Loading...

PARDUODAMAS sklypas su dviem vasarnamiais ir pagalbiniais pastatais

Skelbimas neaktyvus

Patikima nuoma

PARDUODAMAS sklypas 20 arų (žemės paskirtis KITA) su dviem vasarnamiais (registruotais RC) ir pagalbiniais pastatais. Tai puiki vieta gyvenamo namo statybai ir/arba užsiimti poilsio verslu tiems, kas mėgsta ramų poilsį jaukiuose naujos statybos mediniuose nameliuose Šventojoje. Tai rami aplinka ir uždara teritorija atokiau nuo miestelio šurmulio. Yra elektra, vanduo.

Vasarnamuose jau įrengti apartamentai:
Dviviečiai, triviečiai ir keturviečiai vieno kambario bei penkiaviečiai dviejų kambarių per du aukštus. Juose yra atskiri patogumai: dušai, WC, atskiros virtuvės su visomis maistui gaminti reikalingomis priemonėmis (šaldytuvu, virduliu, mikrobangų krosnele, indais ir stalo įrankiais), kieme auga lysvė prieskoninių žolelių. Vasarotojų patogumui terasa su lauko baldais, šašlykinė, erdvus kiemas, vaikų žaidimų aikštelė, vieta automobiliui.
Parduodame su internetine svetaine ir klientų duomenų baze. www.namukaisventojoje.lt/virtuali-kelione
Užvedus ant namelių, atsidaro apartamentų vidaus nuotraukos.
Taip pat su reklamine vieta: www.priejuros.lt/lt/apgyvendinimas/namukai-sventojoje-5652/

Unikali gamta:
Iš namelių terasų atsiveria unikalus gamtos kampelis - Būtingės paukščių pelkės ornitologinis draustinis, kuriame saugomi perintys sausumos ir vandens paukščiai.

Atstumas:
Iki jūros - apie 1200 m.
Iki Šventosios autobusų stoties - apie 800 m.
Iki artimiausios parduotuvės - apie 970 m.

Kaina:
48 500 €

Virtualusis turas 360 °

Kontaktai, informacija

  • Adresas Šventoji

Daugiau informacijos apie – Namukų nuoma ekologiškoje sodyboje Šventojoje: žaidimų aikštelė, terasos, šašlykinės, kempingas »

X