Sea Paradise Surf Sporto Centras

Sea Paradise Surf Sporto Centras - 1

SEA PARADISE SURF SPORTO CENTRAS yra akredituotas VDWS tarptautinėje vandens sporto instruktorių ir mokyklų asociacijoje. Esame baigę aukštąjį išsilavinimą, sertifikuoti VDWS 2 lygio Sup Surf instruktoriai, įgiję vandens sporto centrų vadybos kvalifikaciją, Pedagoginių - Psichologinių žinių kurso pažymėjimą, ASI (Australian Academy of Surfing) Gelbėjimo iš vandens ir Sup Level 1 instruktorių sertifikatą. Samanta ir Martynas Sea Paradise Surf Sports Center įkūrėjai.

2016 m. buvo įkurta SEA PARADISE irklenčių mokykla ir jau 2017 metais  įstojo į tarptautinę vandens sporto mokyklų asociaciją VDWS International, įgijo vandens sporto centrų vadybos sertifikatus. Mūsų mokykla kartu su Palangos miesto vardu jau yra matoma tarptautiniame žemėlapyje tarp 540 vandens sporto mokyklų trisdešimtyje pasaulio šalių. Tai yra pirmoji sertifikuota irklenčių mokykla Lietuvoje priklausanti VDWS asociacijai.

2020 metais Startavo Sea Paradise Surf Sports Center ofisas – Surf shop’as. Dirbame visus metus! Čia galite įsigyti dovanų kuponus, bei užsisakyti mūsų siūlomas – kvalifikuotas, ekologiškas pramogas, kurios yra vykdomos visus metus: kaitavimas su kalnų riedlente, longboarding pamokos gryname ore, irklenčių - taisyklingo irklavimo mokymai Klaipėdos baseine, vaikų dienos stovyklos - rudens, žiemos, pavasario atostogų metu. Artėjant šiltąjam sezonui prasidės registracija į vaikų vasaros stovyklas, banglenčių užsiėmimus, irklenčių turus, kaitavimą, čiuožimą slydlentėmis ir daugelį kitų ekologiškų nuotykių gryname ore. Taip pat galite užsisakyti reikiamą vandens sporto įrangą: irklentės, banglentės, jėgos aitvarai, longboard‘ai, slydlentės (skimboards), buriavimo įranga, hidrokostiumai ir kiti aksesuarai.

Sea Paradise Farm & Camping. Turistai ieškantys pop pramogų ir vakarėlių iki ryto dažniausiai renkasi Palangos kurorto miesto zoną. Pagrindinis Lietuvos kurortas sparčiai plečiasi, todėl atsiranda alternatyvių vietų gamtos mylėtojams, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti kitokiu turizmu, bei ekologiškomis pramogomis. Norime, kad keliautojai pamatytų visai kitą miesto veidą. Pasižymėti pliusiukų ar varnelių prie įžymių „must - see“ objektų tampa nebemadinga, turistai nori pažinti vietovę per patirtis ir žmonių gyvenimo būdą. Lėtasis turizmas (Slow Tourism) būtent tai ir siūlo. Lėtas turizmas visų pirma yra proto būsena, gyvenimo filosofija. Lėtas keliautojas turi specifinį gyvenimo būdą keliaujant. Tai išskiria jį ar ją iš reguliaraus turisto.

Greitis sunaikina ryšį tarp žmogaus ir gamtos, o lėtesnis keliavimas leidžia tą ryšį išlaikyti. Sea Paradise stovyklavietė įsikūrusi Būtingėje, adresu Būtingės g. 18A, Palanga. Senojoje Kuršių gyvenvietėje, strategiškai labai  patogioje vietoje - vos 15 km nuo Palangos centro, 9km nuo Palangos tarptautinio oro uosto, 3km iki Latvijos sienos (14 km iki Papės Nacionalinio parko) tik 2,5km iki Baltijos jūros, 1,5km  atstumu nuo stovyklavietės teka Šventosios upė ir vis  tebeteka tais pačiais slėniais, tebėra tokia pat įnoringa bei paslaptinga kaip senovėje ir kai kam tebėra šventa. Keliautojams stovyklavietės vieta itin palanki, nes iki Klaipėdos centrinio terminalo (tarptautinė perkėla) yra tik 55 km, o iki Liepoja Port (Latvijos tarpatutinė perkėla) 59 km.

Kemperių, namelių ant ratų ir palapinių mylėtojams siūlome poilsį gamtos apsuptyje, laisvalaikį su vandens pramogomis, kultūra ir istorija. Kelionės po natūralią, mažai paliestą gamtą. Žygiai, turai ir kitas eko sportas, kurį galėsite pasirinkti vietoje įsikūrusiame SEA PARADISE SURF SPORTO CENTRE. Čia galite įsigyti dovanų kuponus, bei užsisakyti mūsų siūlomas – aktyvias, kvalifikuotas bei ekologiškas pramogas, kurios yra vykdomos visus metus: kaitavimas su kalnų riedlente, longboarding pamokos, vaikų dienos stovyklos. Vasarą galite išbandyti banglenčių užsiėmimus, irklenčių turus, kaitavimą, wing surfer su kalnų riedlente, wing surfer vandenyje, čiuožimą slydlentėmis, bodyboarding ir daugelį kitų ekologiškų nuotykių gryname ore.

Mes esame vandens sporto entuziastai, mylime tai ką darome ir tai perteikiame savo pamokose.

 

Darbo laikas

Daugiau informacijos:

Kontaktai, informacija

Adresas
Būtingės g. 18A, Šventoji Žemėlapis
Telefonai
+370 657 64313; +370 676 96452
Tinklalapis
https://www.seaparadise.eu

Daugiau informacijos apie – Sea Paradise Surf Farm and Camping »

X