Reabilitacinis kurortinis gydymas, masažai sveikatos centre ENERGETIKAS

Atnaujinta 2016 rugsėjo mėn. 26 d.
Patikima nuoma

Reabilitacinis gydymas

Reabilitacijos klinika teikia šias paslaugas:

 • reabilitacijos;
 • palaikomosios reabilitacijos;
 • ambulatorinės reabilitacijos.

Gydomi sergantys:

 • nervų sistemos ligomis;
 • kraujotakos sistemos ligomis;
 • virškinimo sistemos ligomis;
 • endokrinologinėmis ligomis;
 • ginekologinėmis ligomis;
 • inkstų ligomis;
 • judamojo-atramos aparato pažeidimais;
 • ausų, nosies, gerklės;
 • paveikti jonizuojančiosios spinduliuotės.

Procedūros

Gydant įvairias ligas taikomos šios procedūros:

Hidroterapijos:

 • baseinas, kuriame vyksta gydomosios mankštos bei plaukimo užsiėmimai;
 • vertikalioji vonia - atliekami įvairūs pratimai sergant judamojo atramos aparato ligomis;
 • perlinės, perlinės su hidromasažu, perlinės vaistažolių vonios – atpalaiduoja organizmą, ramina;
 • sūkurinės kojų vonios - normalizuoja organizmo funkcijas, gerina kraujotaką;
 • povandeninis masažas - masažuojama vandenyje daugybė kūno taškų, šis masažas yra intensyvesnis, efektyvesnis negu klasikinis kūno masažas.

Kineziterapijos. Tai individualūs ir grupiniai gydomosios mankštosužsiėmimai. Sudaromos profesionalios, individualios kineziterapijos programos, konsultuoja kvalifikuoti specialistai. Taikoma sergantiesiems įvairiomis ligomis.
Klasikinis masažas – įvairių kūno dalių: galvos, apykaklės, rankų, kojų, stuburo, juosmens - kryžmens, bendras kūno masažas, sausas masažas atpalaiduoja, mažina nuovargį, slopina skausmą.
Anticeliulitinis masažas – stangrinantis kūną masažas. Dietos ir specialių pratimų pagalba masažas atstato Jūsų kūno formų linijas bei šalina poodinį riebalinį sluoksnį.
Medaus masažas - nuostabus medaus (jo savybių) ir masažuojančių veiksmų derinys, kuris skiriamas odos ir viso organizmo būklei pagerinti. Šis masažas pagerina žmogaus savijautą, neutralizuoja kasdieninės įtampos ar streso padarinius, pašalina nuovargį, grąžinant žmogaus kūnui lengvumą, atgaivą, žvalumo pojūčius.
Masažinė lova ,,Ceragen “ - gydomoji automatinė termomasažinė lova. Atblokuoja energetinius žmogaus kanalus, atpalaiduoja raumenis aplink stuburą, pagerindama kraujo cirkuliaciją. Masažinė lova ne tik malšina skausmą ir gydo asmenis, turinčius stuburo problemų, bet ir pagerina kraujotaką, sureguliuoja kraujospūdį, ramina nervų sistemą, sumažina cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje, gydo vidurių užkietėjimą, nemigą, sprendžia šlapimo nelaikymo problemas, sureguliuoja medžiagų apykaitą, padeda atsikratyti viršsvorio.

Masažinis krėslas ,,Alpha Wellness DR 2030 “ - tai galimybė pailsėti, atsipalaiduoti bei stiprinti savo sveikatą kasdien. Jis taip pat gerina raumenų tonusą, sąnarių judrumą, laikyseną, spartina kraujo ir limfos apytaką, derina endokrininę ir nervų sistemas. Masažas teikia ne vien tik fizinę naudą, jis gelbsti ir psichologiškai, įkvepia (atpalaiduoja) gyvybinės energijos ir jėgų, kad galėtumėme pasiekti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą.

Fizioterapijos: atliekamos ultragarso, magnetinio lazerio, bioptrono, amplipulsterapijos, galvanizacijos, elektroforezės, limfostazės gydymo, darsonvalizacijos, diadinaminių srovių terapijos, magnetoterapijos, fonoforezės, stimuliuojančių srovių terapijos ir kt. procedūros, kurios malšina skausmą.

Purvo ir parafino aplikacijos - gerina kraujotaką, stimuliuoja nervų sistemą, todėl mažėja skausmas.

Fangoparafino aplikacijos - naudinga simptominiam skausmui mažinti artrito, bursito ir lėtinio raumenų uždegimo atveju. Atpalaiduoja raumenis, mažina raumenų sustingimą ir raumenų spazmus, stimuliuoja kraujotaką. Šios procedūros gali būti skiriamos po lūžių ir išnirimų, sausgyslių patempimų, judesių sutrikimų dėl randų ir kitais atvejais, kai tinka šilumos procedūros. Paprastai naudojama prieš gydomąją mankštą ir masažą. Naudojama kai kurių periferinių kraujagyslių ligų atvejais.

Fitoterapijos - vaistažolių kokteiliai prisotinti deguonimi, taikomi individualiai parenkant įvairiems susirgimams gydyti. Vaistažolių kokteiliai su deguonimi aprūpina visą organizmą deguonimi, todėl jo išgėręs žmogus netrukus pajunta energijos antplūdį. Deguonies kokteiliai ruošiami vaistažolių arbatą supilant į specialų indą, kuris prijungiamas prie deguonį tiekiančio vamzdelio.

Ergoterapijos. Maksimaliai sugrąžina ir palaiko fiziologines paciento funkcijas, lavina žmogaus gebėjimą siekti kuo greičiau pasveikti.

Psichoterapijos. Taikoma individuali ir grupinė psichoterapija. Šios procedūros padeda atgauti dvasinę pusiausvyrą, atslūgsta įtampa ir nuovargis, sugrįžta pasitikėjimas savimi. Be kitų reabilitacijos priemonių, pacientams teikiama ir psichologinė pagalba.
Psichologinė pagalba . Medicinos psichologai per interviu bei psichometriniais testais įvertina paciento psichoemocinę būklę (nerimo, depresijos lygį, nuotaikos sutrikimus ir kt.) bei pasiūlo reikalingą psichologinę pagalbą, individualias konsultacijas, pokalbius, grupinius savireguliacijos mokymo, fito ir muzikos terapiją.
Muzikos terapija - tai specialiai parinkti muzikiniai kūriniai, padedantys susikurti pageidaujamą nuotaiką. Pavyzdžiui, lengvas valso ritmas atpalaiduoja, o ryškų ritmą turinti maršo pobūdžio muzika sutelkia darbui. Geriausia iš pradžių klausytis esančią nuotaiką atitinkančios muzikos ir palaipsniui pereiti prie kūrinio, sužadinančio pageidaujamą emociją. Kiekvienas žmogus, kasdieniniame gyvenime pastebėjęs vieno ar kito muzikinio kūrinio poveikį sau, vėliau gali sąmoningai prisiminti kūrinį, padedantį atsipalaiduoti ar, atvirkščiai, susitelkti.

Dietoterapijos. Visi pacientai ir svečiai gali sveikai maitintis sveikatos centro virtuvės darbuotojų pagamintu subalansuotu maistu. Dieta pritaikoma individualiai ligoniams, sergantiems cukriniu diabetu bei virškinimo sistemos ligomis, pageidaujantiems vegetarinės ir subkalorinės mitybos.

Socialinės pagalbos. Konsultuoja profesionalus socialinis darbuotojas, kuris teikia neįgaliesiems informaciją apie socialines garantijas ir kt.

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Sveikatos centras "ENERGETIKAS" »