Restoranas BLIŪDAS išsiskiria egzotiniais patiekalais

Restoranas BLIŪDAS išsiskiria egzotiniais patiekalais - 1

Atnaujinta 2023 m. gegužės mėn. 29 d.

Restoranas BLIŪDAS išsiskiria egzotiniais patiekalais. Įkvėptas havajiečių virtuvės tradicijų siūlo poke bowls įvairovę.

Poke bowl yra plačiai pasaulyje išpopuliarėję, iš Havajų salyno kilę dubenėlyje pateikiami garinti ryžiai su šviežios ar marinuotos žuvies (tuno, lašišos) gabalėliais ir spalvinga daržovių asorti (pupelės, morkos, avokadas, agurkas, jūros dumbliai ir pan.).

Poke reiškia smulkiai sukapoti. Istorija byloja, kad salyno žvejai, išplaukę į jūras, pasiimdavo ryžių, ir pagavę žuvį, ją sukapodavo gabalėliais, o patiekalą pasigardindavo jūros druska ir jūros dumbliais.

Šiltųjų kraštų aromatais kvepiančią restorano virtuvę papildo tailandietiškos sriubos ir jų skonių paletė nuo saldžiarūgštės iki aštrokai rūgščios, verdamos su kokoso pienu, krevetėmis arba vištiena, gardinamos laimu, galango šaknimi, kafyro laimo lapais.

Meniu asortimente – užkandžiai ir net egzotiški desertai.

Restorano „Bliūdas“ terasos atsiveria į pušyną, o pievoje tarp medžių jaukiai įkurdinta hamakų erdvė.

Sveikai ir maistingai subalansuotos bei spalvingai ir skoningai pagamintos egzotikos dubenėliai bene labiausiai tinka pamaloninti pilvus ir gomurį karštomis vasaros dienomis.

Restoranas Bliūdas
Rezervacija telefonu: +370 684 78707
info@jovila.lt
Kalno g. 14 B, Juodkrantė 93102
Dirbame šiltuoju sezono metu
www.jovila.lt/bliudas/

www.jovila.lt/spa-juodkranteje/

NAUJIENA! Pasiekusiems Juodkrantę laivu - suteikiame maisto pristatymo į laivus paslaugą! Juk kaip gera mėgautis egzotiniais valgiais ant laivo denio! 

Kontaktai, informacija

Adresas
Kalno g. 14B , Juodkrantė, Juodkrantė Žemėlapis
Telefonai
+370 635 55386
Tinklalapis
https://www.jovila.lt/bliudas/