Pirtis, baseinas, grožio procedūros viešbutyje "Pajūrio sodyba"

„Pajūrio sodyba“ Šventoji - 1

Atnaujinta 2018 m. kovo mėn. 09 d.

Apie mus

„Pajūrio sodyba“ - naujas viešbutis, įsikūręs Palangos miestui priklausančiame kurorte – Šventojoje, 450 m atstumu iki jūros.
Viešbutį „Pajūrio sodyba“ sudaro 13 autentiškų, su nendrinėmis pastogėmis kompleksas, kiekviena vila turi pavadinimą, atitinkantį Šventosios senovės kuršių valdytas žemes:
1 - vila Vanema, 2 - vila Ventava, 3 - vila Bendravė, 4 - vila Duvzarė, 5 - vila Matwa, 6 - vila Palanga, 7 - vila Šventoji, 8 - vila Pilsotas, 9 - vila Keklis, 10 - vila Mėguva, 11 - vila Lamata, 12 - vila Imbare, 13 - baras Magdeburgas. 

Jūsų patogumui viešbučio teritorijoje:

  • Šildomas lauko baseinas ir lauko baras
  • Rusiška pirtis su baseinu ir pasisėdėjimo sale, atskira lauko terasa su galimybe išsikepti barbekių ar paruošti patiekalus ant grotelių
  • 40 vietų Konferencijų salė su įranga
  • Bare „Magdeburgas“ siūlome modernios bei klasikinės virtuvės patiekalus, galime paruošti pobūvius įvairiom progom
  • Uždara automobilių aikštelė
  • Malonus ir kvalifikuotas personalas

Kambariai

72 kambariai, 12 vilų, kiekviena vila turi pavadinimą žemių, kurias kažkada valdė Kuršiai. Vilos yra 3-jų tipų:

I tipo vilose yra (viso tokių vilų yra 4, kambariai 24) – 2 dviviečiai kambariai, 4 dviviečiai ekstra kambariai. Pirmame vilos aukšte yra virtuvė-valgomasis su visa virtuvės įranga bei indais, taipogi yra židinys. Tokio tipo vila yra labai patogi šeimyniniam poilsiui su vaikais ar šeimos, kolegų, draugų šventėms.

II tipo vilose yra (viso tokių vilų yra 4, kambariai 24) – dviejų kambarių liuksas su židiniu, 2 dviviečiai kambariai, 4 dviviečiai ekstra kambariai.

III tipo vilose yra – tai VIP tipo vilos patiems reikliausiems svečiams (viso tokių vilų yra 2, apartamentai 6) – trijų kambarių apartamentai per du aukštus su atskiru įėjimu. Pirmame aukšte yra svetainė su židiniu, virtuvė-valgomasis, WC. Terasa. Antrame aukšte yra du atskiri miegamieji, WC, vonios kambarys, balkonas.

Kontaktai, informacija

Adresas
Mokyklos g. 50a, Šventoji Žemėlapis
Telefonai
+370 460 45644; +370 614 95535
Tinklalapis
http://www.pajuriosodyba.com

Daugiau informacijos apie – Pajūrio Sodyba - viešbutis Šventojoje »