Restoranas Klaipėdoje viešbtyje "Navalis" ****

Atnaujinta 2018 balandžio mėn. 23 d.
Patikima nuoma

Elegantiškas ir subtilus – tai Klaipėdos centre įsikūrusio viešbučio „Navalis“ europietiškos virtuvės restoranas. Virtuvės meistrai, per dešimt veiklos metų pelnę miestiečių ir svečių įvertinimą, kviečia restorano lankytojus panirti į šviežio, natūralaus ir kartu gurmaniško maisto pasaulį.

Visada laukiame Jūsų restorane "Navalis". Čia galėsite praleisti jaukią popietę ar pasimėgauti romantiška vakariene. Džiaugsimės galėdami prisidėti prie Jūsų švenčių: krikštynų, vestuvių, gimtadienių, įmonių vakarėlių, dalykinių pietų ar kitų proginių renginių planavimo ir įgyvendinimo.

Restorane stengiames ypatingai paminėti kalendorines šventes ir kulinarijos pasauliui svarbias datas, organizuojame Valentino dienos, Naujųjų metų vakarus.

Skubantiems, bet vertinantiems sveiką ir su meile paruoštą maistą, kiekvieną darbo dieną nuo 11 iki 15 val. viešbučio "Navalis" kavinėje siūlome Dienos pietus!

Vestuvės

„Navalio“ vardu nuoširdžiai sveikiname visus jaunavedžius, jų šeimas bei artimuosius, kurie turi puikią galimybę pasinaudoti mūsų restorano teikiamomis paslaugomis.!

Vestuvių planavimas užima begalę Jūsų minčių ir laiko...Viešbutis „Navalis“ sumažins Jūsų rūpesčius ! O Jūsų šventę padės paruošti kūrybingi, kruopštūs profesionalūs darbuotojai, įgyvendindami kiekvieną jūsų svajonės detalę.

„Navalis“ – tai puiki vieta Jūsų svajonių išsipildymui. Puiki ir elegantiška restorano „Navalis“ aplinka yra labai tinkama Jūsų ceremonijai. Jūs atrodysite nuostabiai savo vestuvių nuotraukose viešbučio žiemos sode.

Mes galime puikiai suderinti valgiaraštį ir vestuvinį tortą prie Jūsų puotos stiliaus. Kiekvienas valgiaraštis yra derinamas individualiai. Padėsime salės, stalo dekoracijų, atlikėjų, fotografų, floristų klausimais.

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie Viešbutis Klaipėdoje "Navalis" **** »