Restoranas, banketų salės „RADAILIŲ DVARE“ – 7 km nuo Klaipėdos

Restoranas, banketų salės „RADAILIŲ DVARE“ – 7 km nuo Klaipėdos - 1

Atnaujinta 2020 m. gruodžio mėn. 22 d.

„Radailių dvaras“ – tai netoli Klaipėdos, nuostabioje gamtos apsuptyje įsikūręs jaukus poilsio ir pramogų parkas visai šeimai.

„Radailių dvaro“ restorano virtuvės šefai pasirūpins Jūsų sočiais pusryčiais ar pietumis bei gardžia vakariene.

Vasaros metu veikia restorano pavėsinė – terasa. Restorano pastatas įsikūręs šalia vandens telkinio, todėl vaizdai pro langą tiesiog priverčia atsipalaiduoti, pamiršti dienos rūpesčius. Taip pat turime galimybę pavalgyti ant „vandens“ – plūduriuojančiame plauste.

Yra galimybė užsisakyti patiekalų išsinešti. Restorano valgiaraštį rasite čia – MENIU

Radailių dvaro restorane yra vaikų kampelis. Ten mažyliai gali pažaisti su įvairiais žaidimais, paspalvinti paveikslėlius, pažiūrėti vaikiškus filmukus.

Restoranas puikiai tinka ne tik papietauti ar pavakarieniati su šeima ar draugais, bet taip pat svarbiausioms šventėms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, įmonės kolektyvo šventei, konferencijai, seminarui ar kito pobūdžio renginiui.

Erdviose ir elegantiškai įrengtose banketų salėse galime surengti tiek mažesnę šventę (20, 40 svečių), tiek didesnę (70 svečių, jei pasirinksite apvalius stalus, o 120 svečių - banketų stiliaus šventėje).

Jūsų šventei:

  • Baltoji salė. Prabangi dvaro stiliaus restorano salė 1-ajame „Radailių dvaro“ aukšte tinkama švęsti didesnėms šventėms nuo 30 iki 70 svečių: jubiliejui, krikštynoms, vestuvėms ar įmonių pobūviams ar konferencijoms. Šalia „Baltosios salės“ esanti terasa leis pabėgti nuo šventės šurmulio ir pasimėgauti ramybe.
  • Restorano apatinė salė iki 25 žmonių. Kviečiame paminėti gimtadienius, krikštynas ar kitas svarbias akimirkas „Radailių dvaro“ restorano erdvėje – atskiroje salėje.
  • Restorano viršutinė salė – restorano bendra erdvė. Kviečiame mažas šventes švęsti mūsų restorano erdvėjė, kurioje galėsite mėgautis aukštos klasės patiekalais ir maloniu aptarnavimu. Galite užsisakyti tiek atskirą stalą mažesnei šventei, tiek visą salę didesniam pokyliui.
  • „Vasaros salė“ – šviesi ir jauki, su vaizdu į šalia esantį tvenkinį. Ši privati salė idealiai tinka vestuvėms ar krikštynoms nuo 25 iki 40 svečių. Vasaros salės rezervacijos priimamos tik šiltuoju metų laiku. 
  • Naujoji prabangi Radailių vila Jūsų šventei suteikia privatumo: prabangi salė, privati teritorija, išskirtinė tvenkinio sala ir tiltelis į salą, komfortiški kambariai ir liuksai šventės dalyių nakvynei.  
  • Santuokai įregistruoti turime kupolą, kur po šventės galėsite įamžinti savo brangiausias akimirkas.

„Radailių dvare“ rasite pramogų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Turime didelį dinozaurų parką su atrakcijomis ir įdomybėmis. Jame sutiksite įvairiausių dydžių dinozaurai, kurie juda ir skleidžia garsus, karuselės vaikams, veidrodžių labirintai ir daug kitų pramogų. Taip pat turime naujovę – „Apverstą namą“. Įdomu pasižiūrėti, kaip atrodo gyvenimas „aukštyn kojom“.

Kontaktai, informacija

Adresas
Pušyno g. 9, Radailiai, Klaipėdos r. Žemėlapis
Telefonai
+370 652 55666; +370 699 83199
Tinklalapis
https://www.radailiudvaras.lt

Daugiau informacijos apie – RADAILIŲ DVARAS - dinozaurų parkas - apartamentai - restoranas - banketai - vestuvės - SPA prie Klaipėdos »

X