Nekilnojamojo turto fotografavimas Klaipėdoje, Klaipėdos regione

Atnaujinta 2020 m. gegužės mėn. 11 d.

Profesionali nekilnojamojo turto fotografija Klaipėdoje, Palangoje, visame Klaipėdos regione.

Išsiskirkite iš minios!

Interneto ir skaitmenizacijos laikais tiek nekilnojamojo turto įsigijimo - pardavimo, tiek nuomos sandoriai prasideda internete.

VAIZDAS - NUOTRAUKA yra svarbiausia pateikiamos informacijos dalis. Potencialų klientą pritraukti galima sudarant gerą pirmąjį įspūdį.

Būtent profesionali interjero ir aplinkos fotografija, kurioje teisingas pateikimas, kompozicija - sudaro gerą pirmąjį įspūdį. 

Atliktų tyrimų duomenimis, NT objekto aprašymą internete žmogus perskaito tik peržiūrėjęs nuotraukas. Taigi pateikus nekokybiškas, nepatrauklias nuotraukas, yra labai didelė tikimybė, jog Jūsų nekilnojamojo turto objekto aprašymas ir kita informacija net nebus peržiūrėta. 

Anksčiau nekilnojamojo turto pardavimo ir nuomos portaluose kokybiškos nuotraukos sudarydavo tik labai nedidelę dalį publikuojamų fotografijų. Todėl pakakdavo pasinaudoti geresniu fotoaparatu ar minimaliai išmanyti fotografavimo taisykles, ir nuotraukos tapdavo išsiskiriančios iš daugumos kitų, nes tiesiog beveik visos nuotraukos būdavo itin mėgėjiškos. Tuo tarpu dabar, kai ištobulėjo telefonuose esančios kameros, atpigo veidrodiniai fotoaparatai, atsirado gausybė nuotraukų redagavimo programų, dauguma mėgėjiškai atliktų nuotraukų tapo geresnės kokybės. Tačiau minėtas faktas nulėmė, jog nors ir kokybiškesnės, jos tapo neišsiskiriančios. Todėl šiuo metu TIK profesionaliai atlikta ir redaguota nuotrauka tampa išskirtinė ir leidžia greitai ir efektyviai patraukti potencialaus pirkėjo ar poilsiautojo dėmesį. 

Vis dažniau NT pardavimo ar nuomos ekspertai, renkasi profesionalias nekilnojamojo turto objektų fotografavimo paslaugas.

Nekilnojamojo turto pardavimo ar nuomos procesas be profesionalių nuotraukų tampa vis sudėtingesnis.

Konkurencijai rinkoje didėjant, potencialius klientus suvilioti gali padėti tik kokybiškai atliktos ir paruoštos publikavimui nuotraukos.

Esame sukaupę ilgametę poilsiui skirto nekilnojamojo turto fotografavimo patirtį PrieJūros.LT ir PrieEžero.LT katalogams, todėl galime pasiūlyti greitas kokybiškas paslaugas. 

Siūlome parduodamo, nuomojamo NT fotografavimą:

  • Butų, apartamentų;
  • Namų, kotedžų;
  • Sodybų, sodų;
  • Sklypų;
  • Komercinių patalpų;
  • Ofisų;
  • Ir kitų patalpų ir NT objektų fotografavimą;
  • Taip pat fotografavimą ir filmavimą iš oro (su dronu).

Specializuojamės nuolatiniuose užsakymuose, todėl nekilnojamojo turto brokeriams galime pasiūlyti itin patrauklias kainas ir greitą nuotraukų paruošimą.

Atliekame ir pavienius fotografavimo užsakymus. 

Specialūs įkainiai ir sąlygos nekilnojamojo turto brokeriams.

Kontaktai, informacija

Adresas
X