SPA centras "SPA Lavanda" viešbutyje "Grand Baltic DUNES"

Atnaujinta 2019 kovo mėn. 14 d.
Patikima nuoma

SPA centras “SPA Lavanda”

Apartamentų komplekso “Grand Baltic Dunes” personalas didžiuojasi galėdamas savo svečiams pasiūlyti išskirtines, laiko patikrintas “SPA Levanda” terapijas. Iš levandų grožio ir aromato pasisemiama ramybės, harmonijos, sveikatos, o vertinant kvapų poveikį – naudojami naturalūs eteriniai aliejai prisotinti ATOK kosmetika. Mėgstantiems desertus, siūloma NORDEN COSMETICS SPA masažinius skanėstus, o vertinantiems Negyvosios jūros galią, kviečia išmėginti ANNA LOTAN purvo kaukes.

Profesionalų komanda kviečia atgauti jėgas ir pusiausvyrą tiek vienam asmeniui, tiek romantiškai nusiteikusioms poroms, o tiems, kurie pasiklysta “SPA Lavanda” pasiūlos platybėse, siūlo nuoširdžias konsultacijas tam, kad atrastumėte savo kūnui reikiamą ramybę.

Pastaba: Puiki žinia, viešbučio gyventojams taikoma 10% nuolaida pasirinktoms procedūroms.

„Grožio Terapijos namai”

Aktyvuokite savo „grožio geną“ su ypatingomis „Grožio Terapijos Namai“ siūlomomis veido, kūno procedūromis ir ritualais bei pasilepinkite teikiamomis grožio procedūromis.
Švytinti, pailsėjusi, sudrėkinta, stangri oda – tai „GEMOLOGY“ tauriųjų mineralų galia. „Gemology“ masažo metu naudojami pusbrangiai akmenys (rožinis kvarcas, nefritas, kalnų krištolas) sugeria neigiamą energiją, padidindami kūno temperatūrą, suaktyvina limfotaką, kraujotaką, pagerina veikliųjų medžiagų įsisavinimą.

Taip pat, turime galimybę Jums pasiūlyti moksliškai pagrįstą odos priežiūrą su kosmetika „SKEYNDOR“ iš Ispanijos. Pagrindinės „SKEYNDOR“ vertybės – mokslas, naujovės, savitumas, elegancija ir praktiškumas. „SKEYNDOR“ gamyboje naudoja Damasko rožės kamienines ląsteles, baltuosius triufelius, peptidus, skirtingo dydžio hialurono rūgšties molekules ir kt. Jūs būsite maloniai nustebinti procedūrų veiksmingumu, taip pat pasiūlysime ir padėsime pasirinkti produktus skirtus naudoti namuose.

Norinčioms pasigražinti, „Grožio Terapijos Namai“ siūlo manikiūro, pedikiūro, blakstienų priauginimo bei depiliacijos paslaugas.

Pastaba: Pavasario sezono metu procedūroms su „GEMOLOGY“ 15%- 20% nuolaida !!!

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Apartamentų kompleksas "Grand Baltic DUNES" »