira širdim” – koncertas

Vieta: Kultūros centras Žvejų rūmai

Laikas: 18 val.

Merūnas Vitulskis kartu su VDU Styginiu kvartetu po ketverių metų pertraukos sugrįžta į Lietuvos sceną su noru pripildyti kiekvieną žiemos šventiškumu.

 • Saulius Prūsaitis ir Iglė

Vieta: Klaipėdos Švyturio arena

Laikas: 19 val.

Linksmasis Sauliaus Prūsaičio ir Iglės duetas pirmą kartą leidžiasi į turą po Lietuvą su jau spėtais pamilti skambiais kūriniais. 

Gruodžio 16/17/18 d.

 • Žibinto turgus

Vieta: Hofas

Laikas: 18 val.

Šiais metais pirmą kartą organizuojamas Kalėdinis miesto turgus, kurio pavadinimas kilo nuo minties, jog kiekvienas kūrėjas neša savo Žibintą, kuris mus šildo ir apkabina.

Maloni muzika, karštas vynas ir kūryba, uždeganti kiekviename Žibintą – tokia Kalėdinė atmosfera lauks kiekvieno, norinčio apžiūrėti prekystalius ir praleisti jaukiai savo vakarą.

Gruodžio 17 d.

Vieta: Palangos Senoji gimnazija

Laikas: 19 val.

Gelminė Glemžaitė, Mantas Stonkus, Milda Noreikaitė ir Giedrius Savickas – vardai, kurie garantuoja, kad spektaklis bus geras. Garsieji aktoriai – komikai kviečia į Simono Aškelavičiaus režisuotą spektaklį “Gal nedarom tragedijos”. Siužetas pasakoja apie tai, kaip dviejų šeimų sūnus per konfliktą išmušė vienas kitam dantis, ko pasekoje tėvai Gelminė, Mantas, Milda ir Giedrius susitinka išspręsti konfliktą ir aptarti situaciją.

Gruodžio 18 d.

 • Spektaklis šeimai “Kalėdų giesmė”

Vieta: Klaipėdos dramos teatras

Laikas: 12 val.

Jau daugeliui Kalėdų šventė neatsiejama nuo garsiojo Ch Dickenso Kalėdinio pasakojimo “Kalėdų giesmė”. Spektaklio metu žiūrovai prisimins garsiąją istoriją ir pripildys savo širdis Kalėdų džiaugsmu.

„Laimingos, laimingos Kalėdos, kurios gali sugrąžinti mums vaikystės dienų iliuzijas, priminti seniui jaunystės džiaugsmus ir perkelti jūreivį arba keliauninką iš už daugelio tūkstančių mylių atgal, prie gimtojo židinio, į jaukiuosius namus“ – Charlesas Dickensas.

 • Didžioji Klaipėdos Kalėdinė mugė

Vieta: Švyturio arena

Laikas: 10 val. – 18 val.

Šiemet Kalėdinė mugė Klaipėdoje surinks daugiau nei 250 auksarankių iš visos Lietuvos. Kiekvienas, apsilankęs mugėje užsikrės jaukia Kalėdine atmosfera ir galės išsirinkti mielas, originalias dovanėles, tokias kaip maisto produktai, dekoracijos, aprangos detalės, aksesuarai ir kitos grožybės.

Gruodžio 21 d.

 • Muzikinis spektaklis ”Bakterija ir Muilas Džiaziukas’

Vieta: Kultūros centras Žvejų rūmai

Laikas: 11 val.

Kauno Bigbendas ir Šiuolaikinės Intelektualiosios Klounados Teatro aktoriai kviečia į miuziklą, skirtą visai šeimai. Džiazo ritmu nuspalvinta istorija apie piktąją Bakteriją ir jos santykius su Muilu Džiaziuku.

 • Kauno Bigbendas ir Jurgis Bruzga Šventinis koncertas “Kalėdos ant bangos”

Vieta: Kultūros centras Žvejų rūmai

Laikas: 19 val.

Jurgis Brūzga kartu su Kauno Bigbendu kviečia pasitikti Kalėdinę pasaką su nuotaikingomis, romantinėmis ir džiazuojančiomis melodijomis. Klasika tapusios Frank Sinatra, Ella Fitzgerald, Kelly, John Lennon, Michael Buble ir kitų Kalėdinės dainos šį vakarą nuskambės dar kitomis charizmatiškomis spalvomis, kurios atneš žiemos pasaką pas kiekvieną.

Gruodžio 22 d.

 • Giedrė su grupe

Vieta: Švyturys BHouse

Laikas: 21 val.

Giedrė Kilčiauskienė, būdama įmantraus ir užburiančio balso savininkė, kviečia į savo koncertą, kuriame atliks savo kūrybos ir ne tik kūrinius bei džiugins džiazo muzika. 

Gruodžio 29 d.

 • Baletas “Spragtukas”

Vieta: Palangos koncertų salė

Laikas: 20 val.

Kalėdos neatsiejamos be vieno populiariausio ir gražiausio baleto pasaulyje – Spragtuko. Daugiau nei prieš šimtą metų E. T. A. Hofmano sukurta Kalėdinė pasaka kiekvieną grąžina į vaikystę ir įkvepia tikėti stebuklu.

Šiemet Kalėdinę pasaką pristatys Bulgarijos baleto grupė, kuri čia lankysis pirmąjį kartą. 

Gruodžio 30 d.

 • Martynas Kavaliauskas “Latino Christmas”

Vieta: Klaipėdos koncertų salė

Laikas: 19 val.

Martynas Kavaliauskas kviečia visus į šventinę programą ispanišku ritmu – klasika tapę ispaniški hitai su lietuviškų dainų interpretacijomis skambės Klaipėdos koncertų salėje. 

“Siekėme, kad šis šou degtų ir spinduliuotų ta užburiančia pietietiška dvasia ir aistra. Aistra gyventi, mylėti, švęsti bei dalintis pozityvia energija.” – Martynas Kavaliauskas

Gruodžio mėnesio renginiai Klaipėdoje: įvairūs koncertai, spektakliai ir mugės

Daugiau kaip 15 įvairiausių koncertų, spektaklių, mugių ir kitų kalėdinių renginių gruodžio mėnesį lauks savo lankytojų Klaipėdos mieste. Pasidžiaukime galimybe sutikti gražiausias metų šventes kartu, matydami vieni kitų šypsenas ir dalijimąsi džiaugsmu.

Parašykite komentarą