Loading...

Irklakojo mobili pirtelė

Atnaujinta 2012 m. vasario mėn. 10 d.
Patikima nuoma

Naujiena Kuršių Nerijoje!

Trukmė: 1-5 val.
Dalyviai: min. 1, maks. 6 žm.
Vieta: Nida, Preila, Pervalka, Juodkrantė

Jums paliepus, Irklakojui panorėjus - pokšt, pirtelė prie jūros, pliaukšt - jau ir prie marių, trioškt - o ir šalčiausią žiemą ant ledo!

Raganų burtai?.. Jau nebe! Panorėję galite pasilepinti geros pirties malonumais savo sugalvotoje vietoje - jums tereikia išsinuomoti mobilią Irklakojo pirtelę.

Du glėbiai malkų, geras pusvalandis kūrenimo - ir pirtis nei šilta, nei šalta - 100 laipsnių celsijaus! Tuomet ir nusirengti bei pasikaitinti galima.

Beržinėmis malkomis kūrenama pirtelė skleidžia malonų tikros ugnies garsą ir kvapą. Norintieji gali ne tik džiaugtis su šiluma plūstančia ramybe ir harmonija pirtyje, bet ir išsiperti viena ar iškart keletu vantų: beržine, liepine ar surišta iš Kuršių Nerijoje vešančių kadagių šakų. Įkvėpus eterinių aliejų aromatų (eukaliptų, čiobrelių, pušų, lavandų ir kt.), išsivalo ir pailsi ne tik kūnas bet ir protas, o rūpesčiai ir stresai išgaruoja į dangų.

Kaina: pirma valanda - 100 Lt/val., kitos valandos - 80 Lt/val., visa diena - 350 Lt (pirtis ant priekabos, beržinės malkos, be pvm). Transportavimas - 1,5 Lt/km.

Pastaba: užsakant kitas Irklakojo pramogas ar žygius, pirtelės nuomai taikomos įvairios nuolaidos!

Kontaktai, informacija

X