Infraraudonųjų spindulių pirtis su sūkurine vonia

Infraraudonųjų spindulių pirtis su sūkurine vonia - 1

Atnaujinta 2020 m. spalio mėn. 11 d.

Mėgaukitės privačiu poilsiu išskirtinėje SPA erdvėje su didžiule sūkurine vonia ir infraraudonųjų spindulių pirtimi.

Privačiam jaukiam poilsiui ar šventei kviečiame išbandyti naują erdvę „Atostogų parko“ SPA centre su didžiule sūkurine vonia ir infraraudonųjų spindulių pirtimi. Jūsų patogumui patalpose taip pat įrengti minkštasuoliai ir gultai, atskiri persirengimo kambariai vyrams ir moterims.

Infraraudonųjų spindulių pirtis - malonus organizmo valymas. Pirtyje pasiekiama 40-60°C temperatūra. Juntamoji temperatūra daug žemesnė nei įprastoje pirtyje, tačiau sukeliamas 2-3 kartus didesnis prakaitavimas.
Reguliariai lankantis šiose pirtyse, kraujyje sumažėja cholesterolio kiekis, gerėja kraujotaka, stiprėja kraujagyslių sienelės, todėl mažėja rizika susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Taip pat stiprėja imuninė sistema, didėja organizmo atsparumas. Gausus prakaitavimas palengvina inkstų veiklą, normalizuoja kraujospūdį, mažina įvairius peršalimo simptomus, sąnarių skausmus, ypač pečių, sprando, juosmens srityse.

Kaitinimosi metu atsivėrus poroms, išsivalo gilesni odos sluoksniai, pasišalina nešvarumai, negyvosios odos ląstelės, pagerėja kraujotaka. Infraraudonieji spinduliai prasiskverbia giliai į kūną, taip sušildo raumenis, kaulus, sąnarius ir kitus audinius iš vidaus, kraujyje sumažėja cholesterolio kiekis, gerėja kraujotaka, stiprėja kraujagyslių sienelės ir imuninė sistema, didėja organizmo atsparumas. Maloni šiluma ramina nervų sistemą, gerina miegą, mažina stresą.

Sūkurinė vonia – vandenyje sūkuriuojantys oro burbuliukai švelniai ir veiksmingai masažuoja kūną. Po įtemptos dienos ar intensyvios sportinės veiklos maudynės sūkurinėje vonioje veikia atpalaiduojančiai. Jau po 10-15 minučių pradeda atsipalaiduoti įsitempę raumenys ir išjudinama kraujotaka.

Privataus poilsio erdvėje vienu metu gali ilsėtis iki 10 asmenų.

Pasirinkite pageidaujamas poilsio dienas ir užsisakykite

Kontaktai, informacija

Adresas
Venecijos aklg. 2, Žibininkai, Palanga Žemėlapis

Daugiau informacijos apie – Poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“ »