Reabilitacinis gydymas su TLK sanatorijoje Palangoje "Gradiali"

Skelbimas neaktyvus

Patikima nuoma

Sanatorija „Gradiali“ yra sudariusi sutartis su Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos teritorinėmis ligonių kasomis (TLK). Stacionarinei (reabilitacija II, pakartotinė, palaikomoji reabilitacija) ir ambulatorinei reabilitacijai priimame TLK siunčiamus pacientus iš visos Lietuvos, sergančius:

 • Judamojo – atramos aparato pažeidimais;
 • Endokrininėmis ligomis;
 • Nervų sistemos ligomis;
 • Kvėpavimo sistemos ligomis.

Medicininė reabilitacija - tai kompleksinis medicininių reabilitacijos priemonių (fizioterapijos, kineziterapijos, ergoterapijos, masažo, socialinės ir psichologinės pagalbos, gydymo vaistais, dieta, pacientų ir jų artimųjų mokymo ir kt.) taikymas.
Kada tikslinga pacientui skirti medicininę reabilitaciją, sprendžia gydantis gydytojas bei fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas. Gydytis į mūsų centrą pacientai gali būti siunčiami tiek iš ambulatorinių, tiek iš stacionarių gydymo įstaigų.

Medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo skyrimo tvarką reglamentuoja Sveikatos apsaugos ministro 2008 01 17 įsakymas Nr. V-50 "Dėl medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo organizavimo". Šį (su naujomis redakcijomis) ir kitus SAM ministro įsakymus galima rasti www.sam.lt. Kitą aktualią informaciją liečiančią reabilitacinį gydymą galite rasti adresu: www.vlk.lt.

Pacientams, sergantiems lėtinėmis ligomis ar turintiems sveikatos problemų, bet negavusiems ligonių kasų finansavimo stacionarinei ar ambulatorinei reabilitacijai, mes siūlome komercinį sanatorinį gydymą. Į kelialapio kainą įeina: apgyvendinimas dviviečiame kambaryje (vieta asmeniui), maitinimas tris kartus dienoje, gydytojo konsultacija, paskirtos procedūros pagal paciento sveikatos būklę bei papildomos paslaugos kaip SPA malonumai, nemokamas bevielis internetas visoje sanatorijoje, nuolaida papildomoms procedūroms, vieta automobilių stovėjimo aikštelėje ir kt.
Su TLK siuntimu atvykstančių klientų prašome su savimi turėti:

 • pažymą, išduotą Teritorinėje ligonių kasoje, suteikiančią teisę į kompensaciją už medicininę reabilitaciją. Šią pažymą TLK išduoda elektroniniu būdu, jums vykti į TLK nereikia. Apie gautą teisę į kompensaciją jus informuos siunčiantis gydytojas;
 • gydančio gydytojo išrašą iš medicininių dokumentų (forma 027/a);
 • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
 • darbo biržos pažymėjimą, jei užsiregistravęs darbo biržoje;
 • asmeninius daiktus, reikalingus gydymui (maudymosi reikmenis, gumines šlepetes, drabužius ir avalynę sporto salei, asmens higienos priemones).

Atvykę į sanatoriją, informuokite gydantį gydytoją, jei jums išduotas elektroninis nedarbingumo pažymėjimas. Gydytojas pratęs jį gydymosi sanatorijoje laikotarpiu. Gydančio gydytojo, FMR gydytojo ar Teritorinės ligonių kasos darbuotojų siūlymas pasirinkti vieną ar kitą reabilitacijos įstaigą, atitinkančią Jūsų poreikius, yra tik rekomendacinio pobūdžio.
Kokią įstaigą pasirinkti reabilitaciniam gydymui, sprendžiate tik Jūs, nes tai išskirtinė Jūsų teisė. Turėdami Teritorinėje ligonių kasoje išduotą pažymą reabilitacijai, Jūs vykstate gydytis ten, kur Jums atrodo geriausia ir priimtiniausia.

Jei gydytojas jums paskyrė TLK siuntimą gydymuisi, prašome iš anksto rezervuoti vietą:

 • užpildę rezervacijos anketą;
 • telefonu +370 460 31888

Priemoka už pagerintas apgyvendinimo sąlygas, turint gydytojo siuntimą reabilitaciniam gydymui ir palaikomajai reabilitacijai. Į kainą įeina apgyvendinimas dviviečiame kambaryje (1vieta),  gydytojo konsultacija, 3-5 paskirtos procedūros per dieną, maitinimas 3xd.; baseinas, sūkurinė vonia, turkiška pirtis, cirkuliacinis dušas, bevielis internetas, automobilių aikštelė, treniruoklių salė.

Kontaktai, informacija

 • Adresas Palanga
 • Dirbame visus metus
 • Atsiskaitymas banko kortelėmis yra

Daugiau informacijos apie – Sanatorija Palangoje "Gradiali" Vanagupės g. 15 »