Restoranas "CaCa" viešbutyje "Grand Baltic DUNES"

„Grand Baltic DUNES“ - 1

Atnaujinta 2023 m. balandžio mėn. 17 d.

Restorano savininkai Cacaičiai juokaudami pasakoja, kad pavadinimas „CaCa“ reiškia geras, malonus, draugiškas, pozityvus.

Nedidelis restoranas išsiskiria atvira virtuve, tad svečiai turės galimybę matyti visą patiekalų gaminimo procesą. „Maze“ virtuvės koncepcija – suartinti žmones, įtraukti juos į dalinimąsi maistu, kurti bendrystę. Didelis dėmesys skiriamas grill patiekalams, įvairiems skoniams, naujų patiekalų ieškojimui, patiekimui.

Europietiška virtuvė pateikiama su virtuvės šefo Karolio Cacaičio šiuolaikišku požiūriu. Produktų sezoniškumas – vienas svarbiausių principų, pagal kurį sudaromas meniu. Taip produktai būna „pačiame savo žydėjime“, turtingi skonių ir tekstūrų, būdingų tam produktui.

Mes drąsiai galime teigti, kad „CaCa“ restorane jūs pasijausite kaip namuose!

Sujungus apartamentų bei restorano jėgas, svečius kviečiame patikėti savo svarbiausias šventes, įsimintinas gyvenimo akimirkas ar verslo pobūvius į profesionalaus, jungtinio personalo rankas. Nesvarbu ar tai vestuvės, gimtadienis, įmonės vakarėlis ar grupės maitinimas, komanda pasirūpins, kad maistas ir aplinka sukurtų nepamirštamas akimirkas ir atitiktų individualius Jūsų poreikius.

Auksinės saulės nutviekstame Palangos pajūryje įsikūręs apartamentų kompleksas “Grand Baltic Dunes”– ne tik ypatingų atostogų ieškantiems bei išskirtinių įspūdžių išsiilgusiems svečiams, bet ir darbą su poilsiu jungiančių svečių vieta!

Kviečiame įsigyti Grand Baltic Dunes įvairių paslaugų, piniginius ar specialių pasiūlymų dovanų kuponus.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!...

Kontaktai, informacija

Adresas
Birutės al. 26, Palanga Žemėlapis
Telefonai
+370 615 22255 (LT, EN, RU)
Tinklalapis
http://www.grandbalticdunes.com/

Daugiau informacijos apie – Viešbutis "Grand Baltic DUNES" ****PLIUS - moderniai įrengti kambariai, restoranas, konferencijų salė, grožio ir SPA paslaugos »