Praleiskite romantiškai laiką svečių namuose "Nidos burė" ant kuršių marių kranto Nidoje

Atnaujinta 2021 m. balandžio mėn. 16 d.

Visus norinčius pasislėpti nuo miestietiško gyvenimo ritmo, pasimėgauti ramybe ir romantika, pasiklausyti jūros ošimo, pasigrožėti smėlio kopomis Jus kviečia Nidos centre prie nuolat banguojančių Kuršių marių įsikurę svečių namai “Nidos Burė”.

Svečių namai “Nidos Burė” stovi ant marių kranto šalia Kernagio skverelio. Čia išnuomojami 5 kambariai. Apsistoję svečiai  aprūpinami patalyne, rankšluosčiais. Pagal Jūsų pageidavimą ir abipusį susitarimą gaminami pusryčiai.

Pietinėje namo pusėje kiemas su poilsio vieta ir nuostabiu vaizdu į Kuršių marias. Šiaurinėje namo pusėje mašinų stovėjimo aikštelė. Yra vieta laikyti dviračius. Iki jūros - 15-20 min. pėstute.

Svečių namuose „Nidos Burė“ naminiai gyvūnai nepriimami.

“Nidos Burė“ patalpose nerūkoma. Rūkyti leidžiama atvirose terasose ir balkonuose.

Svečių namai

Kambarys NR. 1 su vaizdu į marias (pirmas aukštas)

Kambarys NR. 1 su vaizdu į marias (pirmas aukštas) Kambarys NR. 1 su vaizdu į marias (pirmas aukštas) Kambarys NR. 1 su vaizdu į marias (pirmas aukštas) Kambarys NR. 1 su vaizdu į marias (pirmas aukštas) Kambarys NR. 1 su vaizdu į marias (pirmas aukštas) Kambarys NR. 1 su vaizdu į marias (pirmas aukštas)

Kambarys NR. 2 su vaizdu į marias ir balkonu (antras aukštas)

Kambarys NR. 2 su vaizdu į marias ir balkonu (antras aukštas) Kambarys NR. 2 su vaizdu į marias ir balkonu (antras aukštas) Kambarys NR. 2 su vaizdu į marias ir balkonu (antras aukštas) Kambarys NR. 2 su vaizdu į marias ir balkonu (antras aukštas) Kambarys NR. 2 su vaizdu į marias ir balkonu (antras aukštas)

Kambarys NR. 3 (pirmas aukštas)

Kambarys NR. 3 (pirmas aukštas) Kambarys NR. 3 (pirmas aukštas) Kambarys NR. 3 (pirmas aukštas)

Kambarys NR. 4 (antras aukštas)

Kambarys NR. 4 (antras aukštas) Kambarys NR. 4 (antras aukštas) Kambarys NR. 4 (antras aukštas) Kambarys NR. 4 (antras aukštas) Kambarys NR. 4 (antras aukštas)

Kambarys NR. 5 (palėpė)

Kambarys NR. 5 (palėpė) Kambarys NR. 5 (palėpė) Kambarys NR. 5 (palėpė)

Kontaktai, informacija

Adresas
G. D. Kuverto 1B - 4, Nida Žemėlapis
Telefonai
+370 614 16607

Daugiau informacijos apie – Svečių namai "Nidos burė" ant kuršių marių kranto Nidoje »