SPA centras "GROŽIO TERAPIJOS NAMAI" viešbutyje "Grand Baltic DUNES"

„Grand Baltic DUNES“ - 1

Atnaujinta 2019 m. liepos mėn. 15 d.

"Grožio Terapijos namai"

Aktyvuokite savo „grožio geną“ su ypatingomis „Grožio Terapijos Namai“ siūlomomis veido, kūno procedūromis ir ritualais bei pasilepinkite teikiamomis grožio procedūromis.
Švytinti, pailsėjusi, sudrėkinta, stangri oda – tai „GEMOLOGY“ tauriųjų mineralų galia. „Gemology“ masažo metu naudojami pusbrangiai akmenys (rožinis kvarcas, nefritas, kalnų krištolas) sugeria neigiamą energiją, padidindami kūno temperatūrą, suaktyvina limfotaką, kraujotaką, pagerina veikliųjų medžiagų įsisavinimą.

Taip pat, turime galimybę Jums pasiūlyti moksliškai pagrįstą odos priežiūrą su kosmetika „SKEYNDOR“ iš Ispanijos. Pagrindinės „SKEYNDOR“ vertybės – mokslas, naujovės, savitumas, elegancija ir praktiškumas. „SKEYNDOR“ gamyboje naudoja Damasko rožės kamienines ląsteles, baltuosius triufelius, peptidus, skirtingo dydžio hialurono rūgšties molekules ir kt. Jūs būsite maloniai nustebinti procedūrų veiksmingumu, taip pat pasiūlysime ir padėsime pasirinkti produktus skirtus naudoti namuose.

Norinčioms pasigražinti, „Grožio Terapijos Namai“ siūlo manikiūro, pedikiūro, blakstienų priauginimo bei depiliacijos paslaugas.

Pastaba: Pavasario sezono metu procedūroms su „GEMOLOGY“ 15%- 20% nuolaida !!!

Kontaktai, informacija

Adresas
Birutės al. 26, Palanga Žemėlapis
Telefonai
+370 615 22255 (LT, EN, RU)
Tinklalapis
http://www.grandbalticdunes.com/

Daugiau informacijos apie – Viešbutis "Grand Baltic DUNES" ****PLIUS - moderniai įrengti kambariai, restoranas, konferencijų salė, grožio ir SPA paslaugos »