"Restoranas 4" viešbutyje "Grand Baltic DUNES"

Restoranas 4 viešbutyje Grand Baltic DUNES - 1

Atnaujinta 2019 m. spalio mėn. 31 d.

Birutės alėjoje prieglobstį atradusi kulinarinių staigmenų erdvė lakonišku pavadinimu sufleruoja apie tai, kuo ji pamalonins lankytojus. Restorane jaukiai nuteikia rami, kiek melancholiška, tačiau neabejotinai elegantiška aplinka. Skandinaviškas interjeras jau tapo skoningo interjero etalonu. Ramiomis spalvomis, žaviu, industrinio stiliaus bruožais papildytu minimalizmu patalpos tarsi pratęsia interjero, kuriuo papuošti ir aukščiau esantys apartamentai, idėją. Vis dėlto pagrindinė tokio interjero mintis – sudaryti sąlygas visiškai atsipalaiduoti ir „čia, dabar“ išgyventi kiekvieną patiekalų dovanojamo įspūdžio akimirką.

Nors restoranas dirba kelerius metus, apie čia gaminamus patiekalus jau spėjo pasklisti legendos. Tačiau pasilepinti naujais potyriais galima ne tik tipinių pietų ar vakarienės metu. Restoranas mielai lankomas ir vėlyvųjų pusryčių ieškotojų. Jiems siūlomi keli sotūs, saviti patiekalai. Vienas jų – populiarusis Benedikto kiaušinis. Nors meniu nėra ilgas, jis sudarytas taip, kad būtų galima mėgautis skirtingų kraštų kulinarine specifika – nuo Meksikos iki Tailando.

Sujungus apartamentų bei restorano jėgas, svečius kviečiame patikėti savo svarbiausias šventes, įsimintinas gyvenimo akimirkas ar verslo pobūvius į profesionalaus, jungtinio personalo rankas. Nesvarbu ar tai vestuvės, gimtadienis, įmonės vakarėlis ar grupės maitinimas, komanda pasirūpins, kad maistas ir aplinka sukurtų nepamirštamas akimirkas ir atitiktų individualius Jūsų poreikius.

Auksinės saulės nutviekstame Palangos pajūryje įsikūręs apartamentų kompleksas “Grand Baltic Dunes”– ne tik ypatingų atostogų ieškantiems bei išskirtinių įspūdžių išsiilgusiems svečiams, bet ir darbą su poilsiu jungiančių svečių vieta!

Kviečiame įsigyti Grand Baltic Dunes įvairių paslaugų, piniginius ar specialių pasiūlymų dovanų kuponus.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!...

Kontaktai, informacija

Adresas
Birutės al. 26, Palanga Žemėlapis
Telefonai
+370 615 22255 (LT, EN, RU)
Tinklalapis
http://www.grandbalticdunes.com/

Daugiau informacijos apie – Viešbutis "Grand Baltic DUNES" - moderniai įrengti kambariai, restoranas, konferencijų salė, grožio ir SPA paslaugos »