Plaukimas laivu iš Nidos i Mingės kaimą, Nemuno delta

Plaukimas laivu iš Nidos i Mingės kaimą, Nemuno delta - 1

Atnaujinta 2022 m. gegužės mėn. 05 d.

NORITE ITALIJOS DVELKSMO LIETUVOJE?
ATVYKITE Į NIDĄ!

Čia jūsų laukia klasikinis raudonmedžio kateris „Hanuman“. Juo plaukiant Neringos grožis – kaip ant delno!

Senovinis raudonmedžio kateris talpina iki 6 žmonių.
Galima išankstinė rezervacija.
Plukdome pagal Jūsų pasirinktus maršrutus tai gali būti Didžioji kopa, Mingės kaimas, Šturmų žuvies restoranas, Šilutė, Klaipėda, Dreverna, Svencelė, Juodkrantė, Pilkosios kopos, Kintai. Karaliaus Vilhelmo kanalas ir kita.
Kaina priklauso nuo pasirinkto maršruto bei žmonių skaičiaus.
Daugiau informacijos telefonu.

Plaukimas I Mingės kaimą, Nemuno delta

Lietuvoje daugybė gražių ir įdomių lankytinų vietų, tačiau ar teko girdėti apie Mingės kaimą? Šis kaimas išskirtinis tuo, kad čia pagrindinis judėjimas vyksta ne automobiliais, o laivais. Pagrindinis kaimo kelias – Minijos upė. Taigi visi vietiniai gyventojai jau nuo seno pripratę pas kaimynus į kitą upės pusę plaukti laivais. Skirtingų krantų gyventojai vieni su kitais susisiekia tik vandens transportu, nes tilto čia nėra, o ir norint iš vienos upės pusės nuvykti į kitą automobiliu, reikėtų važiuoti maždaug 15 kilometrų, būtent todėl paprastesnis ir greitesnis susisiekimo būdas – laivai.

Šis nepaprastas kaimas dažnai vadinamas Lietuvos Venecija ir tai vienintelis toks kaimas visoje Lietuvoje. Būtent todėl plaukimas į Mingės kaimą yra privalomas nors kartą gyvenime, savo akimis turite pamatyti šį grožį, nes nupasakoti to ką pamatysite – tiesiog neįmanoma.

Iš Nidos plaukimas į Mingės kaimą organizuojamas greitaeigiu kateriu Hanuman. Šis kateris taip pat neįprastas – jis 1963 metais pagamintas iš antikvarinio raudonmedžio išlaikant senųjų meistrų laivų statybos tradicijas. Plaukiant šiuo kateriu jūs ne tik mėgausitės nuostabia Lietuvos gamta, išskirtiniu Mingės kaimu, bet ir pats plaukimas šiuo nepaprastai gražiu kateriu pridės romantiškos dvasios visai kelionei.

Plaukimas į Mingės kaimą, įsikūrusį Nemuno deltos regioniniame parke, garantuoja išskirtinius pojūčius ir neišdildomus įspūdžius. O svarbiausia, kad šiai nepamirštamai kelionei net nereikia ruoštis iš anksto, jums tereikės susitarti plaukimo laiką, patogiai įsitaisyti greitaeigiame kateryje Hanuman ir kelionė prasideda!

Šiuo kateriu siūlomas maršrutas ir kelionės laikas puikiai tinka įvairaus amžiaus turistams.

Nuo Nidos iki Mingės kaimo kateriu plaukiame apie valandą, tuomet dvi valandas būname Mingės kaime. Čia galėsite pasivaikščioti Minijos upės pakrantėmis, pasigrožėti gamta ir pastatų architektūra, taip pat norintys gali užsukti į kaime įsikūrusį restoraną paragauti tradicinės žuvienės.

Aplankius kaimelį vėl apie valandą plaukiame atgal į Nidą. 4 valandų kelionė nevarginanti (2 val. plaukimo, 2 val. krante) nenuobodi ir kupina įspūdžių bei geros nuotaikos, todėl puikiai tinka tiek vaikams, tiek senjorams. O norintiems pamatyti daugiau, galime suplanuoti ir ilgesnę kelionę, aplankius Mingės kaimą galime toliau plaukti į Rusnę ar Ventės ragą. Atraskite dar nematytą Lietuvos grožį!

Kaina - 260 Eur (iki 6 žmonių). Už kiekvieną papildomą keleivį +70 Eur

Plaukimo maršrutą galėsite susigalvoti patys arba jums padės kapitonas.

Susisiekite su mumis, ir mes Jums pažadame, kad puikiai praleisite laiką.

 

Žiūrėti didesniame žemėlapyje
X