Salės pokyliams, konferencijoms, vaikų šventėms, vieta masiniams renginiams komplekse „Atostogų parkas“

„Atostogų parkas“ - 1

Atnaujinta 2020 m. spalio mėn. 11 d.

"ATOSTOGŲ PARKAS" – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 15 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose.

Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo uostamiesčio Klaipėdos – 30 km.

Komplekse kviečiama mėgautis vandens pramogomis, unikaliomis pirčių programomis, SPA ir sveikatinimo procedūromis, apsistoti viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose. „Atostogų parkas“ pirmasis Lietuvoje mineralinį geoterminį vandenį pradėjo naudoti sveikatinimo tikslais, taigi tik šiame komplekse galima išbandyti procedūrą „Mineralų jūra“ vieninteliame Lietuvoje mineralinio geoterminio vandens baseine, kuri sveikatinimo tikslais derinama su gydomųjų savybių turinčio dumblo – sapropelio aplikacijomis.

Jūsų įvertinimai, nuomonės, atsiliepimai, komentarai – paskata tobulėti ir dirbti dar geriau!

KONFERENCIJOS, PRAMOGOS

Konferencijų ir pokylių salės

Jūsų konferencijoms, seminarams, prezentacijoms, menininkų plenerams ir verslo susitikimams ar renginiams siūlome skirtingas sales ir erdves.
Konferencijų salė „Palanga“ įrengta 2 aukšte. Ji geriausiai pritaikyta konferencijų organizavimui. Rekomenduotinas skaičius – iki 140-180 žmonių. Pobūvių salė „Miškas“ – šviesi ir jauki salė, kurioje – panoraminiai langai su puikiu gamtovaizdžiu. Talpinama iki 120 svečių.

Maitinimo paslaugos

Komplekse Jūsų laukia du restoranai: „Druska“ ir „Old fox grill“. Vandens ir pirčių erdvėje baras „Prie pirties“. Taip pat teikiame maitinimo paslaugas renginiams. Jūsų šventei galime pasiūlyti tiek tradicinių lietuviškų patiekalų, tiek gurmaniškų virtuvės šedevrų.

Vaikams

Mieli tėveliai, kol Jūs ilsitės Vandens ir pirčių erdvėje ar mėgaujatės SPA procedūromis Jūsų vaikučiai laukiami vaikų edukacinėje studijoje. Vaikais kasdien rūpinasi auklė, kuri kartu su jais žaidžia, skaito, karpo, lipdo, klijuoja. Taip pat organizuojame vaikų edukacines gimtadienio programas, kurių metu vaikai aktyviai, turiningai ir linksmai pramogauja gamtoje, baseine ir žaidimų kambaryje.

Pramogos

Jūsų įsimintinam laisvalaikiui siūlome šias pramogas: kubilo nuoma šalia Jūsų rąstinės vilos, dviračių nuoma, nardymo pamokas su profesionaliais nardymo instruktoriais, pramogas žirgais ir pramoginę žvejybą šalia esančiame tvenkinyje.

Vieta masiniams renginiams

Šalia komplekso "Atostogų parkas"– žemės plotas beveik 2 ha, kuriame kviečiame rengti masinius renginius: organizacijų sąskrydžius, įmonių vasaros šventes, festivalius.
Vos keli kilometrai nuo Palangos, tačiau tuo pačiu atokioje vietoje. Šalia – visas apgyvendinimo, maitinimo, sveikatinimo paslaugų kompleksas. Yra galimybė statyti palapines ar atvykti su kemperiais.

DARBO LAIKAS:
Vandens ir pirčių erdvė: I 12-22 h, II-VII 10-22h.
SPA: I-VII 10-22 h.
Viešbutis: I - VII visą parą.

Pasirinkite pageidaujamas poilsio dienas ir užsisakykite

Kontaktai, informacija

Adresas
Venecijos aklg. 2, Žibininkai, Palanga Žemėlapis

Daugiau informacijos apie – Poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“ »