DiskGolfas pajūryje – sodyboje „Akmeninė sala“

DiskGolfas pajūryje – sodyboje „Akmeninė sala“ - 1

Atnaujinta 2023 m. rugsėjo mėn. 22 d.

DiskGolfas – nuo 2023-ųjų metų sodyba „Akmeninė sala“ kviečia pažaisti šį gana naują sportinį žaidimą! „Akmeninė sala“ viena pirmųjų pajūrio regione siūlo šį žaidimą. Jei ilsitės Šventojoje, Palangoje ar Klaipėdoje, kviečiame pas mus pasimėguati diskgolfu!

DiskGolfas panašus į tradicinį galfą, tik šiuo atveju mėtomi diskai į specialius krepšius vietoje kamuoliukų mušimo lazdomis į duobutes.

Didelėje sodybos teritorijoje įrengti specialūs diskgolfo krepšiai, žaidėjams duodami diskai. Šis žaidimas tinkamas įvairaus dydžio kompanijoms.

Kol gražūs rudens orai, kviečiame šeimas bei draugų kompanijas pasimėgauti šiuo puikiu sportiniu žaidimu!

Informacija ir užsakymas telefonu +370 655 16627

Trumpai apie DisGolfo kilmę

Diskgolfas pradėtas žaisti apie 1970 m. JAV. Žaidimo tikslas – pataikyti diską į specialų krepšį ir įveikti trasą per kuo mažiau metimų (bandymų pataikyti).

Žaidimas pradedamas metimu nuo pažymėtos starto vietos. Kiti metimai atliekami nuo tos vietos, kur nusileido prieš tai mestas diskas. Taip metama tol, kol paskutiniu metimu diskas atsiduria krepšyje.

Diskgolfą galima žaisti bet kokiu oru. Šis sportas tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.

Lietuvoje diskgolfas pradėtas žaisti 2002 m. 2004 m. buvo surengtas pirmasis Lietuvos diskgolfo čempionatas, kuris nuo 2010 m. čempionatas rengiamas kasmet. Daugiau apie DiskGolfą

Kontaktai, informacija

Adresas
Aviečių takas. 22, Šventoji, Palanga Žemėlapis
Telefonai
+370 655 16627; +370 655 20286
Tinklalapis
http://www.akmeninesala.lt/lt.php/diskgolfas

Daugiau informacijos apie – Rąstinis namelis prie Šventosios upės "Akmeninė sala" »