Kavinė - baras Šventojoje " GALERA"

„Elektronas“ - 1

Atnaujinta 2021 m. balandžio mėn. 19 d.

1725 metais piratų laivas "Galera" dideliam štormui siaučiant sudužo į uolas. Daugelis žuvo, likę gyvi piratai su turtais, gelbėjimosi valtimi išsilaipino šioje pakrantėje ir atidarė visiems žinoma barą Šventojoje varda - "GALERA".
 
Maloniai kviečiame apsilankyti bare, kuriame vyrauja piratiškas stilius, draugiški žmonės ir jauki aplinka. Padavėjai - Piratai maloniai priims visus užklydusius, gausiai pamaitins ir sukurs jaukią atmosferą jūsų laisvalaikiui.
 
„Galera“ - strategiškai geroje vietoje, centrinėje Šventosios kurorto gatvėje, todėl pro šalį praeina ir užsuka šimtai lankytojų. Džiaugiames, kad baras – vienas populiariausių visame Pajūryje ir gali priimti daug lankytojų!
 
Bare patenkinti lieka ne tik europietiškos virtuvės gurmanai, bet ir lietuviškų patiekalų mėgėjai, o maistą lankytojai gali užsisakyti net nakties metu!
 
"Galera" vakarais lankytojams siūlo ypatingą naktinę programą kartu su Lietuvos estrados žvaigždėmis, prizais, konkursais, bei nepamirštamais siurprizais !
 
Taip pat Jus maloniai kviečiame ir į "GALEROS VALGYKLĄ"
 
Pradėkite savo dieną pusryčiais ir įpusėkite skaniais pietumis mūsų valgykloje.
 
Valgykla dirba nuo 9.00 iki 19.00 val. ( darbo dienomis)
                                  8.00 iki 20.00 val. ( savaitgaliais) 
 
Patogi ir jauki valgykla siūlo įvairius patiekalus tai puikiai subalansuotą, skanų, kokybišką ir sveiką maistą, kuris turėtų patenkinti kiekvieno skonį. 

 

Kontaktai, informacija

Adresas
Kopų g. 27, Šventoji Žemėlapis
Telefonai
+370 673 75089; +370 460 45170
Tinklalapis
http://www.elektronas-galera.lt/galera/index.html

Daugiau informacijos apie – Poilsio namai "Elektronas". Namelių nuoma tik 100 metrų iki jūros! »