Loading...

Išskirtinė vieta vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui 50 metrų iki kopų - "OŠUPIO TAKAS"

Atnaujinta 2018 m. balandžio mėn. 24 d.
Patikima nuoma

Sodyba - svečių namai „Ošupio takas“ įsikūrę išskirtinėje vietoje šalia pajūrio pušyno, keliasdešimt žingsnių iki kopų, už kurių - jūra!

Tai tobula vieta įsimintinoms vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, įmonės kolektyvo šventei, taip pat seminarui, konferencijai.

Jūsų patogumui ne tik naudingi patarimai, bet ir pagalba organizuojant Jūsų šventę, dekoruojant stalus, parenkant maistą, muziką, fotografus, kad viskas būtų taip, kaip Jūs įsivaizduojate.

Šventinis meniu parenkamas pagal Jūsų norus. Bendradarbiaujame su keliais skirtingais virtuvės šefais, todėl pasirinkimų gausa Jus maloniai nustebins.

Pokylių salėje galime paruošti vakarienę apie 40 svečių, o apgyvendinti ir nakvynę suteikti iki 30 asmenų. Esant poreikiui užsakome papildomus kambarius kaimynystėje.

Mūsų komanda padės sukurti nepamirštamą šventę:

  • Vestuvių organizavimas;
  • Dekoravimas;
  • Floristika;
  • Galime paruošti stilizuotą saldumynų stalą;
  • Vestuvinė fotosesija gali vykti čia pas mus ar vos už kelių žingsnių esančiame pajūryje. Padedame suruošti fotosesijos dekoracijas;
  • Galime rekomenduoti profesionalius muzikantus, Dj'us, fotografus;
  • Turime įvairių meniu pasirinkimų, todėl kiekvienu atveju galime pasiūlyti tai, ko Jūs pageidaujate.

Krikštynos

Vaikai - mūsų svarbiausi klientai! Neabejodami visus krišktynų organizacinius klausimus galite patikėti mūsų komandai, kad Jūsų mažylio švetė taptų be galo graži ir jauki. Pasirūpinsime dekoravimu, gardžiu tortu, šventine programa bei akimirkų įamžinimu. Naujai įrengtoje žaidimų aikštelėje Jūsų mažieji galės smagiai praleisti laiką. Siūlome įvairiausius švenčių variantus - nuo furšeto su užkandžiais kiemelyje iki vaišių stalo su šventine vakariene banketų salėje.

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Poilsis Šventojoje „OŠUPIO TAKAS“ - 150 m iki kopų! »

X