Vaikų vasaros stovykla ant jūros kranto

Atnaujinta 2016 rugsėjo mėn. 26 d.
Patikima nuoma

Vasaros stovykla "Energetikas" kviečia vaikus prie Baltijos jūros!

Programos vykdymo laikas: Birželio 21 d. - rugpjūčio 19 d.

Vienos pamainos trukmė: 10 dienų

Stovyklautojai: Vaikai iš Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos šalių

Pamainos:

  • 1-a pamaina 06.20-06.29
  • 2-a pamaina 06.30-07.09
  • 3-a pamaina 07.10-07.19
  • 4-a pamaina 07.20-07.29
  • 5-a pamaina 07.30-08.08
  • 6-a pamaina 08.09-08.18

Kaina

  • 220 eurų 10 dienų

Dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis telefonu 8 640 19690 arba 8 460 45505 arba el.paštu energetikas@energetikas.lt

"Energetiko“ stacionari stovykla įsikūrusi Šventojoje (Kopų g. 21), pušyne ant jūros kranto ir Šventosios upės vingio. Projektas „Ten, kur saulę nusineša jūra“ yra skirtas kultūrinio - etninio paveldo pažinimui. Tai vaikų kultūrinį švietimą ugdanti, sveikatą stiprinanti stovykla.

Vaikai apgyvendinami mediniuose vieno aukšto vasarnamiuose. Maitinimas 4 kartus per dieną centriniame sveikatos centro pastate.

Aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys, stovyklos vadovai rūpinasi poilsiaujančių vaikų fizine bei dvasine kultūra, ugdo sportinį meistriškumą, skatina kurti, parodyti save, atskleisti savo meninius bei kūrybinius sugebėjimus. Moko siekti savo svajonių, siekti savo tikslo. Čia vaikai gali ne tik mankštintis stovyklos sporto aikštynuose, bet ir praplėsti kūrybinį akiratį, lavinti vaizduotę išmokti bendravimo ir tolerancijos meno. Nuostabiame gamtos prieglobstyje šalia banguojančios jūros, žaliuojančių pušynų itin tinka aktyviai ilsėtis, pasisemti kūrybinių idėjų. Norintys išmokti plaukti vaikai kviečiami į didelį uždarą baseiną.

Poilsiaujantys vaikai supažindinami su gamtos, istorijos ir kultūros paminklais. Didelėje stovyklos koncertų salėje vyksta tapybos, šokio, kino, teatro, poezijos, literatūros, muzikos vakarai su žymiais žmonėmis. Įvairūs praktiniai užsiėmimai, diskusijos, individualios bei grupinės užduotys, darbelių parodos, teminiai vakarai ir viktorinos.

Organizuojamos teminės ekskursijos į muziejus, žymias vietas: freska „Žalgirio mūšis“, gintaro muziejus, Įpilties piliakalnis, Orvidų sodyba, Mosėdžio akmenų muziejus, Šatrijos kalnas, Kretingos botanikos sodas - oranžerija, japoniškas parkas Kretingos rajone, pagoniška Žemaičių alka, Simono daukanto sodyba - muziejus, akmens skulptūrų parkas „Akmens amžius“, medžio skulptūrų parkas ir kt.

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Vaikų vasaros stovykla ant jūros kranto »