Loading...

Perkusijos ir vario dialogai

Skelbimas neaktyvus

Patikima nuoma

Klaipėdos brass kvintetas, kuriam vadovauja Sigitas Petrulis, pakvietė kartu pamuzikuoti du su uostamiesčiu susijusius ir šiuo metu sostinėje įsikūrusius perkusininkus Sigitą Gailių ir Andrių Rekašių. Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos auklėtinis Sigitas ir Stasio Šimkaus konservatoriją baigęs Andrius savo kišenėse jau turi aukštojo mokslo magistro diplomus ir šiuo metu dirba Lietuvos valstybiniame (Sigitas) ir nacionaliniame (Andrius) simfoniniuose orkestruose.

Abu atlikėjai yra mušamųjų ansamblio „Giunter percussion“ nariai. Su šiuo kolektyvu jie yra aplankę daugelį užsienio šalių, dažnai pasirodo įvairiuose festivaliuose mūsų šalyje, taip pat ir Klaipėdoje. Sigitas neseniai pradėjo dėstyti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Norvegijos muzikos akademijoje studijas baigęs Andrius ne tik groja, bet ir kuria muziką.


Koncerte perkusininkai gros marimba, vibrafonu ir kitais mušamaisiais instrumentais. Šalia baroko genijaus Johanno Sebastiano Bacho kūrinio, specialiai aranžuoto mušamiesiems ir brass kvintetui, daugiausia skambės šiuolaikinė muzika. Būtent XX amžiuje smarkiai išaugo dėmesys mušamiesiems instrumentams, suklestėjo jų įvairovė, prasiplėtė techninės atlikimo galimybės. Taip pat bus netikėta programoje išgirsti paties kvinteto vadovo S. Petrulio kūrinį.


Kviečiame pasimėgauti perkusinių ir varinių instrumentų skambesiu!

Kontaktai, informacija

  • Adresas Klaipėda
  • Data, laikas 2020-02-26 18:30