"Kopų vėtrungės"Nidoje!

Patikima nuoma

500 žingsnių nuo Kuršių marių, sutikus ryto saulę, o ją palydėjus — 1,5 kilometro miško taku nuo jūros, ir jūs jau čia — Kopų vėtrungėse (Purvynės g. 67). Du pastato korpusai — Pietys ir Vakaris — prisiglaudę prie pat apsauginės kopos šlaito. Rami ir neurbanizuota Šiaurinė Nidos dalis — ideali vieta poilsiui ir meditacijai, vasarojimui ir atostogoms bet kuriuo metų laiku. 2 aukštų su mansarda namai darniai įsilieja į pajūrio kraštovaizdį, įsiterpdami tarp Angių kalno (58,4 m) ir senojo Briedžių miško. Kopų vėtrungių būstas tinka bet kokio amžiaus, tautybių, kultūrų ir religijų žmonėms, vertinantiems subtilų, ramų ir trapų Kuršių Nerijos grožį. 

 
Prieš šimtmetį Nerijos kopas braidė kuršių žvejai, prieš tūkstantmetį mynė vikingai, o baltų priešaušryje čia gyveno mitinė galiūnė Neringa, kuri, pasak legendos, supylė smėlio brastą tarp dviejų vandenų. Kažkur žemyne, už marių dunda griaustinis, o Nidoje šviečia saulė. Kuršių Nerijos klimatas ypatingas — čia būna daug daugiau saulėtų ir giedrų dienų nei žemyninėje Lietuvoje dalyje.
 
Lengvai ir gaiviai alsuoja Neringos šilas visais metų laikais. Viržiais, mėlynojais ir rausvomis smilgomis apaugęs paklotas džiugina vasarotojų akis. Rudeniop beržų auksas nukloja baltą samaną, miškas pakvimpa grybais, rausta palei taką augančių šermukšnių kekės. Perlipus apsauginę kopą, pėdos panyra į švelnų baltą paplūdimio smėlį, o bangų mūša nuplauna nuovargį ir nerimą, išvalo protą ir jausmus nuo nereikšmingų gyvenimo smulkmenų.
 
Palydėjus saulę į jūrą smagu pasivaikščioti puikiai sutvarkyta ir apšviesta Kuršmarių krantine, paskanauti ką tik išrūkytos žuvies ar pasimėgauti puodeliu žolelių arbatos. Diena prabėga taip greitai, ir taip gera turėti namus Kopų vėtrungėse, kurie visada laukia sugrįžtant

Kontaktai, informacija

X