Loading...

Viešbutis, kavinė "Tako baras" romantiškam poilsiui

Atnaujinta 2019 gegužės mėn. 30 d.
Patikima nuoma

Įsivaizduokite: jūros bangų ošimas, pušyno šlamesys, apetitą žadinantys ir gardžiai kvepiantys patiekalai…

Visa tai – „Tako baras“ kuris dirba nuo 2005 metų, yra įsikūręs pušyno apsuptyje pajūryje, vos už 200 metrų nuo smėlėto Baltijos paplūdimio, 4 km nuo Klaipėdos centro. Dviejų aukštų „Tako baro“ patalpose yra kavinė, banketinė salė įvairių švenčių šventimui, talpinanti iki 25 asmenų, bei motelis.

„Tako baro“ antrame aukšte siūloma 4 dviviečių kambarių nuoma. Pabėkite nuo realybės ir pailsėkite nuo kasdienio šurmulio mūsų jaukiame motelyje.

„Tako baro“ kavinė siūlo platų neapsakomo skonio europietiškos bei lietuviškos virtuvės patiekalų pasirinkimą. Virtuvės šefai randa kelią net į išrankiausių svečių širdis.

„Tako baras“ visas pastangas deda tik į šviežio, skanaus, bei originalaus maisto gaminimą.

Mūsų kavinėje rasite platų patiekalų pasirinkimą, kuris atitiks net įgeidžiausio svečio norus. Čia rasite puikų salotų, sriubų bei karštųjų užkandžių pasirinkimą, gardžius kiaulienos, jautienos, vištienos ar žuvies patiekalus, smaližiai ras saldžiuosius desertus ar ledus atsigaivinimui.

„Tako baras“ pasirūpins Jūsų šventiniu vaišių stalu pagal pageidavimus banketinėje salėje, kurioje talpinama iki 25 asmenų. Jūsų patogumui įrengta mini virtuvėlė, yra balkonas. Mūsų virtuvės profesionalai sudarys Jūsų lūkesčius ir galimybes atitiksiantį valgiaraštį, šventės metu pasirūpinsime kokybišku bei maloniu aptarnavimu. Nesvarbu ar tai krikštynos, vestuvės, gimtadienis, jubiliejus, pirmoji komunija, vaikų šventė ar įmonės vakarėlis – viskas apgalvota iki smulkmenų ir tik aukščiausios kokybės!

Jūsų pageidavimu pasirūpinsime ne tik vaišių stalu, bet ir salės dekoravimu – papuošime Jūsų šventę ne tik apetitą žadinančiais patiekalais, o ir įvairiomis dekoro detalėmis, pagyvinsiančiomis šventės nuotaiką.

Šefas Jonas - “pagaminti sveiką ir skanų maistą – tikras menas!”

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Viešbutis, kavinė Melnragėje "Tako baras" »