Komandinis poledinės žūklės čempionatas

Komandinis poledinės žūklės čempionatas - 1

Atnaujinta 2021 m. balandžio mėn. 16 d.

Data: reikalinga išankstinė rezervacija
Trukmė: 2-6 val.
Dalyviai: 10-100+
Vieta: Kuršių marios ir kt.

Sudalyvaukite azartiškose žvejybos rungtynėse ant Kuršių marių ledo! Komandinis poledinės žūklės čempionatas - tai puiki žiemos pramoga jums ir jūsų draugams bei kolegoms.

Komandinio poledinės žūklės čempionato tikslas - demonstruojant geriausią komandinį darbą per nustatytą laiką pagauti kuo daugiau žuvies. Dalyviai varžosi dviem raundais po 2 valandas, su pusės valandos pietų pertrauka, kurios metu dalyviai vaišinami kareiviška koše ir karštu vynu. Į žvejybos vietą dalyviai nuvežami buranais su rogėmis, kurie dar yra vadinami „šumacheriais". Varžomasi organizatorių pažymėtose eketėse, komandomis, kurios sudaromos iš 2-3 dalyvių.
Čempionatas vykdomas tik tuo atveju kai ledo storis čempionato vykdymo vietoje yra didesnis nei 10 cm ir nėra properšų ar kitų pavojingų ledo darinių.
 

Čempionato taisyklės:

Čempionato dalyviai privalo laikytis Mėgėjiškos žūklės ir žuvų apsaugos taisyklių (toliau - MŽT) ir šių nuostatų reikalavimų. Vienam žvejui leidžiama naudoti ne daugiau kaip vieną poledinės žūklės įrankį bei vieną masalą su vienu kabliuku (pastaba: čempionate naudoti galima tik vieną meškerę su viena avižėle, atsarginių meškerių turėti nedraudžiama. Avižėlių spalvoms ir formoms jokių apribojimų nėra, tačiau draudžiama naudoti papildomas viliojimo priemones, svorius ant valo bei echolotus).

Čempionato metu dalyviai gali žvejoti tik toje eketėje, kuri pažymėta renginio organizatorių vėliavėle.
Į čempionato rezultatą užskaitomos ir sveriamos visos varžybų metu komandos pagautos žuvys, atitinkančios MŽT numatytus leistino dydžio bei kitus reikalavimus.

Komanda, kurios pagautos žuvies svoris yra didžiausias, užima pirmąją vietą tame raunde.
Atitinkamai pagal žuvies svorį yra skiriamos vietos kitoms komandoms: už 1 vietą - 1 baudos taškas, už 3 vietą - 3 baudos taškai ir t.t. Čempionato rezultatai skaičiuojami susumavus abiejų raundų baudos taškus. Komandinį poledinės žūklės čempionatą laimi mažiausiai baudų taškų surinkusi komanda.

MŽT bei Poledinės žūklės čempionato nuostatų pažeidimai nėra toleruojami. Komandos, kurios akivaizdžiai pažeidė MŽT arba šių nuostatų punktus, teisėjų sprendimu yra diskvalifikuojamos iš čempionato (pvz., jei dalyviai pristato sverti ne savo pagautą žuvį, naudoja nesąžiningą taktiką, ar su kita komanda atliko bendrą komandinį darbą, ar kt.).

Kontaktai, informacija

Adresas
Kopų g. 3-7, Nida, Neringa Žemėlapis
Telefonai
+370 618 81 957
Tinklalapis
http://www.irklakojis.lt