PrieJuros.LT » Romantiški savaitgaliai » Šventoji » "AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis

"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis

AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 1AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 2AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 3AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 4AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 5AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 6AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 7AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 8AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 9AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 10AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 11AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 12AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 13AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 14AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 15AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 16AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 17AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 18AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 19AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 20AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 21AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 22AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 23AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 24AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 25AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 26AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 27AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 28AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 29AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 30AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 31AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 32AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 33AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 34AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 35AKMENINĖ SALA. Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis - 36

Rąstinio namelio su pirtimi nuoma ŠventojojeIšnuomojamas naujai pastatytas rąstinis namas ant Šventosios upės kranto. Name yra trys kambariai, 8 miegamos vietos, pirtis, priepirtyje - stalas pasisėdėjimams, židinys. Yra dušas, WC.

Kieme yra pavėsinė su lauko židiniu. Šalia tvenkinys, naujai įrengta krepšinio aikštelė, sūpynės ir žaidimų aikštelė vaikams.

Rąstinį namelį ypač rekomenduojame žvejams - šalia tvenkinys ir Šventosios upė. Išsinuomoję namą, meškerėmis galėsite naudotis nemokamai.

Kainos

  • Naujiems metams kaina sutartinė.
  • Namo nuoma iki 8 asmenų (be pirties) - nuo 100 EUR/ para.
  • Pirties kūrimas - 50 EUR / 3val.
  • Užsisakant tik pirtį (be nakvynės), pirties nuoma - 50 EUR / 3val.
  • Į kainą neįskaičiuota savivaldybės rinkliava ("Pagalvės" mokestis) - 1 € parai asmeniui nuo 18 m.

Nuomojantiems namą 5 paroms ir ilgiau, taikome nuolaidas. Apsistojus mažiau nei 8 asmenims, nuomos kaina sutartinė.

Atsiskaitomoji sąskaita: LT487300010010310583
SWIFT: HABALT22
Gavėjas: Arūnas Švedkauskas

Baidares Sventosios upe
Rengiame iškylas baidarėmis Šventosios upe.
Daugiau informacijos rasite čia - 
Baidarės.

Dviračių nuoma svečiams
Mūsų svečiams - dviračių nuoma.
 

 
 

Kontaktai, informacija

Adresas Aviečių takas. 22, Šventoji
Telefonai +370 655 16627; +370 655 20286
El. paštasgitsved@gmail.com
Tinklalapis www.akmeninesala.lt
Dirbame visus metus
Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti maršrutą į Aviečių takas. 22, Šventoji

Daugiau informacijos apie Rąstinis namelis prie Šventosios upės "AKMENINĖ SALA" »

Atnaujinta 2017 rugpjūčio mėn. 04 d.
Patikima nuoma
+370 655 16627; +370 655 20286
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Poilsio kompleksas PapėjeSvečių namai Aštuoni
PrieJuros.LT © 2005-2017 Visos teisės saugomos
"PrieJūros.LT" yra registruotas prekinis ženklas.
Įsiminti