Mergvakario vakarėlis SPA terasoje Juodkrantėje su egzotiškais patiekalais iš restorano BLIŪDAS

Mergvakario vakarėlis SPA terasoje Juodkrantėje su egzotiškais patiekalais iš restorano BLIŪDAS - 1

Atnaujinta 2023 m. balandžio mėn. 14 d.

Mergvakario vakarėlis SPA terasoje Juodkrantėje su egzotiškais patiekalais iš restorano BLIŪDAS


Mergvakaris man buvo daugiau nei tiesiog vakarėlis – planuodama savo šventę žinojau, kad noriu, jog ji būtų ypatinga, o kartu su brangiausiomis draugėmis sukurti prisiminimai išliktų ilgam laikui. Savo šventei ieškojau ramaus ir atpalaiduojančio pasibuvimo, todėl džiaugiuosi, kad vakarėlis SPA terasoje „Juodojo kranto ritualai“ su egzotiškais patiekalais iš restorano BLIŪDAS būtent toks ir buvo, o iš visų dalyvių sulaukiau tik pačių geriausių atsiliepimų ir pagyrų šiam pasirinkimui.

Gražūs momentai prasidėjo jau plaukiant laivu iš Klaipėdos į Juodkrantę – deginomės laivo denyje ir mėgavomės Kuršių Nerijos panoramomis, o aplink skraidančių žuvėdrų klyksmai ir švelnus plaukuose žaidžiantis vėjas leido pasijausti kaip filme. 

Atvykus į Juodkrantę SPA terasa buvo paversta tikru rojumi: erdvus hidromasažinis baseinas, šilta pirtis, procedūros su įvairiais aliejais, spygliuočių vonia, holistiniai, taškiniai bei įvairūs kiti masažai ir dar daugybė grožį puoselėjančių ritualų, kurie padėjo mums visoms atsipalaiduoti ir atsikratyti prieš didžiausią gyvenimo šventę patirto streso. Mėgavomės ne tik vienos kitų draugija, bet ir ramybe, pajutome ryšį su gamta – atmosfera buvo tikrai nuostabi. Kiekvienas momentas buvo kupinas džiugesio ir įsirėžė giliai atmintyje. 

Nustebino ne tik procedūros, bet ir egzotiškas patiekalų pasirinkimas iš Juodkrantėje esančio restorano BLIŪDAS – daugybė skirtingų skonių ir aromatų. Pateikti patiekalai – tai šafranu kvepiančios jūros gėrybės, aštriais čili prieskoniais pagardintos tailandietiškos sriubos, poke bowl su šviežia žuvimi bei spalvingomis daržovėmis ir mano meilę saldumynams visiškai patenkinę desertai. Kiekvienas patiekalas buvo tiesiog kulinarijos šedevras, o kartu tinkamai priderinti gėrimai pavertė smaguriavimą tikra gurmaniška patirtimi. Visi valgiai buvo puikiai paruošti ir pilni skirtingų skonių, todėl patiko net ir pačioms išrankiausioms. 

Laikas SPA terasoje buvo puiki proga mėgautis ypatinga draugija ir paragauti restorano patiekalų, o sukurta atmosfera ir puikus aptarnavimas viršijo visus lūkesčius. Įsimintiną dieną užbaigėme bendromis nuotraukomis, jaukiais pokalbiais bei plaukimu palydėti saulę prie jūros vartų. Savo mergvakaryje nenorėčiau pakeisti nei minutės – viskas buvo sklandžiai suplanuota ir kiekvienas momentas atrodė vis gražesnis bei jautresnis.

Grįždamos atgal į Klaipėdą laivu apsidžiaugėme, kad BLIŪDAS mums pristatė gausų sushi padėklą tiesiai į jį – nereikėjo pačioms pasirūpinti šiuo pristatymu. Patirtis buvo tokia maloni, jog kitais metais ją tikrai pakartosime, ištekindamos dar vieną mūsų draugę.

Restoranas Bliūdas
Rezervacija telefonu: +370 684 78707
info@jovila.lt
Kalno g. 14 B, Juodkrantė 93102
Dirbame šiltuoju sezono metu
www.jovila.lt/bliudas/

www.jovila.lt/spa-juodkranteje/

 

Kontaktai, informacija

Adresas
Kalno g. 14B , Juodkrantė, Juodkrantė Žemėlapis
Telefonai
+370 635 55386
Tinklalapis
https://www.jovila.lt/bliudas/