Nardymas Tenerifėje. Paslaugos teikiamos ir Lietuvių kalba

Nardymas Tenerifėje. Paslaugos teikiamos ir Lietuvių kalba - 1

Atnaujinta 2015 m. vasario mėn. 24 d.

Nardymas Kanarų saloje - Tenerifėje, tai patirtis neįtikėtinų pojūčių, tokių kaip kvėpavimas po vandeniu, nerimas į kitokį pasaulį, pasimėgavimas povandeninio pasaulio fauna bei flora.

Nardyti gali asmenys ne jaunesni nei 10 metų. Nardymus (dieną ir laiką) galite rezervuoti iš anksto mums paskambinę telefonu arba parašę laišką elektroniniu paštu. Sutartu laiku paimsime Jus iš Jums patogios vietos, o pasibaigus pramogai, parvešime atgal be papildomo mokesčio.

Neriant Jus lydės vienas iš mūsų instruktorių. Vieno nėrimo metu instruktorius lydi ne daugiau nei 2 žmones.

Pirmasis nėrimas vyksta nuo kranto. Šio nėrimo pranašumas yra tas, kad pradedantieji narai turi pakankamai laiko priprasti prie naujų pojūčių ir tuo pačiu gėrėtis povandeniniu pasauliu.

Nėrimo dieną užpildysime medicinos formą ir pradėsime nuo pasiruošimo nardymui pirmosios dalies – teorijos. Jos metu Jūs susipažinsite su pagrindinėmis, svarbiausiomis nardymo taisyklėmis. Paaiškinsime kaip kvėpuoti, plaukti, naudotis nardymo įranga bei bendrauti po vandeniu. Ir, žinoma, atsakysime į visus Jums iškilsiančius klausimus.

Antrąją dalį pradėsime „Las Vistas“ paplūdimyje, kuris yra vos už 100 m nuo nardymo centro. Juosmens gylyje išmoksite tai, kas nardyme svarbiausia: KVĖPUOTI PO VANDENIU! Mokysimės tol, kol pasijusite saugiai ir patogiai. Taip pat išmoksite plaukti ir judėti po vandeniu. Pradedantieji, kad jaustųsi saugiau nardymo metu, gali laikytis instruktoriaus rankos.

Kai pajusite, jog esate pasiruošę, pradėsime Jūsų pirmąjį nėrimą, kuris truks apie 45 minutes. Nardant turėsite progos pamatyti spalvingą Atlanto vandenyno gyvūniją bei augaliją.

Youtube video kanalas
Facebook

Kontaktai, informacija

Adresas
Kanarų salos, Ispanija, Tenerifė
Telefonai
+370 610 62955; 00 34 617838780; 00 34 634858332
Tinklalapis
http://www.tenerife-scuba.com