Restoranas "Juodasis kalnas" Juodkrantėje

„Juodasis Kalnas“ - 1

Atnaujinta 2022 m. birželio mėn. 03 d.

Viena iš geidžiamiausių krypčių Lietuvoje – Neringos miestas. 

Čia galima ne tik išvysti užburiantį gamtos grožį, bet ir paragauti originalių, patiekalų, atspindinčių vietines tradicijas.
Restoranas “Juodasis kalnas”, Juodkrantėje, dirba visus metus, todėl svečiai yra laukiami tiek vasarą, tiek žiemą. Šiame šeimyniniame restorane yra laukiami visi, nes meniu nors ir nedidelis, tačiau tinkantis kiekvieno skoniui. Šiemet asortimentą papildė ir čia pat kepamos picos malkinėje krosnyje.
Restorano viduje yra dvi salės, kurios lengvai pritaikomos nedidelėms, jaukioms asmeninėms šventėms, įmonių renginiams ar maloniems pasibuvimams. 
Atnaujinta lauko terasa ypač populiari šiltuoju sezonu, kuri jau nuo ryto sutinka pusryčiautojus ir iki pat vakaro kviečia mėgautis ir ragauti tiek savo garsiuosius bulvinius blynus, tiek vietinių žvejų pagautos žuvies, tiek įvairių ir netikėtų maisto derinių bei patiekalų. 
Terasoje galima sutalpinti apie 50 žmonių, todėl puikiai tinkama rengti didesnėms šventėms, organizuoti turistinių grupių maitinimą ir renginius.   
Vis labiau populiarėja kelionės, kurių metu galima ne tik išvysti vietines ypatybes, bet ir lavinti savo skonį. Vis labiau sekami gastronominiai žemėlapiai ir ieškoma kažko išskirtinio, įdomaus ir autentiško. Todėl kasdien stengiamės nustebinti savo klientus į meniu įtraukdami įvairių naujienų, taip pat kuriame ir autentiškus degustacinius meniu grupėms ar privačioms šventėms. Gurmaniški pietūs, atspindintys vietinių skonių paletę, sustiprina įspūdžius, paįvairina kelionės programą, o svarbiausia, kad po sočių pietų – visi laimingesni. 
Taip pat yra vaikų žaidimų aikštelė, parkingas automobiliams ir dviračiams/ paspirtukams. 
Laukiami ir augintiniai. 
Tai puiki vieta ieškantiems ne tik gero maisto, bet ir poilsio. Pastate įrengtas ne tik restoranas, bet ir jaukus viešbutis, turintis įvairų kambarių pasirinkimą.  

Įmonės rekvizitai:
UAB UMAMIS 
ĮMONĖS KODAS: 305064554
ADRESAS: L. RĖZOS G. 48F-76, NERINGOS M.,  LT-93103

 

Kontaktai, informacija

Adresas
Ievos kalno g. 22, Juodkrantė Žemėlapis
Telefonai
+370 67 3838 93
Facebook
www.facebook.com/restoranasjuodasiskalnas

Daugiau informacijos apie – Viešbutis Juodkrantėje "Juodasis kalnas" »