Baras 1925

Baras 1925 - 1

Atnaujinta 2020 m. rugsėjo mėn. 11 d.

Įžengę į vidų, jūs išvysite jaukią ir erdvią kavinę suskirstyta į dvi atskiras sales. Žiemos vakarais čia galėsite pailsėti ir pavakarieniauti prie degančio židinio , sukuriančio jaukią, ramią ir atpalaiduojančią aplinką.

Apsižvalgę, ant sienų išvysite tarpukario Lietuvos laikus primenančias nuotraukas, kurios tarsi sustingusios istorijos akimirkos, mena čia gyvenusių, dirbusių ar tiesiog ėjusių pro šalį žmonių veidus.

Vasarą mes pakviesime Jus į mūsų lauko kiemelį. Čia visada galėsite pailsėti nuo gatvės triukšmo, ramiai papietauti, ar tiesiog išgerti kvapnios kavos šalia Rąžės upelio. Pas mus neliūdės ir jūsų atžalos. Vaikams skirta žaidimų aikštelė tikrai pradžiugins mažylius.

Platus valgiaraštis patenkins kiekvieno skonį, nes iš europietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalų įvairovės išsirinks net ir pats išrankiausias svečias. Čia siūlomas didelis asortimentas salotų, užkandžių, sriubų, mėsos, žuvies, paukštienos, saldžiųjų patiekalų.

Savo svečiams mes stengiamės sukurti jaukią ir šiltą atmosferą, nepriekaištingai aptarnauti ir pateikti patį šviežiausią maistą.

Kontaktai, informacija

Adresas
J. Basanavičiaus g. 4, Palanga
Telefonai
+370 460 52526; +370 684 71301
Tinklalapis
http://www.baras1925.lt

Daugiau informacijos apie – Apartamentai J. Basanavičiaus g. ir vila Medžiotojų g. »

X