Konferencijų, pobūvių salės viešbutyje "Žilvinas Hotel Palanga" ****

„Žilvinas Hotel“ Palanga - 1

Atnaujinta 2022 m. sausio mėn. 19 d.

Išskirtinio grožio asmeninė šventė ar ypatinga konferencija vos 200 m iki ošiančios jūros skamba kaip filmo scena? Dabar tai gali tapti realybe – Žilvinas Hotel Palanga kviečia visus į pajūrį, pačią geidžiamiausią vietą kurti nepamirštamus prisiminimus ir mėgautis gražiomis akimirkomis!

Žilvinas Hotel Palanga – tai autentiškas ir išskirtinis viešbutis, įsikūręs itin patogioje ir ramioje kurorto vietoje, esantis Meilės alėjos ir Kęstučio g. sankirtoje. Atitrūkęs nuo aktyvių atostogautojų šurmulio, tačiau visai šalia visų kurorte esančių pramogų, viešbutis randasi vos 500 m iki žymiosios J. Basanavičiaus gatvės ir tik kelios minutės pėstute iki ošiančios Baltijos jūros. Šioje ypatingoje vietoje jūsų mintis išlaisvins harmoningas jūros ošimas bei visur tvyrantis pušyno kvapas.
Unikalus, kultūros paveldo statusą gavęs viešbutis turi dvi atnaujintas, moderniam žmogui pritaikytas, tačiau autentika ir išskirtinumu dvelkiančias konferencijų sales, puikiai išplanuotą banketinę salę bei stilingu interjeru pasižymintį restoraną su itin erdvia ir privačia antro aukšto terasa.

Švenčių ir konferencijų maistu, gėrimais bei užkandžiais pasirūpins poilsiautojų širdis jau pavergęs, visai neseniai duris atvėręs restoranas „grás“.

Konferencijų bei renginių metu suteikiama visa reikalinga įranga:
✓ Itin aukštos raiškos vaizdo projektorius bei ekranas didžiojoje konferencijų salėje;
✓ Aukštos kokybės ,,Bose” garso įranga;
✓ Mikrofonas;
✓ Bevielis stiprusis internetas, idealiai tinkantis vaizdo ir garso konferencijoms;
✓ Konferenciniai stovai;
✓ Kanceliarinės rašymo priemonės, popierius bei žymekliai;

Dėl konferencijų ar išskirtinių asmeninių renginių kreiptis: +37061497788 arba info@zilvinashotel.lt

Didžioji konferencijų salė – erdvi, net 112 kv.m patalpa, įsikūrusi centriniame viešbučio korpuse, talpinanti net iki 120 asmenų, idealiai tinkanti didelėms ir įspūdingoms konferencijoms ar kitiems didelės apimties renginiams.
Šioje salėje yra viskas, ko reikia jūsų konferencijai ar renginiui – nuo multimedija projektoriaus bei didžiulio ekrano, iki daugybės kėdžių, kurias, pagal pageidavimą, galima paruošti teatro, klasės ar šachmatų stiliumi.
Jukumo jūsų konferencijai ar renginiui šioje salėje suteiks išskirtinis interjeras, o pajūrio nuotaiką išlaikys už lango besipuikuojančios gražiosios šimtametės pušys.

Banketinė salė
Erdvi, 125 kv.m banketinė salė, įsikūrusi centrinio Žilvinas Hotel Palanga korpuse antrajame aukšte – tai ideali, puikiai išplanuota erdvė šventėms, kuriose gerai jaustis galės net 70-100 asmenų.
Šioje salėje yra baras, prie kurio šventės metu svečiams išskirtinio skonio kokteilius gali plakti barmenai, o įrengta nuošalesnė erdvė tinkama aptarnaujančio personalo ar maisto patiekalų išnešimo pasiruošimui užtikrins, kad jūsų šventės akimirkų netrukdys nepageidaujami vaizdai. Į banketinę salę, iš apačioje esančio restorano, kyla maisto liftas, kuris šventės metu padės užtikrinti greitą ir efektyvų svečių aptarnavimą.
Bendroje banketinės salės erdvėje yra atskiri staliukai, kurie, prireikus, sujungiami, o panoraminiai langai papildys pakilią jūsų šventės nuotaiką, atverdami romantišką lauko terasos vaizdą, viešbučio fasadą bei didingas pušis, išsidėsčiusias visoje viešbučio teritorijoje.

Restoranas ,,grás'' ir lauko terasa

Dar šiais metais duris atvėręs restoranas „grás“ kviečia jaukias šventes švęsti erdvioje ir stilingoje, net 100 kv.m siekiančioje patalpoje viduje, kurioje gausu šventės svečiams pritaikytų patogumų. Išskirtinės kokybės baldai bei stilingos restorano detalės padės šventės svečiams jaustis itin jaukiai, atsipalaiduoti ir mėgautis maloniomis akimirkomis.
Restoranas taip pat turi išskirtinai didelę, net 350 kv.m siekiančią privačią lauko terasą antrajame aukšte, kurioje idealu planuoti šventę po atviru dangumi, girdint šalia harmoningai ošiančią jūrą. Modernūs staliukai ir krėslai užtikrins šventės svečių patogumą, o romantiškas vaizdas į kultūros paveldo statusą gavusį viešbučio fasadą bei didingas visą teritoriją supančias pušis sukurs nepamirštamus šventės prisiminimus, apie kuriuos norėsis šnekėti vėl ir vėl.

Kontaktai, informacija

Adresas
Kęstučio g. 32, Palanga Žemėlapis
Telefonai
+37061497788
Tinklalapis
http://www.zilvinashotel.lt

Daugiau informacijos apie – Žilvinas Hotel Palanga – 2-3 kambarių apartamentai vos 200 m iki jūros! »