Crystal Show Club

Crystal Show Club - 1

Atnaujinta 2018 m. liepos mėn. 24 d.

Crystal Show Club

Liepos/rugpjūčio mėnesio renginiai

 

Liepos 27-29 d. – Jūros šventė

   Kiekvienas jūreivis po ilgos kelionės išsilaipinęs uoste ieško malonumų bei atsipalaidavimo oazės, tad paisant šias tradicijas Jūros šventė turėtų būti ne išimtis! Tiesa, į denį kviečiami visi, ieškantys įspūdžių ir seksualaus moteriško spindesio kupinos nakties. Merginos yra paruošusios specialią programą, apstulbinsiančią net ir visko mačiusį jūreivį...

   Paskutinį liepos savaitgalį CRYSTAL SHOW CLUB atvers duris su specialiais pasiūlymais bei aptarnavimu, atitinkančiu kiekvieno lūkesčius.

   Visi į denį kviečiami Žvejų g. 10, Klaipėdoje.

Rugpjūčio 3 d. – Alaus diena

   Tarptautinę alaus dieną ištaigingas CRYSTAL SHOW CLUB visų šio putojančio gėrimo mėgėjų lauks su specialiais pasiūlymais bei daugybe siurprizų. Seksualių šokėjų plastiški judesiai, muzika bei įkaitusi atmosfera sudrebins kasdienybę ir dovanos momentų, kurių nepamiršite dar ilgai!

   Švęsk tarptautinę alaus dieną taip, kaip pridera šiai šventei: geriausių draugų bei gaivališkos vasaros nakties apsuptyje!

Rugpjūčio 23 d. – Internautų diena

   Dalis mūsų jau nepamena dienų be interneto tinklo, jame naršydami praleidžiame diddžiają dalį savo laiko. Tačiau paminėti šio tinklo atsiradimo dienai CRYSTAL SHOW CLUB siūlo atvirkščią variantą: mėgautis esama akimirka gyvai ir nevaržomai! Medumi akims virs plastiški profesionalių šokėjų judesiai, atgaiva kasdienybei – nevaržanti ir linksmybėms nuteikianti aplinka. CRYSTAL SHOW CLUB – tai vieta, kurioje net slapčiausios svajonės tampa realybe.

   Viskas, ko reikia – nusipirkti bilietą į šį nevaržomai gaivališką ir erotišką pasaulį, visu kitu pasirūpinsime mes.

   Tik internautų dienos proga – bilietai į ketvirtadienio bei penktadienio programas su 50 % nuolaida!

   Paskubėk, bilietų į prašmatnų rojų skaičius RIBOTAS!

Crystal Show Club - 1

Kontaktai, informacija

Adresas
Žvejų g. 10, Klaipėda Žemėlapis
Telefonai
+ 370 611 00413
X