Reabilitacijos centras Palangoje "Pušynas" ***

Atnaujinta 2017 kovo mėn. 15 d.
Patikima nuoma

Visus metus veikiantis Palangoje Poilsio ir reabilitacijos centras "Pušynas", įsikūręs miesto šiaurės vakarinėje dalyje, nuostabiame gamtos prieglobstyje, 100 metrų nuo jūros.

Centras įkurtas 1972 metais ir turi didelę poilsio organizavimo patirtį. Čia vienu metu gali poilsiauti ir gydytis: vasarą - 210 žmonių, kitu metų laiku - 165 žmonės.

75 jaukūs ir komfortabilūs kambariai, iš kurių 50 dviviečiai, 8 vienviečiai, 10 triviečių, 4 liukso klasės, 3 apartamentai. Vasaros sezono metu – vasarnamių.

Centre yra sporto aikštynas: krepšinio ir dvi lauko teniso aikštelės, automobilių stovėjimo aikštelė, baras, restoranas, banketinės 20-100 vietų beikonferencijų salės 20, 30, 150 vietų.

Teikiamos interneto, kopijavimo, fakso ir kitos paslaugos.

Centre poilsiautojams yra sudarytos geros sąlygos aktyviam poilsiui. Poilsiautojai apgyvendinami jaukiuose vienviečiuose, dviviečiuose, triviečiuose, liukso klasės kambariuose bei apartamentuose, kuriuose yra WC, dušas, televizorius, šaldytuvas, balkonas.

APGYVENDINIMAS KAINOS (Lt)
09.03-06.24 06.25-09.02
Vienvietis numeris 
TV, šaldyt., dušas, WC
85 Lt 145 Lt
Dvivietis numeris 2 žm. * 
TV, šaldyt., dušas, WC
140 Lt 220 Lt
Trivietis numeris iš 2 kamb. 3 žm. * 
TV. šaldyt., dušas, WC
180 Lt 270 Lt
Liuksas 2 žm. * 
TV, šaldyt., dušas, WC
190 Lt 250 Lt
Apartamentai 2 žm. * 
(numeris iš 2 kambarių)
250 Lt 300 Lt

* Priemoka už papildomą asmenį vasaros sezono metu:

Apartamentuose: 100 litų.
Liukso kambaryje: 50 litų.
Dviviečiame kambaryje - 40 lt. (nakvynė su pusryčiais).

  • Viešbučio numerio kainos nurodytos su pusryčiais.
  • Vaikams nuo 3 iki 12 metų taikoma 30% nuolaida.
  • Maitinimas vienam asmeniui (pietūs-vakarienė) 30 Lt.
  • Priimami užsakymai įvairiems banketams, konferencijų salės 20, 30, 150 vietų.

Sveikatos stiprinimo ir reabilitacinis gydymas 

Reabilitacijos skyrius veikia nuo 1993 metų. Taikomas stacionarinis palaikomosios, pakartotinos ir reabilitacijos II, ambulatorinės reabilitacijos I - II gydymas ligoniams iš visos Lietuvos, sergantiems judamojo - atramos aparato pažeidimų, kraujotakos sistemos, virškinimo sistemos, endokrininėmis, ginekologinėmis, inkstų ligomis, apmokamas teritorinių ligų kasų. Šį ir sveikatos stiprinimo gydymą, sudarytą iš visų mūsų turimų procedūrų su gydytojo konsultacija galima išsipirkti visomis savaitės dienomis.

Paslaugos pavadinimas Kaina
Komercinio gydymo kelialapio kaina

rugsėjo 3 d. - birželio 24 d.

110,00 Lt *

birželio 25 d. - rugsėjo 2 d. 160,00 Lt *

* Nurodyta vienos paros gydymo kaina.

 

Gydymo kainą sudaro: apgyvendinimas dviejų ar trijų lovų kambaryje su visais komunaliniais patogumais, trijų kartų maitinimas, 1 - 2 gydytojo konsultacijos ir iki triejų gydomųjų procedūrų per dieną. Dirba ir konsultuoja fizinės medicinos ir reabilitacijos, ginekologijos, endokrinologijos, kardiologijos gydytojai, dietistė, slaugytoja diabetologė ir kiti specialistai. 

Gydymui taikomos sekančios procedūros: dietinis maitinimas, rankų sausas su eteriniais aliejais masažai, povandeninis, pneumopulsacinis, limfodrenažinis, kompresinės terapijos prietaisu, masažai; vertikalus stuburo tempimas baseine su sauna ar be jos, perlinės vonios su negyvosios, juodosios jūros, aromatinėmis eukalipto, levandos, pušų, arbatmedžio, aliejaus druskomis, dvikamerinės vonelės kojoms su terpentinu, Šarko ir cirkuliaciniai dušai; fizioterapinės procedūros su magnetiniu lauku, lazeriu, ultragarsu; elektrostimuliacinėmis, interferencinėmis, darsonvalizacijos, diadinaminėmis, ir kitomis elektroterapinėmis srovėmis, kvantinė, šviesos, šalčio terapija; naturalaus purvo ir parafino aplikacijos; deguonies terapija, inhaliacijos su įvairiais mišiniais; kineziterapija salėje ar baseine su įvairiais treniruokliais; grupinė relaksacinė ar individuali psichoterapija su muzikos terapija.

Aukščiausios kategorijos gydytojai: endokrinologas, kardiologas konsultuoja ištyrimo, diagnozės ir gydymo klausimais. Yra sudaromos individualios kūno svorio mažinimo, širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimo ar išeminės ligos profilaktikos programos. Apie tai galima teirautis ar registruotis konsultacijai pas direktoriaus pavaduotoją reabilitacijai telefono Nr. (8 460) 41 373 arba (8 698) 87 576 arba elektroniniu paštu antasatas@palangapusynas.lt .

Ženkliai teigiamą poveikį fizinei ir psichinei sveikatai, darbingumo atstatymui turi unikali pajūrio gamta su visomis salasoterapijos procedūromis. 

Nuoširdžiai kviečiame atvykti ir patiems pajausti šio puikaus sveikatinimosi ar gydymosi proceso rezultatus. Jūsų laukia nuoširdus ir profesionalus centro kolektyvas.

 

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Poilsio ir reabilitacijos centras Palangoje "Pušynas" *** »