Restoranas-baras "Senasis Uostas"

Atnaujinta 2015 vasario mėn. 04 d.
Patikima nuoma

Gražiausiame Lietuvos  kampelyje įsikūręs restoranas-baras "Senasis Uostas" pasitinka savo klientus patogesnėje vietoje Nidos centre.

Mūsų klientai renkasi mus dėl visada šviežio maisto ir gausybės patiekalų iš šviežios žuvies.

Savo klientams rekomenduojame paskanauti firminių musų patiekalų kaip ungurienė, kepsnys „Senasis Uostas“, keptas Otas, Menkės kotletai su baltu padažu, blyneliai su žuvimi bei pasimėgauti “Straganina” prie alaus.

Galimi specialūs užsakymai banketams, furšetams, ypatingoms progoms, vestuvėms, gimtadieniams, turistinių grupių maitinimui. Vaikų grupėms suteikiamos papildomos nuolaidos.

Paslaugos

Grupių maitinimas

Restoranas-baras "Senasis Uostas"  turi ilgametę patirtį maitinant atvykstančias turistines grupes. Mes iš anksto paruošime jums atskirą salę, kurioje mėgausitės ramybe ir maloniu maistu.

Suprasdami, kad laikas Jums labai svarbus – aptarnausime labai greitai ir kokybiškai. Turistinėms grupėms taip pat galime pasiūlyti maistą ir į kitas vietas – kaip pietūs laive.

Vaikų turistinėms grupėms pasiūlysime atskirą meniu, kuris juos tikrai nudžiugins.

Banketai

Siūlome puikią galimybę surengti "Banketą" ypatingai savo, įmonės, užsienio svečių atvykimo ar kitai progai. Mes pasiūlysime erdvią salę, kuri sutalpina iki 100 žmonių. Turime specialią pakylą, kuri skirta sakyti kalboms ar sveikinimams. Taip pat galėsite peržiūrėti vaizdo ar foto įrašus plačiaekraniame televizoriuje.

Furšetai

Vakarėliai šiandien – populiarus būdas švęsti svarbias progas, o patogiausia šventinių vakarėlių forma – furšetas. Jo metu svečiai nesodinami prie stalų, o vaišinami stovint. Tokiu būdu svečiai turi daugiau galimybių judėti, pabendrauti.

Restorane kiekvienam svečiui skiriamas didžiulis dėmesys, sudaromas individualus furšetinis meniu. Ir padavėjai ir virėjai dirba su meile, stengdamiesi pateikti kokybišką paslaugą.

Siūlome naują paslaugą – aptarnavimas gamtoje, laive ar kitoje Jusų pasirinktoje šventės vietoje. Jums nereikės niekuo rūpintis, nei produktais, nei švariais indais…

Ypatingos progos

Jūsų paslaugoms mes paruošiame vaišes visoms svarbioms Jūsų gyvenimo progoms: vestuvių pokyliams, krikštynoms, jubiliejams, gimtadieniams ar varduvėms, įmonių renginiams ir pan.

Palikite mums savo rūpesčius – mes padėsime surengti pobūvius – pagal Jūsų pageidavimus papuošime salę, pasirūpinsime gėlėmis bei visomis kitomis svarbiomis smulkmenomis, kad Jūsų renginys praeitų kuo puikiausiai.

Atvykite pas mus ir pasinerkite į malonumų kupiną gurmanišką pasaulį.

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Trijų kambarių buto nuoma Nidoje „Pas Stepanidą“ »