Reabilitacinis gydymas, SPA, pirtis, baseinas, sporto salė sanatorijoje Palangoje "Gradiali"

Atnaujinta 2019 birželio mėn. 11 d.
Patikima nuoma

Sveikatos centre „Gradiali“ teikiame reabilitacijos, gydymo, sveikatos atstatymo paslaugas. Pagrindinės sveikatos centro kryptys – jungiamojo audinio ir skeleto raumenų sistemos, endokrininės sistemos, nervų sistemos ir kvėpavimo sistemų gydymas.

„Gradiali“ medikų ir medicinos personalo komanda pasiruošusi priimti tiek sunkius ligonius, po sudėtingų operacijų, traumų sveikstančius pacientus, tiek sveikatą sustiprinti norinčius klientus.

Rūpindamiesi pacientų sveikata, siūlome kiekvieno poreikius atitiksiančias ilgalaikes bei trumpalaikes gydymo ir sveikatinimo programas. Suprasdami žmonių su judėjimo negalia poreikius, specialiai pritaikėme dalį gyvenamųjų kambarių, kuriuose jūsų patogumui skirtos funkcinės lovos, slaugės iškvietimo sistema ir kiti būtini patogumai.

Sanatorijoje dirba gydytojai reabilitologai, psichologas, gydytojas – refleksoterapeutas, kineziterapeutai, ergoterapeutas, plastikos chirurgas, diabetinės pėdos specialistė, FMR slaugytojos, BP slaugytojos, socialinis darbuotojas, masažuotojai.

Pacientams sudarytos sąlygos gyventi, maitintis ir atlikti procedūras neišeinant iš pastato. Visi reabilitaciniai pacientai apgyvendinami dviviečiuose kambariuose (vienviečiuose, jei yra laisvų vietų). Visuose kambariuose yra tualetas, dušas, TV, šaldytuvas.

Procedūros

Konsultacijos ir diagnostika

Ilgametę patirtį turintys įvairių sričių gydytojai, naudodamiesi naujausia, kartais vienintele Lietuvoje aparatūra, skis Jums laiko ir išskirtinio dėmesio ir suteiks kokybiškas paslaugas.

Plastinė chirurgija

Sanatorija "Gradiali" didžiuojasi vieninteliu Lietuvoje ir Pabaltijyje lazeriu Asclepion mcl 31. Tai naujausias 6 kartos prestižinės vokiečių gamintojos „Asclepion" kūrinys. Kuo gi skiriasi ši naujovė nuo buvusių prieš tai ? Atsakymas paprastas - veikia galingiau, greičiau ir efektyviau nei pirmtakai. Jis saugiai ir veiksmingai lygina raukšles, mažina išsiplėtusias poras, naikina pigmentines dėmes bei kitus pažeidimus.

Medicininės paslaugos

Jūsų patogumui, Sanatorijoje "Gradiali" teikiamos medicininės paslaugos. Jumis pasirūpins patyrę gydytojai, slaugytojos, suteiks Jums informaciją apie teikiamas paslaugas ir atliks tai, kas Jums būtina, kad jaustumėtės puikiai.

Fizioterapija

Fizioterapija – tai natūralių ir dirbtinių fizikinių veiksnių naudojimas ligoms ir traumoms gydyti bei reabilitacijai . Kadaise naudoti natūralūs fiziniai veiksniai (vanduo, smėlis, molis ir pan.) pakeisti dirbtiniais veiksniais, modernia fizioterapijos aparatūra. Medicinoje plačiai naudojama elektros, elektromagnetinio lauko, šviesos, ultragarso metodai, kurie leidžia greitai sumažinti uždegimą, ūminį ir lėtinį skausmą, sustiprinti nusilpusius bei atpalaiduoti įtemptus raumenis, pagerinti sąnarių veiklą.

Kineziterapija

Siūlome kineziterapiją vandenyje, sporto salėje su treniruokliais ar specialių pratimų kompleksą, kurį kineziterapeutas parinks pagal Jūsų nusiskundimus.

Akupuntūra (refleksoterapija)

Akupunktūra - tai metodas, kai adatomis paveikiamas biologiškai aktyvus taškas (taškai), šio poveikio dėka įvyksta ir vietinis (lokalus) ir bendras, viso organizmo atsakas į dirgiklį. Todėl gydymas šiuo metodu labai efektyvus. Tai vienintelis alternatyvios medicinos būdas oficialiai pripažintas Pasaulinės Sveikatos Organizacijos.

Gydomieji masažai

Masažas yra labai seniai išbandyta priemonė, kuri gerina sveikatą, atstato darbingumą, fizines ir psichines žmogaus jėgas. Praėjo tie laikai, kai į masažo kabinetą žmonės eidavo tik vedami fizinių negalavimų, dabar šiltos ir profesionalios rankos gali padėti ne tik pakoreguoti kūno linijas, apmalšinti skausmus, bet ir atgauti jėgas po kasdieninių rūpesčių. Kiekvienas masažais pašalina raumenų bei emocinę įtampą, suteikia žvalumo, stimuliuoja kraujo bei limfos apytaką, pagreitina prakaito ir riebalinių liaukų veiklą.

Purvas ir parafino terapija

Dažniausiai purvu gydomos judamojo ir atramos aparato ligos (lėtiniai artritai, deformuojamosios artrozės, osteochondrozė, raumenų ir raiščių pažeidimai, sąnarių ligos), periferinės ir centrinės nervų sistemos ligos (radikulitai, po stuburo diskų pašalinimo operacijų, po galvos smegenų uždegimų, traumų), odos ligos (lėtinė egzema, neurodermitas, psoriazė), lytinių organų ligos (gimdos uždegimai, moterų nevaisingumas, lėtiniai prostatitai).

Hidroterapija

Hidroterapija – tai įvairios temperatūros gėlo vandens procedūrų naudojimas gydymui. Veikimo mechanizmas - vandens procedūrų poveikis žmogaus organizmui įvairiapusis ir sudėtingas. Vanduo veikia savo temperatūra, taip pat mechaniškai. Veikiant mineraliniu vandeniu, labai svarbus cheminis mikroelementų, dujų, mineralinių druskų ir kt. poveikis.

Haloterapija

Haloterapija – tai sauso natrio chlorido (valgomosios druskos) aerozolio naudojimas gydymui specialiai įrengtose patalpose. Procedūros metu pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų sekretą skystinantis, priešuždegiminis, imunitetą reguliuojantis poveikis. Skiriama sergant lėtiniais plaučių (poūmis bronchitas, lėtinis bronchitas, bronchinė astma, tracheobronchitas), nosies, gerklės susirgimais, sveikstant po plaučių uždegimo, sergant odos ligomis (egzema, neurodermitas, alerginis dermatitas).

Ergoterapija

Jei patyrėte traumų, sunkių sužalojimų, neatsigaunate po operacijos ar dėl sutrikusios sveikatos negalite atlikti daugelio net elementariausių fizinės jėgos reikalaujančių kasdienių darbų, siūlome ergoterapeuto pagalbą. Ergoterapeutas Jums atliks būtiniausias procedūras, reikalingas Jūsų sveikatai gerinti. Jis išmasažuos, išjudins neveikiančius raumenis, priversdamas juos dirbti norima linkme, padės atstatyti nefunkcionuojančių organų veiklą, o prireikus jis parodys ir išmokys Jus kaip galėtumėte toliau gyventi visavertį gyvenimą ir susitvarkyti su kasdieniais buitiniais rūpesčiais.

Psichoterapija

Psichoterapija - tai gydymo metodas, kuris su psichoterapeuto pagalba suteikia galimybę pačiam žmogui atrasti įvairias elgesio, minčių, jausmų priežastis ir galimybes pokyčiams bei gerai savijautai.

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Sanatorija Palangoje "Gradiali" Vanagupės g. 15 »