Loading...

Pažintinė kūrybinė Edukacija "Žymės žemėj" Kaimo turizmo sodyba "Ėvė"

Atnaujinta 2020 m. kovo mėn. 05 d.
Patikima nuoma

Palik kūrybinę žymę ateičiai. Mylėkime gamtą taip, kaip ji myli mus.

Lankydamiesi Mažojoje Lietuvoje atvykite į unikalų Mingės kaimą ir čia esančią etnografinę kaimo turizmo sodybą „Ėvė“. Pas mus galėsite artimiau susipažinti su krašto istoriniu, kultūriniu paveldu, linksmai ir naudingai praleisti laisvalaikį dalyvaujant pažintinėse-kūrybinėse edukacijose „Žymės“. Edukacijos skirtos vaikeliams, tėveliams ir jų seneliams. Sodyboje išvysite jau pagamintus kūrinius, kurių atsiradimą įkvėpė autentiška sodybos aplinka. Edukatorius yra dailės mokytojas-ekspertas.

Pažintinė kūrybinė edukacija „Žymės žemėj“ (žymė – ženklas, pėdsakas, požymis, parašas, laiškas į ateitį). Žaidimo, saviraiškos, kūrybos pagalba skatinti žmogų domėtis aplinkiniu pasauliu, pažinti ir pamilti gamtą, rūpintis gyvenamosios aplinkos apsauga. Sukurti ir palikti savą meninę žymę ateičiai. Edukacija skirstoma į dvi dalis: teorinę ir praktinę:

  • Teorinio užsiėmimo metu susipažinsite su Mažosios Lietuvos istorija, kultūros ženklais, senosios buities gamtiniais ypatumais. Nemuno deltos regioninio parko pievų augalai, senoji buitis, Minijos žuvys – viskas tiks kuriant estetišką kompoziciją, meninį objektą „Žymė žemėje“ ateičiai.
  • Praktinio užsiėmimo metu  pasiruošę molio plokštelę, įvertinę naujas žinias, pamatę pavyzdžius, dalyviai renkasi objektus savo ženklui kurti. Daiktai komponuojami molio plokštelėje ir įspaudžiami. Atspaudas – meno kūrinėlis „Žymė žemėje“ dedamas į dėžutę džiūti ir iškeliauja su kūrėju-menininku.

Edukacija turi tęstinumą: darbų glazūravimas ir degimas.

Edukacijos vyksta:

Edukacijos trukmė ir kainos:

  • Grupei iki 10 žmonių / 45-60 min / 70€
  • Grupei iki 20 žmonių / 60-90 min / 7€/žmogui
  • Grupei iki 30 žmonių / 90-120 min / 6€/žmogui

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Kaimo turizmo sodyba "Ėvė" »

X