Konferencijų salė iki 80 žmonių

Atnaujinta 2018 gruodžio mėn. 19 d.
Patikima nuoma

Konferencijų centras

Žvejų ir medžiotojų namų „Žaliasis slėnis“ Konferencijų centras yra naujausias ir didžiausias Klaipėdos rajone, siūlantis savo svečiams pasinaudoti moderniomis ir funkcionaliomis salėmis, kurios puikiai tinka įmonių ir organizacijų oficialiems renginiams ar šventiniams susibūrimams.

Erdvi, natūralaus apšvietimo, 136 kv.m. Konferencijų salė , kurioje sukurta darbinė atmosfera, talpina iki 100 žmonių, o naujausia moderni įranga užtikrina sklandų ir produktyvų Jūsų renginio darbą.

Jauki, taip pat natūralaus apšvietimo, 33 kv.m. Posėdžių salė , tinkanti organizuoti nedidelius pasitarimus, uždarus posėdžius ar verslo pietus, talpina iki 25 žmonių.

Konferencijų centro salėse yra skaitmeninis projektorius, sieninis elektrinis ekranas, nešiojamas kompiuteris, grafoprojektorius, vaizdo ir garso aparatūra, garso įrašų įranga, magnetinė ir rašomoji lentos, įrengta diskusijų bei sinchroninio vertimo sistema, taip pat yra bevielis interneto ryšys.

Salėse įrengta betriukšmė kondicionavimo sistema, užtikrinanti Konferencijos centro svečių maksimalų komfortą ir darbingumą šaltą žiemos ir karštą vasaros dieną.

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Viešbutis „Žaliasis slėnis“ »