Loading...

Žvejo užeiga „Žuvelė“ Juodkrantėje

Atnaujinta 2020 m. kovo mėn. 25 d.
Patikima nuoma

„Žuvelė“ yra šviežios žuvies patiekalų restoranėlis, įsikūręs Juodkrantėje ant marių kranto, prie ilgojo molo, lankytojų pamėgtas jau daugiau nei dešimtmetį. Meniu dominuoja patiekalai iš vietinės šviežios jūrų ir marių žuvies, siūlome kokybiškus žuvies patiekalus, tradicinę žuvienę-ungurienę, verdamą iš trijų rušių žuvies, straganiną – skumbrę, mirkytą specialiame marinate, rūkytą ungurį drebučiuose, šviežiai keptą natūralaus skonio uotą, plekšnę, starkį. 

Taip pat rasite ir mėsos, grilio bei vaikų mėgstamų patiekalų. Siūlome pasimėgauti vietoje gaminamais desertais, trintų vaisių ir uogų kokteiliais, natūraliomis sultimis. Turime ką pasiūlyti vegetarams, veganams ar tam tikrų produktų netoleruojantiems žmonėms. 

„Žuvelės“ teritorijoje yra įrengta rūkykla, kurioje kasdien rūkoma mūsų žvejų pagauta marių ir jūros žuvis, todėl jos čia visad galima gauti šviežios ir gardžiai kvepiančios. Čia rūkomi karšiai, unguriai, skumbrės, ešeriai ir kitos žuvys. Vaikams įrengtas spalvingas žaidimų kiemas su stilizuotu laivu, čiuožykla, supynėmis, batutu ir smėlio dėže. 

Kontaktai, informacija

X