Vaikų stovykla sodyboje "Vinetu kaimas"

Atnaujinta 2015 vasario mėn. 26 d.
Patikima nuoma

Kviečiame  vaikus nuo 8 iki 13 metų tapti tikrais indėnais "Jaunųjų vilkų stovykloje"

Šioje stovykloje susipažinsite su indėnų pasauliu, gyvensite tikrose indėnų palapinėse TIPI, kuriuose gyveno prerijų indėnai.  Čia išmoksite  indėnų pėdsekystės meno, taip pat, pasidarysite indėnišką lanką ir strėles, plauksite kanoja, keliausite paslėptais indėnų takais ir daug kitų indėnų gudrybių.

Tikras indėnų gyvenimas paremtas meile, drąsa, pasitikėjimu, kilniaširdiškumu, savarankiškumu bei žodžio laikymosi. Šiuos principus kiekvienas pajausite ir juos ugdysite, žaisdami judrius ir protą lavinančius žaidimus, atliksite Jums pavestas komandines ir individualias užduotis. Nei vienas indėnas neužaugo be meilės gyvūnams, čia savo meile ir draugiškumu  pasidalinsite su čia gyvenančiais sumaniais, mielais žirgais, draugiškais šunimis, smalsiomis avelėmis, bei punktualias kas rytą giedančiais gaidžiais ir vištomis. Stovyklos prisiminimuose  išlieka ne tik nauji draugai, bet ir patirti įvairūs nuotykiai, kurių čia bus ne tik ant žemės, bet ir vandenyje plaukiant baidarėmis. Taip pat, daug kitų staigmenų bei linksmybių su indėnų būgnais, dainomis ir šokiais prie laužo !!!!

Stovyklos laikas: biržlio 29 - liepos 4 dienomis.

Vaikai renkasi birželio 29 dieną nuo 17 val. Susipažinimas, suskirstymas ir įsikūrimas.

Stovyklos pabaiga ir pasyrodymas liepos 4 dieną 17 val.

Registracijai prašome užpildyti anketą ( atvykus į vietą)  ir su savimi turėti sveikatos pažymą.

Visais klausimais prašome skambinti tel.: +370 602 04009 arba rašyti el. paštu: info@vinetukaimas.lt

Stovyklos kaina 130 EUR / 450 Lt.

Gyvenimas tikrose (autentiškuose) indėnų palapinėse, maitinimasis 5 kartus per dieną.

Rekomenduojame su savimi turėti: miegmaišį, atsarginius rūbus, batus, higienos priemones, rankšluostį, apsaugą nuo mašalų, sveikatos pažymą, savo puodelį, lėkštę ir įrankius. Visa kitą pagal savo nuožiūrą.

Drąsios širdies ir taiklios akies, HAU !!!

vadas Vinetu

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Vinetu kaimas – gyvosios indėnų istorijos muziejus, aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio kaimas »