Salės nuoma Palangoje - Kunigiškiuose svečių namuose SAULĖS VILA. Seminarams, šventėms...

Krikštynos Palangoje, Saulės viloje - 1

Atnaujinta 2021 m. balandžio mėn. 09 d.

Ne sezono metu (rudenį, žiemą ir pavasarį) siūlome visos vilos arba salės nuomą Jūsų šventei iki 20 žmonių.

Tai puik ivieta vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, įmonės kolektyvo šventei, Kalėdiniam ar Naujametiniam vakarėliui; taip pat sveikatingumo stovyklai, seminarui, mokymams.

Viloje gali švęsti ir likti nakvynei iki 30 žmonių.

Jūsų šventės išskirtinumui – moderni vila su dideliu uždaru kiemu, pirtimi bei baseinu. Šalia pušynas, už kurio girdėti ošianti jūra, iki jos tik apie 150 metrų gražiu pušyno takeliu.

Jūsų patogumui: didelė salė antrame vilos aukšte, mini virtuvė užkandžių ruošimui. Galite nesirūpinti dėl svečių nakvynės, juk čia pat vilos kambariai bei apartamentai. Tad galite švęsti ir kelias dienas :)

Taip pat mielai Jus priimsime, jei norite surengti seminarą, nedidelę konferenciją ar verslo susitikimą. Ypač patogu rengti kelių dienų seminarus ar mokymus, renginio dalyviai gali apsigyventi vilos kambariuose.

Taip pat galite užsisakyti viloje esančią pirtį su baseinu.

Dideliame vilos kieme yra pavėsinė, grilis, ugniakuras. Tad esant geram orui, šventę galėsite paįvairinti kieme keptais šašlykais, žuvimi, mėsos kepsniu ar išsivirti žuvienę.

Svečių automobiliams - daug vietos uždarame vilos kieme.

Kontaktai, informacija

Adresas
Užkanavės g. 60, Kunigiškės, Palanga Žemėlapis
Telefonai
+370 631 65353
Skype
saules.vila
Tinklalapis
http://www.saulesvila.lt

Daugiau informacijos apie – „Saulės vila“ Kunigiškiuose – Palangoje. Geriausias poilsis šeimoms su vaikais bei šventės! »