Konferencijų salės, erdvės verslo renginiams viešbutyje "Palanga Life Balance SPA" *****

Konferencijų salės, erdvės verslo renginiams viešbutyje Palanga Life Balance SPA ***** - 1

Atnaujinta 2024 m. balandžio mėn. 29 d.

Konferencijų salės, erdvės verslo renginiams Palangoje, prabangiame viešbutyje "Palanga Life Balance SPA".

Viešbučio LUXURY korpuse įkurtos erdvės, puikiai pritaikytos verslo susitikimams ir renginiams. Jose galima rengti konferencijas (nuo 5 iki 70 dalyvių), mokymus, įmonės vakarėlius, susirinkimus, strategines sesijas, valdybos susirinkimus bei panašius diskretiškumo reikalaujančius renginius (iki 15-25 dalyvių).

Verslo renginių metu siūlome restorano paruoštas kavos ir užkandžių pertraukėles, individualias verslo pietų ir vakarienių programas.

Renginių, trunkančių daugiau nei vieną dieną, svečiams siūlome apgyvendinimą komfortiškuose viešbučio kambariuose ir apartamentuose. O tam, kad verslo svečių laikas būtų ir produktyvus ir harmoningas – pakviesime į viešbučio mineralinio vandens baseinų ir pirčių zoną.

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei pageidavimus, paruošime tinkamiausią renginio erdvę, kavos pertraukėlių, pietų bei vakarienių meniu.

Komandos formavimo renginiai viešbutyje

Viešbutis "Palanga Life Balance SPA" – puikus pasirinkimas įmonėms, ieškančioms erdvės komandos formavimo renginiams, įkvepiančiam laisvalaikiui su kolegomis, svarbių projektų aptarimui ar planavimui.

Siūlome vienos ar dviejų naktų išvyką į mūsų viešbutį Jūsų komandai! Jūros kaimynystė, komfortiški viešbučio kambariai ir apartamentai, išskirtinė mineralinio vandens baseinų ir pirčių zona, kokybiškas ir skanus maistas, jaukūs pokalbiai restorane, židinio menėje ar kitose viešbučio erdvėse gali būti jungiami su:

  • Rytine joga ar pilates užsiėmimais
  • Pirties ritualais kelo rąstų lauko pirtyje su profesionaliu pirtininku
  • Gongų ir garsų terapija vandens lovų kambaryje
  • SPA procedūromis
  • Degustacinėmis vakarienėmis

Dovanų kuponai verslui

Ieškote vertingos, prabangios dovanos verslo partneriui, įmonės vadovui? Jūsų patogumui – viešbučio dovanų kuponas. Dovanų kuponai gali būti paruošiami nustatytai sumai, tokiu atveju dovanų kuponą gavęs asmuo pats išsirinks, kokioms viešbučio paslagoms jį panaudoti. Taip pat galima užsisakyti dovanų kuponą iš anksto parinktų paslaugų paketui, kuriame bus nurodytos suteikiamos apgyvendinimo, restorano, SPA centro, pirčių ir baseino komplekso paslaugos.

Kontaktai, informacija

Adresas
Birutės al. 60, Palanga Žemėlapis
Telefonai
+370 665 94318
Tinklalapis
https://palangahotel.lt/verslo-klientams/383

Daugiau informacijos apie – Viešbutis Palanga Life Balance SPA ***** Palangoje »