Nuomojamas butas kotedže Nidoje "Fishmaster"

„Fishmaster” - 1

Atnaujinta 2015 m. balandžio mėn. 14 d.

Ramioje Nidos kurorto dalyje, Skruzdynės g. nuomojamas kotedžas.

Iki Kuršių marių tėra apie 150 metrų (tikrai nejausite Kuršių marioms žydint nemalonaus kvapo). Iki centro apie 500 metrų. iki Baltijos jūros apie 2000 m (keliu, o tiesai per pušyną daug arčiau).

Kotedže 6-7 miegamos vietos.

Pirmame aukšte yra minkštasuolis, vakare pavirstantis patogia dvigule lova ir atskira viengulė lova-kušetė. Skaitmeninė TV (LT; RUS), mini virtuvėje yra kaitlentė, šaldytuvas, el. virdulys, indai ir stalo įrankiai. Laiptais pakylate į antrą aukštą, kur yra (Mezonine) keturios atskiros viengulės lovos, sustūmus gaunasi dvi dvigulės lovos. Bute atskiras higienos kambarys, kuriame dušo kabina, praustuvė ir WC.

Įrengta lauko terasa su rastiniais lauko baldais(poilsio baldais). Čia galėsite ramiai iškylauti, išsikepti maisto ant žarijų (yra šašlykinė, grotelės kepimui, lauko apšvietimas, žarijomis apsirūpinti galima miestelio parduotuvėje Maxima).

Tolumoje, maždaug už 150 m, už pušimis apaugusios marių pakrantės matosi Kuršių mariose plaukiojančios jachtos, žvejų laiveliai...

Aprūpiname patalyne, rankšluosčiais.

Jūsų poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 12 val. imtinai.
Su gyvūnais apgyvendiname tik susitarus iš anksto.

Šalia kotedžo (20-30 m nuo kotedžo) yra nemokama, vieša, tačiau saugi automobilių aikštelė. Paprastai, net sezono metu visada galima rasti vietą Jūsų automobiliams parkuoti.

Kainos:

Mėnuo EUR
Gegužė 45
Birželis 55
Liepa 80
Rugpjūtis 80
Rugsėjis 45

Mus rasite skruzdynės 9a g.-2, Nida, Lietuva.

Kontaktai, informacija

Adresas
Skruzdynės g. 9a – 2, Nida Žemėlapis
Telefonai
+370 620 72388
Tinklalapis
http://www.priejuros.lt/fishmaster

Daugiau informacijos apie – Nuomojamas kotedžas Nidoje "Fishmaster" »